Što će se dogoditi onima koji ne prihvate nova Wha

poruka: 11
|
čitano: 3.768
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što će se dogoditi onima koji ne prihvate nova Wha".
15 godina
offline
Što će se dogoditi onima koji ne prihvate nova Wha

Ja sam čuo da im otpadne ćuna. Provjerena informacija.

Neki kažu da neće moći koristiti app, no to su samo glasine.

morrisoN
 
16 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Što će se dogoditi onima koji ne prihvate nova Wha

Dogodit ce se to da ce onda mozda "vecina" preci na telegram i signal.

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Što će se dogoditi onima koji ne prihvate nova Wha

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Što će se dogoditi onima koji ne prihvate nova Wha

Iz teksta:

(kao što smo već pisali, za građane EU gotovo nikakvih promjena neće biti jer nas štiti GDPR).

 

Kakav klikbejt naslov.

A što će biti s onima u Indoneziji? Ipak tako većina Hrvata živi pa nam je to bitno.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Što će se dogoditi onima koji ne prihvate nova
bloodborne kaže...

Dogodit ce se to da ce onda mozda "vecina" preci na telegram i signal.

 I ostat će samo na možda. Prosječnom korisniku (cca 90% korisnika) je puno lakše pritisnuti "accept" i nastaviti koristiti ono što su navikli/naučili, nego sad ići instalirati neku novu app.  Ovih 10ak % što bi možda i migrirali na nešto drugo će ugl. morati ostati jer im je nemoguća misija sve svoje kontakte (ljude s kojim redovno komuniciraju) migrirati s Wapp-a. Toga su i u FB svjesni zato tako lako i bez pardona kažu, kome se ne sviđa, može slobodno odlepršati.

 

Tek kad bi Wapp i Viber krenuli naplaćivati uslugu ljudi bi masovno krenuli tražiti alternativu, do tada ništa.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Što će se dogoditi onima koji ne prihvate nova
Prosječan korisnik vidi neku popup poruku i želi je maknuti što prije. Korisnik je živčan ne može gledati istu sliku više od 3 sekunde. Žuri mu se negdje.

Ako su ponuđeni dugmići "ACCEPT AND CLOSE POPUP" i , "READ MORE 50 pages", koju će korisnik kliknuti?

Još dodatni bonus ako dodaš tekst: "Tvoji prijatelji su pristali"
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2021 14:40 (ccc2002).
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Što će se dogoditi onima koji ne prihvate nova
Trenutno me najvise iritiraju clanci o "novim pravilima Whatsappa". Ima li negdje opcija za kliknuti "Procitao sam sve clanke o tome, nemojte mi ih vise prikazivati"?
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Što će se dogoditi onima koji ne prihvate nova Wha

ukratko: morate im dati prvorođeno mladunče kao taoca (ako se predomislite, dijete prodaju cirkusu, a vaše podatke ionako onome tko da više, bez obzira i preventivno), punoljetni muškarci idu u radni logor a žene na guljenje krumpira u hladovini i rasplod dok će "trećepozivce" streljati. sonderkommando obergruppenführera šećerka tražit će sve koji instaliraju alternativu i pravac guantanamo-tamo. za EU nema veze. poslije brexita ima 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Što će se dogoditi onima koji ne prihvate nova Wha

.. bla-bla-bla.. i ništa. Tj pravni vakuum, gdpr je slovo na papiru, dok juzer koristi, prihvaća-daje privolu.. tj juzer je taj koji bira, ne eu. Ako juzer želi drugu app tad će je koristiti, no dok te druge app, alternative, neke eu-soft, nema .. do tad je besmisleno uopće čitati-komentirati ovakvke eu-biseleske objave koje rezultiraju ničime.. (no to nas ne spriječava da ipak malo klikamo-postamo..) :))

-nešto sasvim drugo bi bilo da je eu 'jača' tj da nije ujkosem usa+uk jača, koja nam kad poželi, da čvrgu a mi se razdragano nasmješimo (jer što drugo.. alternativa?).. tj ujko je dobar, on se samo šali itd. jer on nas 'voli' .. ne želimo istinu, pa ni pravnu, jer bi nam tad kao činjenica otvorila oči .. itd.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Što će se dogoditi onima koji ne prihvate nova Wha

Zašto bi se ja prilagođavao vašim ograničenjima?!!! Neka vam ostanu ovi ograničeni pa ih hebite svako 3 mjeseca sa novim pravilima dok im jednom ne napišete da su se složili da će dobrovoljno dat jetru ono ko u Monty Python :D . Prešao odavno na slobodne aplikacije Telegram i Signal koje me ne ograničavaju. Ko ne želi preći neka ostane u skupini ograničenih i čeka sljedeća pravila.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2021 21:48 (Noel).
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Što će se dogoditi onima koji ne prihvate nova Wha

Ja fakat ne kužim zašto bi se baš trebalo ostati na Whatupu uz više nego dobre alternative.  Nije u kamenu uklesan. 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice