Tehnologije cjepiva protiv covida-19, alternative

poruka: 6
|
čitano: 4.220
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tehnologije cjepiva protiv covida-19, alternative ".
13 godina
offline
Tehnologije cjepiva protiv covida-19, alternative

uvijek mi je drago kad ugledam novi Bug

 
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Tehnologije cjepiva protiv covida-19, alternative

Odlična tema. Jedino zamjerka, opet slusalice i audio opcenito previše 'minutaže' dobivaju.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Tehnologije cjepiva protiv covida-19, alternat
coldGT kaže...

Odlična tema. Jedino zamjerka, opet slusalice i audio opcenito previše 'minutaže' dobivaju.

 +1

 

Da mi je znati koji % citatelja zanimaju ti DAC-ovi/multimedijski centri od soma eura navise... mozda sam u zabludi

3 godine
offline
Tehnologije cjepiva protiv covida-19, alternative

Meni se čini da se Bug pretvara u Geo ili neki sličan časopis.

Vaše je pravo da pišete o čemu hoćete, ali draže mi je kada se IT časopis kloni znanstvenih tema, a drži hardwarea i softvera. 

Manite se ćorava posla i dajete nam više IT stručnih tema. (baze podataka, razvoj aplikacija, podatkovno inženjerstvo, administracija i konfiguracija mreža i slično)

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tehnologije cjepiva protiv covida-19, alternative

Da se javim i ja, vidim da neki se žale na glavnu temu, e mene baš zanima, dobio reklamu na facebook, i došao pogledati kako Vam izgleda naslovnica jer ću kupiti ovaj broj. Inače zadnji Bug koji sam kupio, bilo je to vrijeme katastrofalnog XPea, kad si bio sretan ako radiš reinstal svakih mjesec dana, a internet spor, prespor za update i to sam rješavao s Cd/Dvd u poklonu s mnogim update XPea ili i mnogim drugim od winzipa do BS playera.... eto, nakon destetljeća kupujem prvi broj, pa da vidimo gdje ste, ako budem izuzetno zadovoljan časopisim možda budem pretplatnik, lp

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Tehnologije cjepiva protiv covida-19, alternative

Tema broja tako tako, po meni ne baš za informatički časopis.

 

Audio isto. Ok mene audio uopće ne zanima pa preskačem ali ga fakat ima dosta.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.3.2021 17:37 (Syke).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice