Stray - Mačka u zemlji robota

poruka: 7
|
čitano: 17.916
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stray - Mačka u zemlji robota".
14 godina
offline
Stray - Mačka u zemlji robota

Obožavam stare point-and-click avanture, pa sve do ovih avantura slagalica na iPadu (recimo igre Five-BN studija) s prekrasnim crtežima. Mislim da bi mi se ova igra svidjela, iako sam se priznajem odvikao od igara na PC-u. Postao sam takav hedonist da se želim istovremeno odmarati i igrati, a to pretpostavlja ležanje i držanje laganog i neugrijanog uređaja u ruci. PC to nije.

 

Zato želim više iPadOS avantura. 

Ima li tko za preporučiti igre nalik na one Five-BN-a? Mislim da sam ih sve završio (odigrao sam ih barem 15-ak).

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Stray - Mačka u zemlji robota

baš petljam po igri na peceu (s nevidia 1660, na 1920 x 1200) i dobro je zamišljena i neloše izvedena (osobito u dijelu "simulacije mačke"). i glazba sa šumovima je ok. podsjeća me na nešto ali ne mogu uhvatiti asocijaciju. malo je nejednostavno odjednom postati (žut) mačak, ako nisi bio prije no prije nisam bio ni lara croft ili b.j. blaskowicz pa sam se nekako provukao. kamera je malo blesava i često mi se otme kontroli u nebo ili tlo. zagonetke su složenošću malo neuravnotežene no to je osobno. ima i dosta "praznog hoda" (skakutanja i razgledavanja pejzaža). dobro je i brzo učitavanje i ukupno relativno malo zauzeće na disku. u općoj poplavi igraćeg smeća, ovo je iskra u tmini. dok ne dođe hollow knight - silksong. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Stray - Mačka u zemlji robota
Meow! 🐱
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Stray - Mačka u zemlji robota

Nitko neće komentirat cijenu od 200 krznenih za jedno poslijepodne igre?

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
2 7 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stray - Mačka u zemlji robota
Ne.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
Stray - Mačka u zemlji robota

Odigrao u dvije šnite. Jaaaaak prizvuk Machinariuma, primarno radi glazbe i mračne atmosfere. Naravno, ovdje su zagonetke puno lakše ali igra nije ništa manje odlična. 

Trebalo mi je nešto više od 7 sati ali sam pronjuškal svaki pedalj levela i "meetao" svakog robota koji se dao. Jedan od zabavnijih mehanika je zapletat se pod noge walker robota dok se ne poravnaju sa zemljom

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 mjeseci
neaktivan
offline
Stray - Mačka u zemlji robota

Dolazi na Xbox 10.8.

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice