Mi Store u zagrebačkom Arena Centru

poruka: 26
|
čitano: 12.273
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mi Store u zagrebačkom Arena Centru".
16 godina
offline
Mi Store u zagrebačkom Arena Centru

i dalje jeftinije nabavit izvana

Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Store u zagrebačkom Arena Centru
BlackDwarf kaže...

i dalje jeftinije nabavit izvana

 A garancija?

6 godina
offline
Mi Store u zagrebačkom Arena Centru

Nemaju svi mogućnost nabavljat izvana. A ovo je odličan potez i nadam se da će što više ljudi bacit oko na xiaomi i uzet ga u obzir u kupovini bilo čega

 
8 0 hvala 0
Mi Store u zagrebačkom Arena Centru

Iskreno ovaj Pocophone mi djeluje kao apsolutni pobjednik u segmentu premium uredjaja bez premium cijene.

 

Za 2500 kn dobiti ovakvu zvijer, to je malo tko ocekivao. Gledam recenzije po internetu i youtubeu, mislim prakticki svatko je odusevljen telefonom, uz tek minorne zamjerke za plastiku, izostanak NFCa i bezicnog punjenja, te cinjenice da nema IP68 certifikat. Realno govoreci za ovo me nije niti najmanje briga, mislim da cu jos malo sacekati jer bi i Huaweii mogao izdati nesto svoje pa onda vjerojatno svoj Galaxy S6 zamijeniti s kinezom.

 

A za kameru me nije briga, imam svoj mirrorless Sony Alpha a6000, nema tog premium smartphonea koji se moze mjeriti s njime.  

Moj PC  
10 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Mi Store u zagrebačkom Arena Centru
Je, Poco je stvarno odvalio.
Nema nista slicnoga za tu cijenu.
12 godina
offline
Re: Mi Store u zagrebačkom Arena Centru
Cri.Lu99 kaže...

Nemaju svi mogućnost nabavljat izvana. A ovo je odličan potez i nadam se da će što više ljudi bacit oko na xiaomi i uzet ga u obzir u kupovini bilo čega

 Pa ne znam tko to u evo skoro 2019oj nema mogućnost nešto naručiti izvana.

13 godina
offline
Re: Mi Store u zagrebačkom Arena Centru
darkborg kaže...
Cri.Lu99 kaže...

Nemaju svi mogućnost nabavljat izvana. A ovo je odličan potez i nadam se da će što više ljudi bacit oko na xiaomi i uzet ga u obzir u kupovini bilo čega

 Pa ne znam tko to u evo skoro 2019oj nema mogućnost nešto naručiti izvana.

 imaju mogućnost ali nemaju znanja kako...

12 godina
odjavljen
offline
Re: Mi Store u zagrebačkom Arena Centru
Dobra je opcija.. Pogotovo za nas koji s dobrom kamerom opet ispadnemo bljak 😅
16 godina
offline
Mi Store u zagrebačkom Arena Centru

1+1 11min 

 

već vidim fajt sutra u areni 

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Store u zagrebačkom Arena Centru
Točno bi došao samo da bi vidio taj stampedo (valjda će biti ljudi). I uz kokice naravno.
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Store u zagrebačkom Arena Centru
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Iskreno ovaj Pocophone mi djeluje kao apsolutni pobjednik u segmentu premium uredjaja bez premium cijene.

 

Za 2500 kn dobiti ovakvu zvijer, to je malo tko ocekivao. Gledam recenzije po internetu i youtubeu, mislim prakticki svatko je odusevljen telefonom, uz tek minorne zamjerke za plastiku, izostanak NFCa i bezicnog punjenja, te cinjenice da nema IP68 certifikat. Realno govoreci za ovo me nije niti najmanje briga, mislim da cu jos malo sacekati jer bi i Huaweii mogao izdati nesto svoje pa onda vjerojatno svoj Galaxy S6 zamijeniti s kinezom.

 

A za kameru me nije briga, imam svoj mirrorless Sony Alpha a6000, nema tog premium smartphonea koji se moze mjeriti s njime.  

 Dakle taj fotič nosiš nonstop za pojasom, jer bez njega ne moš ulovit ok fotku pogotovo ne sa flegšip mobom iz 2018 godine.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/nokia-9-pureview-odgoden-zbog-problema-kamerom/264841.aspx?page=0&jumpto=5809808&sort=asc&view=flat

 

https://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/kamere-smartfonima-rasprava/255401.aspx?page=60&jumpto=5811578&sort=asc&view=flat

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
16 godina
offline
Re: Mi Store u zagrebačkom Arena Centru
Dead kaže...

 Ima ih ima kolega. Znam ih ja. Boje se izlaganja zločestom internetu pa ne nude svoje kartice. Na kraju im ja naručim knjigu, cd...

Takvi su mi najbolji 

 

Kao "ja se bojim, al ajd mi ti uzmi..." Ono, za svoj novčanik se boji, al moj tko *ebe... 

Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Mi Store u zagrebačkom Arena Centru
S obzirom kako nam institucije rade svoj posao, nije ni čudno.
 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Mi Store u zagrebačkom Arena Centru

Interesantan detalj, taj Bijelic Co. je meni u Osijeku poznat po distribuciji pica kaficima, a sad su iskocili kao distributer Xiaomi-a. Bas mi nekako cudo izgleda to kad to dvoje povezes :-)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Store u zagrebačkom Arena Centru
Dead kaže...
darkborg kaže...
Cri.Lu99 kaže...

Nemaju svi mogućnost nabavljat izvana. A ovo je odličan potez i nadam se da će što više ljudi bacit oko na xiaomi i uzet ga u obzir u kupovini bilo čega

 Pa ne znam tko to u evo skoro 2019oj nema mogućnost nešto naručiti izvana.

 Ima ih ima kolega. Znam ih ja. Boje se izlaganja zločestom internetu pa ne nude svoje kartice. Na kraju im ja naručim knjigu, cd...

 A upravo o tome pričam. Čak i ako netko ne zna ili se boji, uvijek postoji prijatelj, obitelj, netko koga može zamoliti da mu naruči.

Plati mu u kešu i to je to.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Mi Store u zagrebačkom Arena Centru

Upravo sa Mi Store na AliExpress sam i uzeo svoj Pocophone.

 

Dal to znači da ne moram slat natrag u slučaju kvara nego će se moć kod njih odnijet

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Store u zagrebačkom Arena Centru
1+1 koji će trajati 11 minuta?
Pa duže traje obračun samo s jednim kupcem...
scientia est potentia
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.12.2018 12:14 (alien).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mi Store u zagrebačkom Arena Centru
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Iskreno ovaj Pocophone mi djeluje kao apsolutni pobjednik u segmentu premium uredjaja bez premium cijene.

 

Za 2500 kn dobiti ovakvu zvijer, to je malo tko ocekivao. Gledam recenzije po internetu i youtubeu, mislim prakticki svatko je odusevljen telefonom, uz tek minorne zamjerke za plastiku, izostanak NFCa i bezicnog punjenja, te cinjenice da nema IP68 certifikat. Realno govoreci za ovo me nije niti najmanje briga, mislim da cu jos malo sacekati jer bi i Huaweii mogao izdati nesto svoje pa onda vjerojatno svoj Galaxy S6 zamijeniti s kinezom.

 

A za kameru me nije briga, imam svoj mirrorless Sony Alpha a6000, nema tog premium smartphonea koji se moze mjeriti s njime.  

 

A i kamera na pocophone..

 

 

Meni je zbog NFC-a no go. Sad kad se sve više širi Google Pay i alternative.... Ne znam kolko bi poskupilo da su to ubacili s obzirom da i budget telefoni imaju tu mogućnost.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.12.2018 15:04 (Chronosus).
15 godina
offline
Re: Mi Store u zagrebačkom Arena Centru
Dead kaže...
lllnuclearlll kaže...
Dead kaže...

 Ima ih ima kolega. Znam ih ja. Boje se izlaganja zločestom internetu pa ne nude svoje kartice. Na kraju im ja naručim knjigu, cd...

Takvi su mi najbolji 

 

Kao "ja se bojim, al ajd mi ti uzmi..." Ono, za svoj novčanik se boji, al moj tko *ebe... 

 Jedan od njih je općinski sudac. 

 ako ti je tlaka nekom napraviti uslugu, radje mu reci da mu to neces napraviti a ne se sprdat s ljudima. ako te traze za takve usluge onda si valjda stvorio neku sliku nekog informatickog gurua (sto ti je ok za ego al su ti tlaka te sitne usluge). a uvjek mozes svoju uslugu naplatiti, ali nekak mi se cini da ak ces trebat pravni savjet od tog suca i ak ti ga on naplati nekak ti se naplate sitnih usluga i nece isplatiti, kaj ne?

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mi Store u zagrebačkom Arena Centru
Dead kaže...
10alex kaže...

Interesantan detalj, taj Bijelic Co. je meni u Osijeku poznat po distribuciji pica kaficima, a sad su iskocili kao distributer Xiaomi-a. Bas mi nekako cudo izgleda to kad to dvoje povezes :-)

 Pa može se povezat: Alo Mate daj mi dostavi tri bakse Bacardija. 

Ovo ne možeš obavit bez Xiaomi-ja.

 a što mislite tko ima izuzetno dobre poslovne veze u kini... 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Store u zagrebačkom Arena Centru
Dead kaže...
 Ma odakle ti sve to? Pričaš kao da me poznaš do u tančine. Ili si se diga na livu nogu pa si nervozan?! Niti mi je tlaka učinit uslugu, niti sam informatički guru, niti to naplaćujem, niti se sprdam. To je sve u krugu obitelji. Jednostavno su mi komični u tim svojim strahovima. Čudi me utrošak energije i vremena na tako suvišan post kakav si napisao.

 niti sam ja reko da si ti informaticki guru (nego da is stvorio takvu sliku o sebi, istina ne poznam te i u tome mozda grijesim ali mi nije jasno zasto te onda neko trazi neku informaticku uslugu) niti sam reko da to naplacujes (nego sam ti dao savjet da ako ti je tlaka da onda te usluge naplati) a to da sam zakljucio da ti je to tlaka i da se sprdas mogle se zakljuciti iz tvojih izjava koje tebi tako valjda ne djeluju jer kao sto kazes sve je unutar obitelji, a u tom kontekstu i moje bi izjave vjerojatno zvucale kao da mi je tlaka i zaebancija.

BTW ako te cudi utrosak energije na jedan moj post, kaj rec na tvojih nekoliko koji bas i nije da imaju neke veze sa temom?

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Store u zagrebačkom Arena Centru
I? Jel gužva? Da dolazim ili ne? Nisam baš blizu. Šteta. ☹️
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Store u zagrebačkom Arena Centru
Krenulo...oko 500 ljudi.Veliki red i gužva.U 7.min 5 njih kupilo 1+1.Većinom ide Pocophon.
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2018 10:10 (ZdravkoZ).
Moj PC  
0 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Store u zagrebačkom Arena Centru
Hvala! Šmrc!
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Mi Store u zagrebačkom Arena Centru

jel zna neko kolko košta kod njih MI 8 64GB?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mi Store u zagrebačkom Arena Centru

3899kn

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.12.2018 8:31 (akuljana).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice