Svih 10 najbržih Android telefona u svibnju temelj

poruka: 19
|
čitano: 6.053
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svih 10 najbržih Android telefona u svibnju temelj".
15 godina
offline
Svih 10 najbržih Android telefona u svibnju temelj

Može li mi netko objasniti šta će raditi sa mobitelom koji ima 600 k  bodova? 

 

Čemu služi takav mob ?

 

Hvala

 
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Svih 10 najbržih Android telefona u svibnju temelj

bezveze

Gale
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Svih 10 najbržih Android telefona u svibnju te
dankodr kaže...

Može li mi netko objasniti šta će raditi sa mobitelom koji ima 600 k  bodova? 

 

Čemu služi takav mob ?

 

Hvala

Služi istoj svrsi kao i screenshotovi speedtesta: preseravanju.

12 godina
offline
Svih 10 najbržih Android telefona u svibnju temelj

Služi za snažnu enkripciju :-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Svih 10 najbržih Android telefona u svibnju te
dankodr kaže...

Može li mi netko objasniti šta će raditi sa mobitelom koji ima 600 k  bodova?

Čemu služi takav mob ?

Hvala

 Isto što i na onome od 50k bodova, samo brže

 

Netko uzima jer je vidio reklame i "hoće najbrže", netko jer stvarno želi najbrži mobitel i misli da će mu recimo igre bolje raditi.

 

A većini ljudi ovo nije važno, nego gledaju kamere, softver i osatak mogućnosti... A ako je slučajno mobitel koji odaberu na vru tablice, super, dodatni plus :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Re: Svih 10 najbržih Android telefona u svibnju te
Za telefoniranje.
5 godina
offline
Re: Svih 10 najbržih Android telefona u svibnju te
dankodr kaže...

Može li mi netko objasniti šta će raditi sa mobitelom koji ima 600 k  bodova? 

 

Čemu služi takav mob ?

 

Hvala

 Isto za šta i Nokia 5800, uz još par điđa

12 godina
offline
Re: Svih 10 najbržih Android telefona u svibnju te
dankodr kaže...

Može li mi netko objasniti šta će raditi sa mobitelom koji ima 600 k  bodova? 

 

Čemu služi takav mob ?

 

Hvala

Zašt bi neko kupio BMW M5 ?

Može i s golfom trojkom na more

4 godine
protjeran
offline
Svih 10 najbržih Android telefona u svibnju temelj

da kupujem telefone po toj tuti fruti pizdariji od speed testa ostao bi na nokiji 3310.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Svih 10 najbržih Android telefona u svibnju te
dankodr kaže...

Može li mi netko objasniti šta će raditi sa mobitelom koji ima 600 k  bodova? 

 

Čemu služi takav mob ?

 

Hvala

 A što bi trebali, stajati na mjestu i ne dobivati bolje stvari godine u godinu? Ove stvari slušam godinama. Najbolje da smo do danas ostali na procesorima od prije 8 godina pa da mi se YouTube otvara 15 sekundi.

 

Reći ću ti samo jedan primjer upotrebe koji mi je prvi pao na pamet. Emulacija raznih konzola dovedena do vrhunske razine. Znači igraš PSP igre u 7x većoj rezoluciji od originalne konzole. 3DS, GameCube itd. Prije ovoga sam imao mobitel koji je imao flagship procesor prije 2 godine (SD845) i nije bio ni blizu toliko dobar u emulaciji. Eto samo jedan primjer upotrebe.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2020 14:25 (antimadridista).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Svih 10 najbržih Android telefona u svibnju te
Performansama su se opasno približili iPhone-u 8 😆
bor4c - human geek, level 38, technosexual, neutral good
Moj PC  
3 5 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Svih 10 najbržih Android telefona u svibnju te
antimadridista kaže...
dankodr kaže...

Može li mi netko objasniti šta će raditi sa mobitelom koji ima 600 k  bodova? 

 

Čemu služi takav mob ?

 

Hvala

 A što bi trebali, stajati na mjestu i ne dobivati bolje stvari godine u godinu? Ove stvari slušam godinama. Najbolje da smo do danas ostali na procesorima od prije 8 godina pa da mi se YouTube otvara 15 sekundi.

 

Reći ću ti samo jedan primjer upotrebe koji mi je prvi pao na pamet. Emulacija raznih konzola dovedena do vrhunske razine. Znači igraš PSP igre u 7x većoj rezoluciji od originalne konzole. 3DS, GameCube itd. Prije ovoga sam imao mobitel koji je imao flagship procesor prije 2 godine (SD845) i nije bio ni blizu toliko dobar u emulaciji. Eto samo jedan primjer upotrebe.

 iphone 8 ima 160 000, a SE2020 ima 340 000 na antutu, jel to sad znači da će SE duplo brže otvarati youtube? 

13 godina
offline
Re: Svih 10 najbržih Android telefona u svibnju te
neampojma kaže...

 iphone 8 ima 160 000, a SE2020 ima 340 000 na antutu, jel to sad znači da će SE duplo brže otvarati youtube? 

 Nisi shvatio poantu. Ljudi tu na forumu već više od 5 godina ismijavaju ove brže procesore svake godine. I onda kad pogledaš unazad par godina, vidiš koliko su ti mobiteli sporiji od ovih danas u svakodnevnom korištenju. Ne pričam o nekom benchmarku i slično, nego svakodnevnom korištenju. A govorilo se da ne treba brže itd.

 

Nikad mi nije bilo jasno zašto bi netko bio protiv nečega što radi bolje, protiv napretka? Ajde jasno mi je kad se prigovara za micanje utora za slušalice itd. Ali mi nije jasno što bi to netko imao protiv boljeg procesora, protiv napretka?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
protjeran
offline
Re: Svih 10 najbržih Android telefona u svibnju te
antimadridista kaže...
neampojma kaže...

 iphone 8 ima 160 000, a SE2020 ima 340 000 na antutu, jel to sad znači da će SE duplo brže otvarati youtube? 

 Nisi shvatio poantu. Ljudi tu na forumu već više od 5 godina ismijavaju ove brže procesore svake godine. I onda kad pogledaš unazad par godina, vidiš koliko su ti mobiteli sporiji od ovih danas u svakodnevnom korištenju. Ne pričam o nekom benchmarku i slično, nego svakodnevnom korištenju. A govorilo se da ne treba brže itd.

 

Nikad mi nije bilo jasno zašto bi netko bio protiv nečega što radi bolje, protiv napretka? Ajde jasno mi je kad se prigovara za micanje utora za slušalice itd. Ali mi nije jasno što bi to netko imao protiv boljeg procesora, protiv napretka?

pa evo test iphone 8 vs SE2020, koja je tako spektakularna razlika za svakodnevno korištenje?

13 godina
offline
Re: Svih 10 najbržih Android telefona u svibnju te
neampojma kaže...

pa evo test iphone 8 vs SE2020, koja je tako spektakularna razlika za svakodnevno korištenje?

 A sad me citiraj gdje sam ja to točno pričao o Apple uređajima? Pričao sam o Snapdragon procesorima (Androidu).

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
protjeran
offline
Re: Svih 10 najbržih Android telefona u svibnju te
antimadridista kaže...
neampojma kaže...

pa evo test iphone 8 vs SE2020, koja je tako spektakularna razlika za svakodnevno korištenje?

 A sad me citiraj gdje sam ja to točno pričao o Apple uređajima? Pričao sam o Snapdragon procesorima (Androidu).

znači Apple uređajima ne trebaju snažniji procesori?

14 godina
offline
Re: Svih 10 najbržih Android telefona u svibnju te
J Apple čuvaj zdravlje.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Svih 10 najbržih Android telefona u svibnju temelj

Ovo su sintetski testovi koji samo okvirno pokazuju ... koliko brzo možeš potrošiti bateriju i pregrijati mobitel.
Kad bi bilo koji od ovih mobitela imao upaljeno svih 8 jezgri 30 sekundi u komadu, eksplodirao bi.

Mislim da bi korisniji test bio onaj kapaciteta i trajanja baterija, a naročito brzine punjenja. Huawei i Xiaomi imaju "super chargere" iirc.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Svih 10 najbržih Android telefona u svibnju temelj

Netko još koristi taj kineski malware? 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice