Što možete učiniti kada vam neki portal preuzme Fa

poruka: 7
|
čitano: 2.708
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što možete učiniti kada vam neki portal preuzme Fa".
7 godina
protjeran
offline
Što možete učiniti kada vam neki portal preuzme Fa

moze li se ovaj tekst okarakterizirat kao spam ? 

 
7 1 hvala 0
10 godina
offline
Što možete učiniti kada vam neki portal preuzme Fa

Gospon Rosandić ja bih želio nazad svoju minutu vremena potrošenu na čitanje ove ispraznosti...

 
6 1 hvala 0
15 godina
offline
Što možete učiniti kada vam neki portal preuzme Fa

Treba trolati ekipu na fejsu, to je ok.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.12.2017 18:25 (Bitanga).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što možete učiniti kada vam neki portal preuzm
Netko previse pije kuvano vino
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Što možete učiniti kada vam neki portal preuzme Fa

uf, uf .. strašno nešta

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Što možete učiniti kada vam neki portal preuzme Fa

Sviđa mi se ovaj tekst od gosp.Mire.

 

žićBo je vrijeme radosti, smijeha, te onako općenito dobrog raspoloženja, te stoga ne da samo mislim da je ovaj tekst sasvim primjeren, nego čak dobro, dapače dobro je vidjeti kako se Doc našalio sa onima koji ne poštuju tuđe objave.

 

 

A, i da nije vrijeme blagdana, uvijek je dobro za podsjetiti kako se nositi sa ovima što tuđe stvari, stavljaju pod svoje originalne.

Jadni novinari koji koriste tuđe tekstove kao svoje, a ovo je najbolji mogući način "osvete" prema njima.

 

Druga je stvar, ako ste konstatno ljuti, te nešto frustirani, jer vam onda ni 10 Božića neće moći dići rasploženje.

 

BUG sajt doživljam kao jednu cijelu pozitivnu vibru, energiju, te lajkam ovaj tekst, te sve što dolazi od bugovaca.

Subjektivno BUG je odličan, objektivo BUG je izvrstan.

BUG, rula nadmoćno!

 

Da, volim BUG! 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Što možete učiniti kada vam neki portal preuzm
PzKpfw kaže...

Sviđa mi se ovaj tekst od gosp.Mire.

 

žićBo je vrijeme radosti, smijeha, te onako općenito dobrog raspoloženja, te stoga ne da samo mislim da je ovaj tekst sasvim primjeren, nego čak dobro, dapače dobro je vidjeti kako se Doc našalio sa onima koji ne poštuju tuđe objave.

 

 

A, i da nije vrijeme blagdana, uvijek je dobro za podsjetiti kako se nositi sa ovima što tuđe stvari, stavljaju pod svoje originalne.

Jadni novinari koji koriste tuđe tekstove kao svoje, a ovo je najbolji mogući način "osvete" prema njima.

 

Druga je stvar, ako ste konstatno ljuti, te nešto frustirani, jer vam onda ni 10 Božića neće moći dići rasploženje.

 

BUG sajt doživljam kao jednu cijelu pozitivnu vibru, energiju, te lajkam ovaj tekst, te sve što dolazi od bugovaca.

Subjektivno BUG je odličan, objektivo BUG je izvrstan.

BUG, rula nadmoćno!

 

Da, volim BUG! 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice