Što je to eksplodiralo na nebu iznad Hrvatske?

poruka: 16
|
čitano: 3.766
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što je to eksplodiralo na nebu iznad Hrvatske?".
16 godina
offline
Što je to eksplodiralo na nebu iznad Hrvatske?

Vidio sam bljesak. Zgrabio mobitel i slikao (Exif netaknut)

https://postimg.cc/H8bgDpYg

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 0:14 (Nefil).
 
9 0 hvala 0
6 godina
offline
Što je to eksplodiralo na nebu iznad Hrvatske?

To sam ja slučajno otvorio portal preko četvrte dimenzije u vremensko-prostornom kontinuumu. Žao mi je, svi smo osudeni.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Što je to eksplodiralo na nebu iznad Hrvatske?

Meni je fascinantno koliko je u stvari italija blizu kad su vidjeli ovaj bolid tako jasno.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Što je to eksplodiralo na nebu iznad Hrvatske?

taman dok oni izračunaju putanju dekonzervirat ću devu i darove (mirisni delta tlx multigrade) pa na put do nove štalice s mesijom. mislim, ipak je prošlo 2020 godina od "onda": 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Što je to eksplodiralo na nebu iznad Hrvatske?
Pošto se vidi da dođe i ode, putanja je kružna, ako smo mi ploča :)
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Što je to eksplodiralo na nebu iznad Hrvatske?

Pao masonski anđeo ;)

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Što je to eksplodiralo na nebu iznad Hrvatske?

Meni jučer nakon praska nestali svi hd kanali na TV-u...moguće da mi je pao u dvorište i pogodio antenu?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Što je to eksplodiralo na nebu iznad Hrvatske?
Vecernji kaze da je paoo kamen?!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Što je to eksplodiralo na nebu iznad Hrvatske?
overhaul kaže...

Meni je fascinantno koliko je u stvari italija blizu kad su vidjeli ovaj bolid tako jasno.

bas me zanima vise detalja o ovom dogadjaju.. tipa visina, velicina, itd.

 

al opcenito, jako me fasciniraju "daleki" vidikovci

https://net.hr/magazin/prizor-koji-oduzima-dah-iznenadit-ce-vas-kad-saznate-sto-se-zapravo-nalazi-na-ovoj-fotografiji-snimljenoj-ponad-vranskog-jezera/

 

isto tako nedavno sam letio frankfurt-minhen po izrazito lijepom vremenu i cim se avion iz frankfurta digao na neku ok visinu nisam mogao vjerovati da se u daljini vide obrisi alpa (300-injak km zracne linije).

 

 

kad smo vec na temi, da ju malo hijack-am.

prije ohoho godina (7-8) sam naletio na stranicu gdje se moze staviti tocka gledista bilo gdje u svijetu, usmjeriti u bilo kojem smjeru, i ovisno o gledistu stranica bi jednostavnom grafikom prikazala do kuda pogled golim ocima seze, mislim da su se cak vidjela i imena vrhova planina u vidokrugu..

pa eto, ako netko zna, slobodno posaljite (nemam previse nade zapravo)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 11:17 (nixass).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Što je to eksplodiralo na nebu iznad Hrvatske?

ma to je kliker

Svaka akcija ima svoju reakciju.
16 godina
offline
Što je to eksplodiralo na nebu iznad Hrvatske?

ma to garant vanzemaljski brod eksplodirao...sad će se slovenci buniti da im šaljemo ilegalne vanzemaljce

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Što je to eksplodiralo na nebu iznad Hrvatske?
nixass kaže...

kad smo vec na temi, da ju malo hijack-am.

prije ohoho godina (7-8) sam naletio na stranicu gdje se moze staviti tocka gledista bilo gdje u svijetu, usmjeriti u bilo kojem smjeru, i ovisno o gledistu stranica bi jednostavnom grafikom prikazala do kuda pogled golim ocima seze, mislim da su se cak vidjela i imena vrhova planina u vidokrugu..

pa eto, ako netko zna, slobodno posaljite (nemam previse nade zapravo)

 

Mozda ova:

https://www.peakfinder.org/?lat=47.0502&lng=8.3093&azi=207&zoom=5&ele=433&date=2020-02-29T21:40Z&name=lucerne

16 godina
offline
Re: Što je to eksplodiralo na nebu iznad Hrvatske?
Sasoon kaže...
nixass kaže...

kad smo vec na temi, da ju malo hijack-am.

prije ohoho godina (7-8) sam naletio na stranicu gdje se moze staviti tocka gledista bilo gdje u svijetu, usmjeriti u bilo kojem smjeru, i ovisno o gledistu stranica bi jednostavnom grafikom prikazala do kuda pogled golim ocima seze, mislim da su se cak vidjela i imena vrhova planina u vidokrugu..

pa eto, ako netko zna, slobodno posaljite (nemam previse nade zapravo)

 

Mozda ova:

https://www.peakfinder.org/?lat=47.0502&lng=8.3093&azi=207&zoom=5&ele=433&date=2020-02-29T21:40Z&name=lucerne

 Nemam riječi. Hvala!

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
online
Re: Što je to eksplodiralo na nebu iznad Hrvatske?
nixass kaže...
Sasoon kaže...
nixass kaže...

kad smo vec na temi, da ju malo hijack-am.

prije ohoho godina (7-8) sam naletio na stranicu gdje se moze staviti tocka gledista bilo gdje u svijetu, usmjeriti u bilo kojem smjeru, i ovisno o gledistu stranica bi jednostavnom grafikom prikazala do kuda pogled golim ocima seze, mislim da su se cak vidjela i imena vrhova planina u vidokrugu..

pa eto, ako netko zna, slobodno posaljite (nemam previse nade zapravo)

 

Mozda ova:

https://www.peakfinder.org/?lat=47.0502&lng=8.3093&azi=207&zoom=5&ele=433&date=2020-02-29T21:40Z&name=lucerne

 Nemam riječi. Hvala!

 Sljedeci put bookmarkuj bitne stvari i tagaj ih......... kao npr. ja s preko 10.000 bookmarksa (sve lijepo sortirano i pregledljivo). One fine day.....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2020 0:07 (lovac82).
16 godina
offline
Re: Što je to eksplodiralo na nebu iznad Hrvatske?

ovo je bilo na nekom prehistorijskom kompjuteru koji je otisao u vjecna lovista a nikad se nisam potrudio restorati operin profil sa bookmarksima.. kad mi je sinulo bilo je prekasno.

koiristim tagove, cak se vise oslanjam na njih nego na samo ime strance, firefox mi je krcat (ne i organiziran, kao sto rekoh, oslanjam se na tagove, vjerojatno i previse :D)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: Što je to eksplodiralo na nebu iznad Hrvatske?

Ovo je odlično! Hvala obojici što ste spomenuli :D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice