Tehnologija koja limitira dijeljenje računa online

poruka: 12
|
čitano: 3.963
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tehnologija koja limitira dijeljenje računa online".
13 godina
offline
Tehnologija koja limitira dijeljenje računa online

A što ako sam stjuardesa? Kak će onda pratiti od kuda gledam?

Danas Dubai, Za dva dana Šangaj, za 7 dana Pariz itd...

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Tehnologija koja limitira dijeljenje računa online

Našla se ekipa soliti pamet streaming servisima. Školarci za par popodneva napišu software te vrste pa da ga streaming servisi već ne bi imali da im je to (bilo) na pameti? E baš svašta. Valjda ona spika, evo vam četiri slota al budite fer pa ne opterećujte server istovremeno? Ali imate tu mogućnost, kaj to nije super? Ali nemojte. U 2019. g.? Ali dobro. Da recimo Netflix i krene u takvom smjeru mogu samo otjerati ljude koje će teško više (podnovno) obratiti s alternative kad ih jednom kresnu. Meni se tu čak niti ne bi radilo o lovi za pretplatu, nego u principima. Neš ti iskonske ljudske pohlepe. (Pro)dam ti, pa ti uzmem.

Deckard
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Tehnologija koja limitira dijeljenje računa online

Upravo tako, tehnologija je moguća, ali bi moglo biti poprilično false positive-a, što će svakako ljude odbiti. Isto tako, ako sam ja s još tri prijatelja plaćao account s 4 slota i to nam ukinu, jedan od nas 4 možda i uzme solo uslugu, dvojica teško, trojica sigurno neće.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Tehnologija koja limitira dijeljenje računa online

Neznam koliko je to uopće po zakonima da mi zabraniš da posudim/poklonim/podijelim sa nekim drugim nešto što sam već kupio?

Mogle bi raditi tužbe opet...

 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tehnologija koja limitira dijeljenje računa online

To se dogodi kad proizovd postane usluga a vlasnik korisnik.

 
12 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tehnologija koja limitira dijeljenje računa on
Smanjenje prihoda i smanjenje rasta prihoda su dvije različite stvari. Šeranje eventualno umanjuje rast.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Tehnologija koja limitira dijeljenje računa online

ništa od toga. Onaj tko si je dao truda pronaći korisnike s kojima će djeliti account to je učinio s razlogom. Puno je lakše kupiti account za sebe, neki ljudi si to ne mogu/ne žele priuštiti. Takav korisnik će onda biti skloniji tome da se još malo potrudi i gleda piratizirani sadržaj besplatno nego plaćanju pune cijene. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Tehnologija koja limitira dijeljenje računa online

Mislim da je u svemu tome vrlo bitna stavka DOKAZ da je bilo neovlastenog seranja. Jer bez dokaza ako ti otkazu pretplatu moglo bi biti sranja. A odakle im dokaz? Oni mogu imati samo pretpostavke. A s obzirom koliko ljudi danas putuju i mjenjaju uredjaje kao carape - ajd ti dokazi da je bilo neovlastenog koristenja.

Freak Show Inc.
 
15 0 hvala 0
10 godina
offline
Tehnologija koja limitira dijeljenje računa online

zgodan typo sluga, mogli bi te inteligente agente zvati sluge, to bi bilo korektno.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tehnologija koja limitira dijeljenje računa on
Hah, a dijelim prakticno sve pretplate koje imam deezer (4), netflix (2), nettvplus (3), boxpn VPN (5 osoba) :D
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tehnologija koja limitira dijeljenje računa on
jozef kaže...

ništa od toga. Onaj tko si je dao truda pronaći korisnike s kojima će djeliti account to je učinio s razlogom. Puno je lakše kupiti account za sebe, neki ljudi si to ne mogu/ne žele priuštiti. Takav korisnik će onda biti skloniji tome da se još malo potrudi i gleda piratizirani sadržaj besplatno nego plaćanju pune cijene. 

 

Tko god ima za flat rate broadband internet, ima i 70 kn za Netflix. Te priče o siromašnim Hrvatima koji si ne mogu priuštiti nešto mi neviđeno idu na jetru. Onda ta ista sirotinja popuši dvije kutije cigareta dnevno ili za vikend zavrte rundu u birtiji koja košta duplo više nego mjesečna pretplata za Netflix. Nazovimo stvari pravim imenom, nije nam preskupo nego smo nacija koja ne želi platiti. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
14 godina
offline
Re: Tehnologija koja limitira dijeljenje računa on
Q-Tip kaže...
jozef kaže...

ništa od toga. Onaj tko si je dao truda pronaći korisnike s kojima će djeliti account to je učinio s razlogom. Puno je lakše kupiti account za sebe, neki ljudi si to ne mogu/ne žele priuštiti. Takav korisnik će onda biti skloniji tome da se još malo potrudi i gleda piratizirani sadržaj besplatno nego plaćanju pune cijene. 

 

Tko god ima za flat rate broadband internet, ima i 70 kn za Netflix. Te priče o siromašnim Hrvatima koji si ne mogu priuštiti nešto mi neviđeno idu na jetru. Onda ta ista sirotinja popuši dvije kutije cigareta dnevno ili za vikend zavrte rundu u birtiji koja košta duplo više nego mjesečna pretplata za Netflix. Nazovimo stvari pravim imenom, nije nam preskupo nego smo nacija koja ne želi platiti. 

 Napisao sam "ne žele". I u tome ih razumijem. Iako niti pušim, niti pijem, niti idem po birtijama mogu shvatiti da netko vidi više koristi/zadovoljstva od cigarete ili ispijanja alkohola s prijateljima nego od pretplate na Netflix.
Tko ima 1000kn mjesečno za plin i struju ima i 700kn mjesečno za 20 grama Beluga kavijara. Uostalom ljudi koje spominješ ne bi plaćali niti pristup internetu da to mogu izbjeći. Za mene osobno je netflix preskup, ne zato što je 70kn puno već zato jer ima vrlo malo sadržaja koje bih ja gledao. Da imam pretplatu (bilo kakvu, pa i dijeljenu), sumnjam da bih ga ikad upalio.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice