Streaming usluga Formule 1 kreće u svibnju

poruka: 13
|
čitano: 5.298
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Streaming usluga Formule 1 kreće u svibnju".
13 godina
neaktivan
offline
Streaming usluga Formule 1 kreće u svibnju

Da, o dvojbi oko modela pretplate pišu i drugi mediji npr. Arstechnica, no kako  je GP Spain peta Velika Nagrade ove sezone bilo bi nepošteno ako bi se trebala platiti cijela godina jer će do tada proteći  20% prvenstva.

I da "Arstechnica" piše da će  F1 TV Access biti besplatan?? Sumnjam u to ali i ako bude možda će biti jedan dio godine, u najboljem slučaju ovu sezonu u cilju privlačenja klijenata.
https://arstechnica.com/cars/2018/04/formula-1s-streaming-service-goes-live-with-the-spanish-gp-in-may/

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.4.2018 20:57 (1student).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Streaming usluga Formule 1 kreće u svibnju

"Svjetsko prvenstvo u Formuli 1 – prošle je godine dobilo nove vlasnike koji žele ovaj sport sve više približiti gledateljima i pridobiti novu, mlađu publiku."

 

Kad smo kod toga, sere mi se od njihovih promjena... Od novog loga koji izgleda kao da su ga samo ukrali od Fanateca, fontova na websiteu, u utrci, oni neki debilni zvučni efekti kad se prikazuju neke informacije, objašnjenja za svaki detalj (valjda su pripadnici "mlađe publike" retardirani)... Sve skupa uglavnom imam dojam da gledam utrke Need For Speed Undergrounda, a ne nečeg što bi trebalo predstavljati vrhunac auto-moto sporta.

Moj PC  
0 2 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Streaming usluga Formule 1 kreće u svibnju

formula 1 već 15 godina nije vrhunac auto moto sporta već ubibože dosada od sporta.

 

Jedino mi je zanimljiv start, pit stop i to je to...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Streaming usluga Formule 1 kreće u svibnju
Anđeo bez falinge kaže...

formula 1 već 15 godina nije vrhunac auto moto sporta već ubibože dosada od sporta.

 

Jedino mi je zanimljiv start, pit stop i to je to...

 A što je po tebi "prošlih 15 godina" bio vrhunac auto moto sporta?

...
6 godina
protjeran
offline
Re: Streaming usluga Formule 1 kreće u svibnju
Miro kaže...

A što je po tebi "prošlih 15 godina" bio vrhunac auto moto sporta?

Prvo bi ti trebao odgovoriti što je tebi zanimljivo u F1 ?

Meni su zanimljivi dečkići u utegnitim hlačicama kad mijenjaju spojlere i gumice.

Tebi ?

 

Gledam uglavnom amerikanske utrke poput http://www.daytonainternationalspeedway.com/

 

Vidim da ti je brat iz ekipe Bug F1 PzKpfw već lajkao post 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.4.2018 17:53 (Anđeo bez falinge).
16 godina
offline
Streaming usluga Formule 1 kreće u svibnju

Pratim f1 od 1997. - meni najomiljeniji sport za gledanje na TV. Ne razumijem kako F1 može biti dosadna - molim vas pogledajte snimku trke iz Kine 2018 ili iz Bahreina 2018. i onda recite da nema ništa zanimljivo.

 

 

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Streaming usluga Formule 1 kreće u svibnju
Anđeo bez falinge kaže...
Miro kaže...

A što je po tebi "prošlih 15 godina" bio vrhunac auto moto sporta?

Prvo bi ti trebao odgovoriti što je tebi zanimljivo u F1 ?

Meni su zanimljivi dečkići u utegnitim hlačicama kad mijenjaju spojlere i gumice.

Tebi ?

 

Gledam uglavnom amerikanske utrke poput http://www.daytonainternationalspeedway.com/

 

Vidim da ti je brat iz ekipe F1 PzKpfw alias D.G već lajkao post 

Aj' da si rekao nešto ovakvo

Modified Porsche LMP1 breaks Hamilton's Spa F1 record

 

Ili bilo kakav GT, touring ovakav onakav, bilo šta šta se vozi po pravoj stazi ili po šumi i brdima i gorama aka reli; ali američansko ganjanje po ovalu... božmesačuvaj

6 godina
protjeran
offline
Streaming usluga Formule 1 kreće u svibnju

Utrke trebaju biti show, mjesto gdje ću ići sa ženom, djecom...popiti pivo, nažderati se kokica, nasekirati se što mi je moj omiljeni vozač John Doe sad prvi, pa zadnji, pa razbi auto, pa se vrati..uh...

Želim vidjeti cijeli cirkus u istom momentu.

 

F1 je učmali Zombi Party ... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Streaming usluga Formule 1 kreće u svibnju

Pa to Ameri jedino i znaju. Cirkus. Nascar je upravo to, cirkus. 

F1 je bila "zanimljiva" ranije. Od dominacije RedBulla do današnjih dana pogledao sam 1 utrku. Kanadu 2011. I to snimku.

Pratim aktivno WEC, Blancpain, Super GT i VLN i ako stignem DTM. Sve endurance serije, osim Blancpain Sprinta i DTMa. Sve daleko zanimljivije što se tiče samog utrkivanja jer se radi o multi-class utrkivanju + hrpa različitih pristupa jednom problemu(V6,V8,V10, front engine, mid engine), pa iako su vozila pod BoP/EoT, činjenica je da ukupni balans postižu na različite načine pa tako i na stazama imaju prednosti i mane na različitim djelovima. 

Gdje ćeš većeg sekiranja nego kad u posljednih 25 minuta nakon 23 sata i 35 minuta tvoj tim napravi grešku pa pit stop bude žešći očaj i onda ipak odluče promjeniti gume pa nadoknade 2-3-4 minute u istom krugu i pobijede. 

Više se stvari izdogađalo tu u zadnjih 25 minuta nego u cijeloj prošloj sezoni F1.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.4.2018 18:26 (mystik).
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Streaming usluga Formule 1 kreće u svibnju
Anđeo bez falinge kaže...

Utrke trebaju biti show, mjesto gdje ću ići sa ženom, djecom...popiti pivo, nažderati se kokica, nasekirati se što mi je moj omiljeni vozač John Doe sad prvi, pa zadnji, pa razbi auto, pa se vrati..uh...

Želim vidjeti cijeli cirkus u istom momentu.

 

F1 je učmali Zombi Party ... 

Meni je sasvim zanimljivo sa ženom gledati F1... Da imamo para išli bismo i gledati uživo. Meni nije nikakva zabava gledati kako ekipa razbija aute na 200+ km/h (što se često spominje kao nekakva "prednost" NASCAR-a), druge su mi stvari daleko interesantnije od toga hoće li ili neće netko poginuti. Ali svakom njegovo.

mystik kaže...

Pa to Ameri jedino i znaju. Cirkus. Nascar je upravo to, cirkus. 

F1 je bila "zanimljiva" ranije. Od dominacije RedBulla do današnjih dana pogledao sam 1 utrku. Kanadu 2011. I to snimku.

Pratim aktivno WEC, Blancpain, Super GT i VLN i ako stignem DTM. Sve endurance serije, osim Blancpain Sprinta i DTMa. Sve daleko zanimljivije što se tiče samog utrkivanja jer se radi o multi-class utrkivanju + hrpa različitih pristupa jednom problemu(V6,V8,V10, front engine, mid engine), pa iako su vozila pod BoP/EoT, činjenica je da ukupni balans postižu na različite načine pa tako i na stazama imaju prednosti i mane na različitim djelovima. 

Gdje ćeš većeg sekiranja nego kad u posljednih 25 minuta nakon 23 sata i 35 minuta tvoj tim napravi grešku pa pit stop bude žešći očaj i onda ipak odluče promjeniti gume pa nadoknade 2-3-4 minute u istom krugu i pobijede. 

Više se stvari izdogađalo tu u zadnjih 25 minuta nego u cijeloj prošloj sezoni F1.

Zanimljivo...

 

No nebitno. Aj' budi drug pa mi reci postoji li neki kalendar gdje ima na jednom mjestu raspored svih tih stvari koje pratiš? I gdje se može gledati na TV? Po mogućnosti na engleskom ili njemačkom.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Streaming usluga Formule 1 kreće u svibnju
Anđeo bez falinge kaže...

Gledam uglavnom amerikanske utrke poput http://www.daytonainternationalspeedway.com/

 Ajde da si rekao da ti je MotoGP zanimljiv. Ali di čovječe nađeš američko vozikanje ukrug uspoređivati s F1. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
14 godina
offline
Re: Streaming usluga Formule 1 kreće u svibnju

Možeš si napravit kalendar na ovoj stranici pa imaš za import u google/apple/kajjaznamkud. Ima na izbor sve serije koje pratim, plus hrpa drugih manje poznatih i razvikanih serija. Jednostavno ne stignem ni popratit sve što me zanima, pa sam sveo na prije spomenute serije. 

Što se tiče gdje se može gledati. WEC ima plaćeni stream, cijela sezona(super-sezona 2018-2019 zbog prelaska na novi format u kojem će 24h LeMansa bit zadnja utrka na kalendaru pa se u ovoj super sezoni LeMans vozi dvaput) košta 46€. 8 utrka, cca 100h utrkivanja + kvalifikacije, onboard streamovi. Sve ostale serije imaju besplatni stream na youtube. Blancpain na GTWorld kanalu(eng i fr), DTM na DTM kanalu(eng i de) + po 3 onboard kamere, SuperGT na NismoTV kanalu(eng) i VLN(+24h Ring) na VLN/Adac Zurich kanalu(eng i de) + onboard streamovi. Definitivno preporuka posjetiti r/WEC, iako je primarno WEC subreddit, uglavnom modovi otvore thread za nadolazeće utkre iz drugih endurance serija sa linkovima svih streamova, live timinga, entrylistova itd. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Streaming usluga Formule 1 kreće u svibnju
mystik kaže...

Možeš si napravit kalendar na ovoj stranici pa imaš za import u google/apple/kajjaznamkud. Ima na izbor sve serije koje pratim, plus hrpa drugih manje poznatih i razvikanih serija. Jednostavno ne stignem ni popratit sve što me zanima, pa sam sveo na prije spomenute serije. 

Što se tiče gdje se može gledati. WEC ima plaćeni stream, cijela sezona(super-sezona 2018-2019 zbog prelaska na novi format u kojem će 24h LeMansa bit zadnja utrka na kalendaru pa se u ovoj super sezoni LeMans vozi dvaput) košta 46€. 8 utrka, cca 100h utrkivanja + kvalifikacije, onboard streamovi. Sve ostale serije imaju besplatni stream na youtube. Blancpain na GTWorld kanalu(eng i fr), DTM na DTM kanalu(eng i de) + po 3 onboard kamere, SuperGT na NismoTV kanalu(eng) i VLN(+24h Ring) na VLN/Adac Zurich kanalu(eng i de) + onboard streamovi. Definitivno preporuka posjetiti r/WEC, iako je primarno WEC subreddit, uglavnom modovi otvore thread za nadolazeće utkre iz drugih endurance serija sa linkovima svih streamova, live timinga, entrylistova itd. 

Auuuu, pojma nemaš koliko sam ti zahvalan na info.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice