Što će se dogoditi s HGK-om ako izaberu IT-evca za

poruka: 21
|
čitano: 18.016
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što će se dogoditi s HGK-om ako izaberu IT-evca za".
7 godina
offline
Što će se dogoditi s HGK-om ako izaberu IT-evca za

Razvoj demokracije i građanskog društva u Hrvatskoj ovisi o razvoju neovisnih institucija kao što je HGK. Te institucije i ljudi koji ih vode moraju zaista biti neovisni o politici, te cijenjeni i ponajbolji stručnjaci u područjima kojima se te institucije bave. Smatram da HGK mora biti vođena od poduzetnika i za poduzetnike, a ne da bude mjesto za uhljebljivanje podobnih kadrova ili kako je jedan ministar izjavio ovih dana „produžena ruka Vlade“, ovo je precizno rečeno no izbor predsjednika kroz UO, i Skupštinu koji su "izdirigirani" prema stranačkoj podobnosti (a kako se vidjelo kod još uvijek aktualnog predsjednika i kriteriji nisu presudni!) vode samo jednom - kako kaže Plenković, ipak ako ništa Oreščanin će ukazati koliko je kontaminiran sam izbor predsjednika HGK, od nečega se mora krenuti

Gorden
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Što će se dogoditi s HGK-om ako izaberu IT-evc
Gorden kaže...

Razvoj demokracije i građanskog društva u Hrvatskoj ovisi o razvoju neovisnih institucija kao što je HGK. Te institucije i ljudi koji ih vode moraju zaista biti neovisni o politici, te cijenjeni i ponajbolji stručnjaci u područjima kojima se te institucije bave. Smatram da HGK mora biti vođena od poduzetnika i za poduzetnike, a ne da bude mjesto za uhljebljivanje podobnih kadrova ili kako je jedan ministar izjavio ovih dana „produžena ruka Vlade“,

 ..a prvi korak u tome pravcu je ukidanje obavezne članarine što će osloboditi sve potencijale kvalitetnog kadra u ovome tijelu.

6 godina
offline
Re: Što će se dogoditi s HGK-om ako izaberu IT-evc
Pustimo institucije da rade svoj posao.

P.S Moj prijedlog kao obrtnik je da utrostruče obvezatnu članarinu...a da im usluga kao i do sada bude SRANJE
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Što će se dogoditi s HGK-om ako izaberu IT-evca za

Zbog višemjesečne paljbe po HGK, druga slična parazitska komora prolazi neokrznuta - Hrvatska obrtnička komora (HOK), također nakupina ničeg korisnog, a njihova mjesečna članarina je skoro dvostruko skuplja, 76 kn naspram 42 kn.

 
16 0 hvala 0
16 godina
offline
Što će se dogoditi s HGK-om ako izaberu IT-evca za

Ako nema političku pozadinu, sumnjam da će biti išta od toga....

 

 

 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Što će se dogoditi s HGK-om ako izaberu IT-evc

Ako na izborima prođe Burilović, to će samo biti pokazatelj koliko je HGK duboko kontaminirana. Ako izaberu IT-jevca postoji mogućnost preživljavanja, ako ne izlaz je samo i jedino u gašenju te "parafiskalne" institucije. Nekako mi intuicija govrori da će nesposobni glasati za nesposobnog po partijskom ključu, pa dok ide ide. Što mislite da li   Burilović ima plagiranu diplomu ili samo sumnjivu (negdje je objavljeno da je završio stručni studij na banjalučkom Univerzitetu za poslovne studije, a nakon toga doktorirao u Osijeku). 

0 Plagiranu
18 Kupljenu / poklonjenu
2 Redovnu
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.10.2021 10:43 (rmiculini).
14 godina
offline
Re: Što će se dogoditi s HGK-om ako izaberu IT-evc

gle Burica je kvalitetan i domah je zatražio kvalitetu, BMW 540d Xdrive, da mu se guzica ne smiče u zavojima...

 

Pravi Rvat, katolik te stup...

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Re: Što će se dogoditi s HGK-om ako izaberu IT-evc
rmiculini kaže...

Ako na izborima prođe Burilović, to će samo biti pokazatelj koliko je HGK duboko kontaminirana. Ako izaberu IT-jevca postoji mogućnost preživljavanja, ako ne izlaz je samo i jedino u gašenju te "parafiskalne" institucije.

Nije njima preživljavanje nikad bilo problem, a ugasiti se ne mogu zbog zakona fizike.

14 godina
offline
Re: Što će se dogoditi s HGK-om ako izaberu IT-evc

Kaže se da što si gluplji to imaš manje srama, Burilović i većina naših uhljeba nemaju niti gram srama. Da im se ponudi da sutra zamjene Bozanića, u mjesec dana imali bi sve potrebne dokumente i veselo bi nam mahali sa prozora na Kaptolu. Vladajuća klika postala je toliko objesna da postavljaju sebi podobne ljude na eksponirana mjesta koji da im se na početku godine povjere tri ovce i sve resurse za uzgoj na kraju bi završili bez ovaca i zaduženjem na nekretnini.

15 godina
offline
Što će se dogoditi s HGK-om ako izaberu IT-evca za

u hgk se natječajem (može i unutar navodnika) zapošljava samo "nisko rangirano administrativno/režijsko osoblje", ako postojeće nema rodbine. prije rata, u hgk sam obavio pripravnički staž (pročitao čitavog tolkiena u izbi, u dnu hodnika - stol, stolac i vječno nijem bakelitni telefon) a uzelo me natječajem (!) jer su uz mene bili još dvoje kojima su tamo "radili" roditelji i vjerojatno kao pokriće za "legalnost" postupka. u nas se ništa bitno ne događa natječajima s ravnopravnim sudjelovanjem ("no matter what"), javno ili privatno, tako da je vjerovanje u to u rangu zubić-vile, djeda mraza, bogove i šumske patuljke (v. pod "graškograd"). no ako nekoga to veseli i misli da se odonda štogod promijenilo... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.10.2021 20:01 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Što će se dogoditi s HGK-om ako izaberu IT-evca za

Da prisnažim:

 

glavni lik lokalnog HGK je u 3 mj. herojske borbe ratnih 90-ih (napomena: naravski, nije ni prismrdio bojištu) uspio od nesvršene srednje (koji kapacitet, ha?) doći do mr. ekonomije...

 

sele se, kupuju novi uredski posao, poznanik koji trži nekretnine veli cifru, ovaj velikodostojnik veli cifru za 25% veću, pogodite kamo je višak otišao...

 

naturalno X23 iskaznica u džepu kao pravom državotvornom Rvatu...

 

X23 - to vam je na ćirilici...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2021 14:59 (Stric_Jura).
Moj PC  
6 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Što će se dogoditi s HGK-om ako izaberu IT-evc
Predmnijevam da će imati updejtane windowse.
 
5 0 hvala 1
16 godina
offline
Što će se dogoditi s HGK-om ako izaberu IT-evca za

Sve je trulo u nasoj fakin drzavi... Kud god krenes, svugdje korupcija i kojekakve nelogicnosti zbog pojedinaca.

Ovaj je katastrofa, Vidosevic je bio lopov u svojoj klasi, isti drek je u obrtnickoj komori - premda nisam siguran koja razlika je izmedu gospodarske i obrtnicke komore...

 

Pravosude zajedno sa DORH-om, USKOK-om i MUP-om ne radi nista, tj. radi za upravitelje korumpiranog sustava...

Lose je kad imas neobrazovanog lopova, kak ce tek bit lose s lopovom koji ima soli u glavi - ovaj bi mogao maznut lovu u bitcoin-ima i sl...

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.10.2021 13:16 (Batista).
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Što će se dogoditi s HGK-om ako izaberu IT-evca za

Nije na takvim pozicijama u Hrvatskoj važno koliko si sposoban nego koliko si poslušan i znaš podmazat druge poslušnike. Zato i je onaj čoban iz Hercegovačkih brda vodio Zagreb dok nije prdnuo pod plavušom.

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Što će se dogoditi s HGK-om ako izaberu IT-evca za

Seljak komsija je to lijepo sazeo prije 10 godina jos.

 

Nista.

 

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Što će se dogoditi s HGK-om ako izaberu IT-evc
mogli bi Draženu pokazati komentare :)...samo svi oni imaju debele obraze...nema to srama...da ga hebeš
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Što će se dogoditi s HGK-om ako izaberu IT-evca za

Dražen Oreščanin ima šanse da bude izabran za predsjednika HGK otprilike isto kao i ja. Jedini uvjet da budeš predsjednik HGK je da si u partiji, zna se, a koliko mi je poznato Drežen to nije, pa prema tome nema nikakve šanse.

 
7 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Što će se dogoditi s HGK-om ako izaberu IT-evc
Postat ce parazit isti onakav protiv kojih se sada bori. Ne odmah al s vremenom kad vidi da sam nece moci nista.

Sve već viđeno
 
4 1 hvala 0
14 godina
offline
Što će se dogoditi s HGK-om ako izaberu IT-evca za

Move along nothing to see here...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
Što će se dogoditi s HGK-om ako izaberu IT-evca za

Jel netko možda ostao iznenađen?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Što će se dogoditi s HGK-om ako izaberu IT-evc

Kud će suza neg' na oko....

Ju je je? Je ju je!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice