Od svih virtualnih pomoćnika onaj Googleov je najp

poruka: 5
|
čitano: 2.710
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Od svih virtualnih pomoćnika onaj Googleov je najp".
15 godina
offline
Od svih virtualnih pomoćnika onaj Googleov je najp

Kad zaposljavaju najbolje developere i matematicare vec godinama.

 

Medutim meni nije jasno odakle je nastala ta potreba za pametnim zvucnicima? Jos ktome nisu ni prenosivi.

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Od svih virtualnih pomoćnika onaj Googleov je
Mitch kaže...

 

 

Medutim meni nije jasno odakle je nastala ta potreba za pametnim zvucnicima? Jos ktome nisu ni prenosivi.

 aj ti meni reci što bi onda radili marketinški luftbrenzeri i kako bi opravdali enormnu lovu koju spizde? koja fakn potreba?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
13 godina
offline
Od svih virtualnih pomoćnika onaj Googleov je najp

ja sam na androidu od uvijek i pokušao sma koristiti google assistant nekolikoi puta ali je to jednostavno nemoguće, sve se svodi na traženje rezultata na googlu, kad je mobitel zaključanj ne radi i što će mi onda uopće, dok cura ima siri na iphoneu i to ima nekog smisla koristit jer je funkcionalnost daleko bolja

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Od svih virtualnih pomoćnika onaj Googleov je

Omogući si otključavanje uređaja s google assistantom i učinkovitost je puno bolja.

imam muda
8 godina
offline
Re: Od svih virtualnih pomoćnika onaj Googleov je
Miki Liki kaže...

Omogući si otključavanje uređaja s google assistantom i učinkovitost je puno bolja.

 To pak ne radi na svakom telefonu kako treba, a ako nema hardverske podrške baterija će brzo otići...

šteta jer su stvarno dobri u davanju odgovora na pitanja.

Siri je definitivno bolja za upravljanje samim telefonom, koristim je svakodnevno na poslu ili u vožnji, a bateriju troši tipa 1%.

Ja rekoh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice