Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda

poruka: 25
|
čitano: 7.004
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda".
13 godina
offline
Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda

Ne znam, tu sam u prolazu (nosim paket tetki...)

 

Lek a ne paket

Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
online
Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda

Kao prvo, čitava vijest je temeljena na pokvarenom telefonu. Tarantino je pitchao za scenarij. Dakle i to vjerojatno kao suscenarist, a najvjerojatnije samo u stilu "e znaš što bi bilo fora ekranizirati u jednom startreku?"
Sumnjam da bi se upuštao u takav tip režije, mislim da se dosad nije hvatao u koštac s direkcijom stotina milijuna dolara budžeta, organizacijom greenscreen glume i CGi efx timova. No s druge strane, nisu prije svojih visokobudžetnih ostvarenja ni peter jackson ni sam raimi koji su prije bili isključivo poznati po camp horrorcima... nije nemoguće, ali sumnjam da bi se upuštao.
Što se scenarija tiče, to je vjerojatnije jer tu je imao poprilično filmova koje nije režirao. npr. https://en.wikipedia.org/wiki/True_Romance, a ima čak i scenarija za par epizoda csi. 

" ...kako bi se uklopili sa manje-više stripovskim likom Kirka kojega Chris Paine i jedino može sa svojim glumačkim „rasponom“ tumačiti stripovski."
Chris Pine.
I kako bi trebao glumiti campy tos kirka? Šekspirijanski? (trenutno) ne igra oskarovske uloge, ali u kojekakvim wonder woman, jack rian i sličnim je adekvatan. Da i wonderwoman je stripovska junakinja. Eto, to narod više voli. Kao i startrek. Nek digne ruku tko je odgledao ovogodišnjeg oskara moonlingth (u kinu). Ja ću svoje zadržati u džepovima :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda

vozim ja tako jednom bicikl i spavam kad pored mene prođe Tim Roth s paketom za tetku...

ravna zemlja i šupalj mjesec
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.12.2017 1:08 (Louis Pluto).
 
5 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda
overhaul kaže...

Kao prvo, čitava vijest je temeljena na pokvarenom telefonu. Tarantino je pitchao za scenarij. Dakle i to vjerojatno kao suscenarist, a najvjerojatnije samo u stilu "e znaš što bi bilo fora ekranizirati u jednom startreku?"

U nekim medijima idu i korak dalje - zaključili su kako će mu to biti posljednji film u karijeri

...
16 godina
offline
Re: Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda

Jedino ako otegne papke, a taj ne umire lako.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.12.2017 3:30 (dd.inc).
6 godina
protjeran
offline
Re: Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda
Devious laughter
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
online
Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda

Tarantino mi nikad nije bio nekaj posebno drag ali sad kad znam da ne voli Star wars želim ga za prijatelja !!!!

Zanimljivo, mislio sam da sam jedini čovjek na svijetu kojemu se gadi Star wars, a očito nas ima još.

Izjasnite se:

 

17 ni ja ne volim Star wars
11 furam Vader masku dok onaniram
Kruha i igala...
 
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda
O-bo-za-vam star wars. Da nisam u glavi zacuo glasic use the force luke, zena bi me dan danas psiicki maltretirala
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda

Jedno bi bilo sigurno ako bi Tarantino rezirao.

Dijalozi bi bili epski!

 

 

P.S. Ilustracija uz tekst me nasmijala do suza skoro ovako rano ujutro.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
7 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Re: Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda
Mediji su precijenjeni. Mene jedna pitala: tko je? kad sam pozvonio.
16 godina
offline
Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda

sam jedna stvar... Cumberbatch je glumio u Star Trek: Into Darkness a ne Star Trek:Beyond

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda

.

What could possibly go wrong?
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda

to može valjano obaviti samo veljko bulajić a ako on ne stigne, mijenja ga jakov sedlar. epopeja i buzuki. i šišanje na nulu poručnice uhu-ra, kad zadobije tifus na ušljivom planetu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda

Zašto ne? Bilo bi zanimljivo pogledati. Open-mindedness brings the fun.

 

Još mi je muka što je komedijaš Taika Waititi napravio od "Thor: Ragnarok", ali sam se i zabavio :) 

Seth McFarlane i "Orville"... Nikad zbunjeniji nisam bio, ali mi nije muka, jer sam odustao od te serije :)

Tarantino i "Star Trek"... Naučio sam da se na znakove mučnine treba izaći iz kina usred projekcije :)

 

Zašto ne? Neka snima čovjek, ako mu se može i hoće.

Let go of any expectations and look to generate curiosity in the process, rather than expectation in the result. ~Andy Puddicombe
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda

Kapetan Kirk bi bio Samuel L. Jackson.... već znam i ostatak ekipe :-)

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda
To bi bio potez milenija. 💪🏼
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda

Nemilosrdni gadovi su morali biti spomenuti u zadnjoj rečenici.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda

Bilo bi zanimljivo vidjeti koju će manju ulogu ili cameo po običaju rezervirati za sebe.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda

Y'all motherfuckers need some longevity and prosperity!

- Psiho246
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda
Malto kaže...

Nemilosrdni gadovi su morali biti spomenuti u zadnjoj rečenici.

 

Taj mi je film odvratan, trudim se ne spominjati ga.

 

This space for rent!
11 godina
offline
Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda

Sve što fali Star Trecku Tarentino ima. A što nema Tarentino imaju Star Tracksi. Idealna kombinacija.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda

Dafuq? Tarantino da režira film koji će biti bez onih sočnih psovki i 300 litara prolivene krvi? Ovo mi liči ko neka vijest za 1. April.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda
Poštujem Tarantina ali to nema veze s vezom, mislim zadnji star trekovi su mi nekako smeće ali ovdje bi se islo u nekom drugom smjeru još gorem. Po meni bi dobar posao obavio recimo jedan Ron Howard, cisto jedno imo koje mi dolazi na pamet onako iz prve...
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda
MP7 kaže...
Poštujem Tarantina ali to nema veze s vezom, mislim zadnji star trekovi su mi nekako smeće ali ovdje bi se islo u nekom drugom smjeru još gorem. Po meni bi dobar posao obavio recimo jedan Ron Howard, cisto jedno imo koje mi dolazi na pamet onako iz prve...

 Mislis li da bi bio bolji ili lošiji od tih posjednjih filmova ??? 

 

 

16 godina
online
Re: Tarantino će režirati Zvjezdane staze - možda
fer-de-lance kaže...

Tarantino mi nikad nije bio nekaj posebno drag ali sad kad znam da ne voli Star wars želim ga za prijatelja !!!!

Zanimljivo, mislio sam da sam jedini čovjek na svijetu kojemu se gadi Star wars, a očito nas ima još.

Izjasnite se:

 

 Znaš zašto ne voli starwars? Disney mu je istjerao iz kina dobar dio termina za prikazivanja njegovih filmova, jer su tad pičili ratove zvijezda. 
Posebno ga je zaboljelo što su mu hateful eight spičili van usred premijernog prikazivanja.
https://www.theguardian.com/film/2015/dec/17/quentin-tarantino-the-hateful-eight-disney-star-wars-cinema-booking

vrinho kaže...

Dafuq? Tarantino da režira film koji će biti bez onih sočnih psovki i 300 litara prolivene krvi? Ovo mi liči ko neka vijest za 1. April.

 u glavi  mi je film u stilu dune i tiskanje prišteva harkonenu :)

 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2017 3:18 (overhaul).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice