Streaming servis SkyShowtime u Hrvatsku stiže 14.

poruka: 10
|
čitano: 5.089
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Streaming servis SkyShowtime u Hrvatsku stiže 14. ".
16 godina
offline
Streaming servis SkyShowtime u Hrvatsku stiže 14.

i opet nece biti full sadrazaja jer drugi servisi imaju ugovore koji ce trajati sigurno jos godinu dana. 
bit ce losija ponuda nego se ocekuje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Streaming servis SkyShowtime u Hrvatsku stiže 14.

Koliko sam vidio na Twitteru, sav sadržaj je full HD i stereo, nema 4K, nema Dolby Atmos, 5.1... Ne znam je li se što promijenilo u međuvremenu, ali za 2022. godinu mi je to smiješno.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Streaming servis SkyShowtime u Hrvatsku stiže

Ako je to istina onda neka sebi prodaju to sranje jer bez 4k i 5.1 iskreno nemam više živaca gledat, pogotovo jer je više nego dovoljono materijala koji zadovoljava te uvijete.

8 godina
offline
Streaming servis SkyShowtime u Hrvatsku stiže 14.

Iskreno, za ove nisam ni čuo.

Problem kod svih tih streaming servisa je što ako želiš gledati samo "nešto ovdje" i "nešto tamo", moraš imati pretplate na sve, a to je ipak većini puno previše. HBO+, Amazon Prime, Netflix, Disney, ... ima ih puno. Neki nisu ni dostupni kod nas.

Slična stvar je i s paketima koje nude pojedini kabelski operateri. Ne možeš birati nego cijele pakete bez obzira zanima li te samo jedan kanal iz paketa. 

I što onda preostaje - snađi se druže. 

 

Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
2 0 hvala 0
Streaming servis SkyShowtime u Hrvatsku stiže 14.

Bilo bi lijepo imati servis s nekoliko tisuća starijih filmova (od 1950 - 2000 recimo) gdje će se nalaziti svi oni evergreenovi i zabavni filmovi koje smo voljeli posuđivati iz videoteka. Ne mislim umjetničke filmove niti B produkciju.

 To bi platio i 20 USD mjesečno ako treba...

 

 

Mislim da se velika većina tih streaming usluga fokusira na proizvodnju novog sadržaja, pa radi uvijek iste stvari - napravi 1-2 hit serije kojima se privuče ljudi, i nakon toga štancaju generička smeća, maltene "filler" materijali.

 

 

Rado ću provjeriti koje sadržaje nudi ovaj "sky" ali mislim iskreno da će biti isto kao i Netflix, HBO i Disney; Svratiš, skrolaš, skrolaš i onda odeš i ne vratiš se više.

Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Streaming servis SkyShowtime u Hrvatsku stiže
Criterion channel ima dosta tih starijih filmova, https://www.criterionchannel.com/ pogledaj mozda nađeš nešto zanimljivo
16 godina
offline
Streaming servis SkyShowtime u Hrvatsku stiže 14.

Trenutno do 6.12 je akcija pa ako se prijavite košta 3.49 Eura.

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Streaming servis SkyShowtime u Hrvatsku stiže
Sammy kaže...

Trenutno do 6.12 je akcija pa ako se prijavite košta 3.49 Eura.

 

 

 

 

 A di to?

13 godina
offline
Streaming servis SkyShowtime u Hrvatsku stiže 14.
HBO Max je i dalje 35kn za rane pretplatnike i stalno nadopunjavaju s top naslovima.
Po meni, daleko najbolji value.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Streaming servis SkyShowtime u Hrvatsku stiže
Možda je bio, ali kad pogledaš par naslova koji nešto vrijede, ne vrijedi više tih 35kn.
www.nanosola.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice