Što učiniti kada slovo A na mehaničkoj tipkovnici

poruka: 8
|
čitano: 8.103
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što učiniti kada slovo A na mehaničkoj tipkovnici ".
14 godina
neaktivan
offline
Što učiniti kada slovo A na mehaničkoj tipkovnici

Ja sam imao Logitecovu G413 nakon 2 godine korištenja na tipkovnivi su se pojavili hladni lemovi malte ne na svakoj tipki. Nakon prelemljavanja svake tipke tipkovnica se mogla dalje koristiti. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Što učiniti kada slovo A na mehaničkoj tipkovn
🔨 pomaže, ali ne gumeni!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Što učiniti kada slovo A na mehaničkoj tipkovn
Al da si kupio G413 DeLux Edition, dobio bi uz tipkovnicu lemilicu i tinol. Ajde i ovako si se snašao
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što učiniti kada slovo A na mehaničkoj tipkovn
Kupi novu i skuplju
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Što učiniti kada slovo A na mehaničkoj tipkovnici

j ne vidim nikkvog problem s time. slovo  je totalno nepotrebno....

NULL!=NULL
 
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Što učiniti kada slovo A na mehaničkoj tipkovn
VladRi kaže...

j ne vidim nikkvog problem s time. slovo  je totalno nepotrebno....

 gotcha

15 godina
offline
Re: Što učiniti kada slovo A na mehaničkoj tipkovn
Rolac kaže...

Ja sam imao Logitecovu G413 nakon 2 godine korištenja na tipkovnivi su se pojavili hladni lemovi malte ne na svakoj tipki. Nakon prelemljavanja svake tipke tipkovnica se mogla dalje koristiti. 

 neposredno pred uginuće poslije 2300 godina vladavine, sumerski kralj babum (6. vladar 1. dinastije kiš) prokleo je četiri buduća proizvođača mehaničkih tipkovnica, upravo zbog toga što su mu njegovi klesari na prizmi s popisom kraljeva ispustili dragocjeno a iz imena (naknadno ga je dodao gilgameš, 5. vladar uruka, preko nekoliko tisuća godina poslije). začudo, među tim tipkovnicama ne spominje se logitech, čime čitav ovaj zagonetan slučaj dobiva nov sloj misterije. ako vladaš drevnim sumerskim zapisima unešto bolje, predlažem posvetiti im se studioznije i otkriti tajnu hladnog lema, ali samo traži pod donja strana (gornje se ionako nigdje na prizmi ne navode). želim ti sreću iz sveg srdca. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Što učiniti kada slovo A na mehaničkoj tipkovn

Dabog da ti ladni lem uvatio svaki daljinski...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice