Sve što trebate znati o bežičnim miševima za igran

poruka: 49
|
čitano: 12.370
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sve što trebate znati o bežičnim miševima za igran".
11 godina
offline
Sve što trebate znati o bežičnim miševima za igran

Hvala autoru na opsežnom vodiču bez žice, iako se sad više nisam tako siguran u g603.

 

Nakon mx1100 i njegovog kašnjenja u radu, postao sam bezžični pesimist.

 

 

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Sve što trebate znati o bežičnim miševima za igran

Odlican clanak koji je pokrio doslovce sve detalje.

 

Danas stvarno nema razloga ne ici na bezicni mis (barem sto se Logitecha tice) ukoliko on ulazi u budzet. 

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Sve što trebate znati o bežičnim miševima za i
metallic kaže...

Hvala autoru na opsežnom vodiču bez žice, iako se sad više nisam tako siguran u g603.

 

Nakon mx1100 i njegovog kašnjenja u radu, postao sam bezžični pesimist.

 

 

 

Jao, imao sam MX 1000, a debil sam kupio i MX 1100, iako sam MX 1000 prodao nakon 3 tjedna, jer je lag bio luđački. MX 1100 je u pogledu laga bio jednako katastrofalan, naravno 

 

No, bez brige - ovogodišnji modeli, a osobito ovi iz recenzija koje sam polinkao na dnu teksta, rasturaju. Doslovce nema razlike između žičnog i bežičnog načina rada, ali čak ni najmanje. Što se mene tiče, više se ne vraćam na žične miševe.

 

Hvala tebi i war3_tft na lijepim riječima, baš mi je drago da vam je tekst bio informativan 

Never put Dolby on snake detectors.
14 godina
offline
Sve što trebate znati o bežičnim miševima za igran

kolika je razlika u lagu između nabrojanih miševa i miša tipa mx master 2s ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Sve što trebate znati o bežičnim miševima za i
loky4i4 kaže...

kolika je razlika u lagu između nabrojanih miševa i miša tipa mx master 2s ?

 

Evo iz prve ruke, koristim MX Master 2S u kancelariji - razlika je velika. MX Master 2S ima dosta laga, do te mjere da s njime ne mogu igrati nikakav shooter, nišan previše "pliva". Bežični miševi iz ovog teksta rade na razini najboljih žičnih gejmerskih miševa.

Never put Dolby on snake detectors.
12 godina
protjeran
offline
Sve što trebate znati o bežičnim miševima za igran

Davor uvijek piše zanimljive tekstove.

 

Tko bi rekao da ćemo ovako brzo vdijeti bežićne gaming miševe koji nisu loši.

 
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Sve što trebate znati o bežičnim miševima za igran

Jeftini uredski bezicni mis - na slici MX Master od 600kn 

 

vidis, iako imam MX Master, nikad ga nisam isprobao na igrama, jedino za posao/laptop koristim.

 

P.S., neki Logitechovi misevi uopce ne trebaju BT receiver :p

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 11:12 (nixass).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sve što trebate znati o bežičnim miševima za i
Ma kakav lagg na masteru. Kaj su svi profici postali. Imal sam 602 i mastera jednog kraj drugog i nikakav lagg ja nisam vidio da je to sad nesto vauu i uopce primjetno - u praksi jel. Bezocne miseve furam vec deset godina, nisam profic i nikad me nije smetao taj famozni lagg. Uvjerljivo prvi u bfu s tim "laggom".
Jedina razlika izmedu 602 i mastera je bila ergonomija koja je meni u banani na 602 jer sam stalno stiskal tipke s palcem.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Sve što trebate znati o bežičnim miševima za i
Sale_ds kaže...
Ma kakav lagg na masteru. Kaj su svi profici postali. Imal sam 602 i mastera jednog kraj drugog i nikakav lagg ja nisam vidio da je to sad nesto vauu i uopce primjetno - u praksi jel. Bezocne miseve furam vec deset godina, nisam profic i nikad me nije smetao taj famozni lagg. Uvjerljivo prvi u bfu s tim "laggom".
Jedina razlika izmedu 602 i mastera je bila ergonomija koja je meni u banani na 602 jer sam stalno stiskal tipke s palcem.

 

A čuj, ja osjetim veliku razliku, kako "na ruci", tako i u praksi, u rezultatima na bojišnici  Nisam profesionalni gejmer, ali čovjek je pitao, a ja mu odgovaram s utiscima koje sam stekao iz prve ruke, testiranjem  Razlika je pogotovo osjetna na 144-hercnom monitoru (a osjetna je i na 60 Hz monitoru). Za ergonomiju dobro kažeš, igranje s MX Masterom je kao da peglaš košulju s trokrilnim ormarom.

Never put Dolby on snake detectors.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 11:37 (Davor).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sve što trebate znati o bežičnim miševima za i
Na 144hz nisam imal prilike probat al bome na 60 ja je nisam vidio. Jel moguce da ti je to placebo efekt zbog tezine misa. Jerbo master je dost tezak u usporedbi tezine koja se ocekuje od "gamerskog" misa?
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
16 godina
moderator
offline
Re: Sve što trebate znati o bežičnim miševima za i
Sale_ds kaže...
Na 144hz nisam imal prilike probat al bome na 60 ja je nisam vidio. Jel moguce da ti je to placebo efekt zbog tezine misa. Jerbo master je dost tezak u usporedbi tezine koja se ocekuje od "gamerskog" misa?

 

Nije. Težina i oblik utječu na doživljaj "upravljivosti" miša, ali ovo što sam ja zapazio kod MX Mastera je "plivanje" nišana, baš to malo kašnjenje na relaciji pomak na podlozi - pomak na ekranu. Toga kod modernih gejmerskih bežičnih miševa nema.

Never put Dolby on snake detectors.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sve što trebate znati o bežičnim miševima za i
Koji podlogu si koristio?
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
16 godina
moderator
offline
Re: Sve što trebate znati o bežičnim miševima za i
Sale_ds kaže...
Koji podlogu si koristio?

 

Asus ROG Scabbard, HyperX Fury S Pro, Logitech G240, Logitech G440.

Never put Dolby on snake detectors.
5 godina
neaktivan
offline
Sve što trebate znati o bežičnim miševima za igran

Međunaslov:IMAJU LI GEJMERSKI .. MIŠEVI NEDOSTATAKA?Malo me zbunjuje riječ"gejmerski". Ili ćemo pisati "gamer" ili igrač. Gejmer ne ide!

 

 
3 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Sve što trebate znati o bežičnim miševima za igran

A  članku sve pohvale.Zanimljiv,informativan ,pismen(Osim "gejmer").

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sve što trebate znati o bežičnim miševima za igran

Davore, procitao si mi misli s ovim clankom!

 

Gledao sam uzeti G703 ali nakon preporuke G Pro idem s tim. Stvarno vazna tema za obradit i dobro je znat da imamo nekog domaceg tko je probao sve te wireless djidje-midje. Thanks bro! (sjetit ces me se iz davnih dana UT-a u HR)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sve što trebate znati o bežičnim miševima za igran

Za posao koristim isti bezicni Logitech MX Laser valjda vec 10 godina.

Za igranje mi ne pada na pamet uzeti bezicni. Koristim Razerov Deathadder.

Gale
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Sve što trebate znati o bežičnim miševima za i
Legasus kaže...

Za posao koristim isti bezicni Logitech MX Laser valjda vec 10 godina.

Za igranje mi ne pada na pamet uzeti bezicni. Koristim Razerov Deathadder.

 

Ako je ono što Davor i drugi recenzenti kažu istina, a ne vidim razloga zašto ne bi bilo, onda zaista više ne možeš tvrditi da je žičani miš bolja opcija za igranje.

10 godina
offline
Sve što trebate znati o bežičnim miševima za igran

Davor zadnjih dana izbacuje članke zbog kojih ću potrošiti na periferiju više nego što bi htio  

Prvo jučer ona recenzija di hvali Corsair HS70, a danas pak ovo s bežičnim miševima...

A ja se već mjesecima nečkam oko kupovine nove periferije jer je trenutna u banani, a gledao sam baš bežično jer se svaki dan petljam s tim kablovima i ne da mi se više.

 

Za Corsair HS70 ću pričekati da vidim kakva će cijena biti kod nas, a za miševe se dvoumim između G305 i G603. G603 mi je primamljiviji, ali je malo skuplji i čitao sam po redditu da se ekipa žali na scroll - upravo ono zbog čega mislim mijenjat svoj trenutni Trust. I sad sam u slatkim mukama 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 14:14 (Bruner).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Sve što trebate znati o bežičnim miševima za igran

Davore, ima li neka kombinacija bežičnog miša i tipkovnice koji išta vrijedi i za igranje, a da nije neka  bijesna cijena, dakle, okvirno oko 500 kuna. Ovo pišem na Logitechovoj K330 tipkovnici i mišu M215, koji su u kompletu koštali oko 250 kuna. Znači za duplo više novaca duplo bolju kombinaciju (tipkovnica mi je manje više O.K, miš me brine). Ostale forumaše molim da se ne smiju mojim cjenovnim razredima, jednostavno više nemam. Znao bih ja lako izabrati najbolje, da mi moj novčanik to podržava. Usput, tvoj tekst sam pročitao s velikim guštom.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 15:54 (učo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sve što trebate znati o bežičnim miševima za i
bačela kaže...

A  članku sve pohvale.Zanimljiv,informativan ,pismen(Osim "gejmer").

 Komentiraš pismenost i stavljaš zareze na kriva mjesta. Zarez se piše na kraju riječi, a ne odvojen od nje. Mnogi ljudi iza zareza ne stavljaju razmak, a trebali bi, dok slično vrijedi i za zagrade (nisi je odvojio od prethodne riječi, kao ni točku koju nisi odvojio od prethodne riječi).

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 16:10 (učo).
7 godina
offline
Sve što trebate znati o bežičnim miševima za igran

samo jedna napomena , ne držite mobitel na stolu do miša jer smeta signalu poprilićno (bt wifi pa ćak i 4g signal)  ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sve što trebate znati o bežičnim miševima za i

Ne smeta ništa...G602 i Samsung u sinergiji 

IIII
10 godina
offline
Re: Sve što trebate znati o bežičnim miševima za i
Uzeo na akcija g403 na racunalu sam znao bit po 13 sati dva puta tjedno punio. Odlican miš neznam zašto nije napomenut preporodio sam se.
Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Sve što trebate znati o bežičnim miševima za i
Bero_ng95 kaže...
Uzeo na akcija g403 na racunalu sam znao bit po 13 sati dva puta tjedno punio. Odlican miš neznam zašto nije napomenut preporodio sam se.

 

Jer je to relativno star model, s početka 2017. godine. Ali slažem se, također odličan miš!

Never put Dolby on snake detectors.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Sve što trebate znati o bežičnim miševima za i

 Točno.Moj stil pisanja  je opušten. I pokoji put nije posvema u skladu s pravopisom.Što zajedljivac,dragovoljni odvjetnik novinarov, ima reći o "gejmeru"?

Je li to u skladu s hrvatskom jezičnom riznicom? Hvala .

5 godina
neaktivan
offline
Re: Sve što trebate znati o bežičnim miševima za i

 Točno.Moj stil pisanja  je opušten. I pokoji put nije posvema u skladu s pravopisom.Što zajedljivac,dragovoljni odvjetnik novinarov, ima reći o "gejmeru"?

Je li to u skladu s hrvatskom jezičnom riznicom? Hvala .

14 godina
offline
Re: Sve što trebate znati o bežičnim miševima za i
bačela kaže...

 Točno.Moj stil pisanja  je opušten. I pokoji put nije posvema u skladu s pravopisom.Što zajedljivac,dragovoljni odvjetnik novinarov, ima reći o "gejmeru"?

Je li to u skladu s hrvatskom jezičnom riznicom? Hvala .

 Pa kada si me već proglasio zajedljivcem, novinarevim odvjetnikom, onda da budem u skladu s tim, reći ću da ponavljaš slične greške (grješke, po novom pravopisu, ali eto, ne sviđa mi se tako napisano). A što se tiče  "gejmera", tu si u potpunosti u pravu, trebao bi biti igrač ili ako se već želi koristiti engleski "gamer", dakle to ide na dušu novinaru, a ti si dobro primjetio. Isto tako, nemam ništa protiv opuštenog stila pisanja, sve dok je i pravopisno točan. Opuštenost ne znači da su dozvoljene greške (grješke). Nisam ni ja bezgrešan, ali se trudim da grešaka bude što manje, jer će hrpa forumaša to čitati i na osnovu toga izvlačiti zaključke o nama - točne ili netočne (ti si prvi čovjek u mom životu koji me proglasio zajedljivcem, a imam 57 godina). I tako odosmo off topic, Davore, briši ovo.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 16:31 (učo).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Sve što trebate znati o bežičnim miševima za i
Dragi druže Učo( jer nomen est omen)
Ti si se samoinicijativno javio branivši novinara nakon moje benigne intervencije. Čemu to? Vigilante si ?Borac za međumrežnu pravicu?
Nije mi bila namjera svađati se .Novi sam na Bugovom portalu premda ga godinama čitam.Stoga zaboravimo ove nesuglasice. Možemo argumentirano i zabavno korespondirati. Pozdrav
P.S. Ovaj tvoj zadnji upis imao je određenih diskrepancija kako stilskih tako pravopisnih.
13 godina
offline
Sve što trebate znati o bežičnim miševima za igran

Nakon Deathaddera i Rivala, uzeo prije dva mjeseca G703. Miš je fenomenalan, a i vizualno stol bez žice izgleda puno bolje i urednije. Isto tako baterija drži i više nego dovoljno, a napuni se kroz sat vremena. Što se mene tiče, žica me neće vidjeti više.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice