Tele2 GAMERAJ: Sony PS4 1 TB, FIFA19 i 3 igre te H

poruka: 6
|
čitano: 2.377
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tele2 GAMERAJ: Sony PS4 1 TB, FIFA19 i 3 igre te H".
15 godina
offline
Tele2 GAMERAJ: Sony PS4 1 TB, FIFA19 i 3 igre te H

"Samo" što ste propustili navesti da cijeli paket nije 150kn, tj. 130kn mjesečno, nego ukupno 319kn, tj. 299kn mjesečno.... dakle napisali ste samo osnovne cijene pretplate bez opcije uređaj, koja uključuje taj PS4 i igre.

 

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 GAMERAJ: Sony PS4 1 TB, FIFA19 i 3 igre
I nedaj boze igrat nesto preko tele2 mreze uz avarege ping u prajm tajmu od 150 sa spajkovima i do 1000. Welcome to 2019 ;).

Tuga i jad...
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tele2 GAMERAJ: Sony PS4 1 TB, FIFA19 i 3 igre
Sale_ds kaže...
I nedaj boze igrat nesto preko tele2 mreze uz avarege ping u prajm tajmu od 150 sa spajkovima i do 1000. Welcome to 2019 ;).

Tuga i jad...

 wireless i kompetitivno igranje je uvijek bilo no-no. žica je broj jedan. Od ISP-a do rutera, i od rutera do računala/konzole, samo žica.

12 godina
offline
Re: Tele2 GAMERAJ: Sony PS4 1 TB, FIFA19 i 3 igre
Sale_ds kaže...
I nedaj boze igrat nesto preko tele2 mreze uz avarege ping u prajm tajmu od 150 sa spajkovima i do 1000. Welcome to 2019 ;).

Tuga i jad...

 2019. godina i ljudi jos ne shvacaju da se preko wirelessa ne igra osim ako apsolutno ne postoji nikakva druga mogucnost. Preko mobilne mreze niti tad.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 GAMERAJ: Sony PS4 1 TB, FIFA19 i 3 igre
Na bonbonu preko moba je sve super, ping 40. Preko tele2 koma u zadnja tri mjeseca. Znam ja da je zica zakon al ne pricam o tome nego da je tele2 bas totalno banana. Do tocke neupotrebljivosti, a bil je ok jedno vrijeme. Pisal sam zalbe i oni vele da je sve u okvirima zakona i da se usluga moze nesmetano koristiti, sto apsolutno nije istina. Tako da sam ovo napisao cisto da ljudi znaju. Pokucni je bil ok jedno vrijeme i dok je trajalo trajalo je. Sada izbjegavati ako se zivi u naseljenijim mjestima.

A kaj se mene tice za koji dan bi trebala doc zica pa nazad na 10Mbit. Bar bu ping dobar :/
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 GAMERAJ: Sony PS4 1 TB, FIFA19 i 3 igre
Zabac, sad igram preko 4g na bonbonu samo kaj su paketi prometa mali. Da imaju flat uzel bi opet to prije nego 10Mbit kolko max mogu imat. Nije problem u mobilnoj mrezi vec u nekim nasim operaterima koji ne nadograduju bazne stanice prema potrebama i u zakonima koji nisu dobro definirani..

Tele2 je iskoristio rupe u zakonu i time se pokriva.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice