Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslugu t

poruka: 55
|
čitano: 40.900
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslugu t".
8 godina
neaktivan
offline
Re: Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslu

To nije puno, ja plaćam trio uslugi internet/telefon/TV 235kn + 20-30kn drugi uređaj, sve flat.

Ova kombinacija sa androidom će koštati vjerovatno isto ako uzmeš kompletan paket.

I dalje je Iskon najeftiniji od svih drugih operatera iako priznam da bi realna cijena kod svih trebala biti bar duplo manja.

 

14 godina
offline
Re: Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslu
Gnjili kaže...
Psiho246 kaže...

Moze li se netflix instalirati preko ovog uredaja?

 

Edit: Aha, ne moze. Pise u tekstu.

 Ja sam ga uspio upogoniti u kodiju ali na Pc-u
Dobra stvar je da onda možeš ubaciti titlove jer je Netflix veoma slab sa podrškom sa našim titlovima.

 

Nemoj širiti dezinformacije. Netflix već dulje vrijeme ima jako puno sadržaja s našim titlovima. Moguće da svi novi sadržaji imaju naše titlove.

10 godina
offline
Re: Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslu

Kako nije puno, ako npr. uzmes A1 internet za 179kn + 50kn Iskon.Play = 229kn, znaci 6kn jeftinije od tvojih 235kn (a to je sad jos sa popustom i ovisi koje ti kanale imas a koje ce ovdje biti nakon 6 mj.)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2021 9:35 (10alex).
3 godine
offline
Re: Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslu
mGT kaže...
Gallu kaže...
Joe Cooker kaže...
qwertYxoZ kaže...

Postoji li neka TV usluga koju mogu uzeti, a da ne treba imati internet u stanu?

 EVOTv

 

Kod EVOTVa, ako ti TV podržava DVBT2 standard, ne treba ti dodatni daljinski. Sve radiš sa onim koji si dobio uz TV.

Pa ne baš,tak bi svi mogli gledati onda.

Treba ti CI modul koji više nemaju,bar nisu imali prije par mjeseci.

 Zato sam i napisao DVBT2 televizija jer samo one podržavaju CI modul.

3 godine
offline
Re: Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslu
qwertYxoZ kaže...
mGT kaže...
Gallu kaže...
Joe Cooker kaže...
qwertYxoZ kaže...

Postoji li neka TV usluga koju mogu uzeti, a da ne treba imati internet u stanu?

 EVOTv

 

Kod EVOTVa, ako ti TV podržava DVBT2 standard, ne treba ti dodatni daljinski. Sve radiš sa onim koji si dobio uz TV.

Pa ne baš,tak bi svi mogli gledati onda.

Treba ti CI modul koji više nemaju,bar nisu imali prije par mjeseci.

 Kako onda? Imam DVBT2 standard a kabel antene koji je u TV-u je od A1

 

Treba ti obična (zemaljska) antena. Možeš i sa kućnom ako imaš dobbar signal.

11 godina
offline
Re: Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslu
Gallu kaže...
qwertYxoZ kaže...
mGT kaže...
Gallu kaže...
Joe Cooker kaže...
qwertYxoZ kaže...

Postoji li neka TV usluga koju mogu uzeti, a da ne treba imati internet u stanu?

 EVOTv

 

Kod EVOTVa, ako ti TV podržava DVBT2 standard, ne treba ti dodatni daljinski. Sve radiš sa onim koji si dobio uz TV.

Pa ne baš,tak bi svi mogli gledati onda.

Treba ti CI modul koji više nemaju,bar nisu imali prije par mjeseci.

 Kako onda? Imam DVBT2 standard a kabel antene koji je u TV-u je od A1

 

Treba ti obična (zemaljska) antena. Možeš i sa kućnom ako imaš dobbar signal.

 Moze link iz neke trgovine za antenu ?

3 godine
offline
Re: Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslu
qwertYxoZ kaže...
Gallu kaže...
qwertYxoZ kaže...
mGT kaže...
Gallu kaže...
Joe Cooker kaže...
qwertYxoZ kaže...

Postoji li neka TV usluga koju mogu uzeti, a da ne treba imati internet u stanu?

 EVOTv

 

Kod EVOTVa, ako ti TV podržava DVBT2 standard, ne treba ti dodatni daljinski. Sve radiš sa onim koji si dobio uz TV.

Pa ne baš,tak bi svi mogli gledati onda.

Treba ti CI modul koji više nemaju,bar nisu imali prije par mjeseci.

 Kako onda? Imam DVBT2 standard a kabel antene koji je u TV-u je od A1

 

Treba ti obična (zemaljska) antena. Možeš i sa kućnom ako imaš dobbar signal.

 Moze link iz neke trgovine za antenu ?

 Sencor sobna antena SDA-212 4G DVB-T2 — Bazzar.hr - unutarnja

Antena vanjska ltv-dvbt basic — Bazzar.hr - vanjska

12 godina
offline
Re: Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslu

Jasno, al EvoTV neda više module, tak da moraš uzeti Reciever, odnosno opet imaš 2 daljinska ,ne znam kak ide sa rabljenim EvoTv modulima, možda se da srediti prenos vlasnika.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2021 12:33 (mGT).
3 godine
offline
Re: Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslu
mGT kaže...

Jasno, al EvoTV neda više module, tak da moraš uzeti Reciever, odnosno opet imaš 2 daljinska ,ne znam kak ide sa rabljenim EvoTv modulima, možda se da srediti prenos vlasnika.

 

 

Možda i daju. Treba se raspitati. Ja osobno ne bih uzimao tu uslugu bez CI modula jer mi se ne da imad hrpu kutija, žica i daljinskih po kući.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2021 13:53 (Gallu).
14 godina
offline
Re: Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslu
mGT kaže...

Jasno, al EvoTV neda više module, tak da moraš uzeti Reciever, odnosno opet imaš 2 daljinska ,ne znam kak ide sa rabljenim EvoTv modulima, možda se da srediti prenos vlasnika.

 

 

Ako imaš DVBT2 televizor ne trebaš reciver nego CI modul kao što ja imam i antena ide u tv te isti radi sa ili bez CI modula na standardnim kanalima dok za Evotv trebaš modul te nema nikakvih dodatnih daljinskih upravljača i slično. E sad ako kao ja želiš na moru gledat evotv i imaš tv koji podržava DVBT2 onda samo uzmeš CI modul i uštekaš u taj telkač no ako imaš stariji onda trebaš reciver preko kojega češ to gledati.

 

Evotv imam već nekoliko godina te moram priznati da mi je ok jer ne troši net te je prijenosan. Što se tiče Netflixa kojega je netko ovdje spomenuo on već odavno ima titlove na hrvatskom pa priča da treba još svašta nešto je po meni bezvezno tručanje, plati Netflix kao ja svaki mjesec 7/7,5€ i znat ćeš da nisi u pravu.

veni vidi didici
12 godina
offline
Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslugu t

u iole pristojnim novinama iznad ovakvih tekstova piše "PLAĆENI OGLAS".

jer ovo nije nikakav "test" nego obična reklama.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.12.2021 18:43 (ludi kekec).
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslu

Inace o testu Iskonovog Play tv-a--

  • Los i spor odziv sa daljinskog upravljaca
  • Nemogugucnost razlikovanja dodirom izmedju tipki daljinskog upravljaca (razina izmedju tipki je jedanka pa bez gledanja u daljinski nemoguce je odabrati trazenu tipku..tipka OK i strelice upravljanja)
  • Prikaz prosle „epizode“ sa TV vodica redovno se smrzava u nekom trenutku..pa je cijeli postupak prikazivanja potrebno pokusavati i po nekoliko puta ponovno.
  • Tipka „back“– povratak – na daljinskom upravljacu radi samo u ..kada?   gdje? Negdje da ..  negdje ne..
  • Ukoliko se vrijeme trajanja emisije sa TV vodica ne podudara sa stvarnim trajanjem javlja se skok..  koji je nemoguce pratit.  
  • slika uzivo tv programa ucestalo se smrzava..  Par sekundi (3 DO 5)  zatim nastavlja gdje je stalo (utakmica tako kod vas traje jos 2-3 minute nakon sto su kladionice vec objavile dogadjaj :) )

Imam opticki internet sa nadprosjecnom brzinom.. kvaliteta prikaza slike je losa..daloko od full hd.

13 godina
offline
Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslugu t

https://www.bug.hr/recenzije/testirali-smo-iskonplay-tv-televizijsku-uslugu-temeljenu-na-platformi-android-24500   Hej..  jel ovaj davor jos uvijek ovdje..  Jel ga bar malo sram ..  jer covjek veze nema. Poruka njemu: testirao si ti M.K.  ostavi se tog posla...  ima mjesta za kopat kanale  odlicno ces se uklopit, a ovaj posao prepusti drugima.   Iskon.Play TV je poluproizvod u koji se svi sadasnji korisnici mogu uvjerit. sto i sami potvrdjuju..  da vec nekoliko mjeseci "rade" na ispravljanju usluge (ali uredno naplacuju "uslugu") dakle racun cete dobit..  uslugu ne.. jer "rade na tome. Jasno mi je da razni likovi dobiju pinku kao reklamu..al od BUG-a se tome nisam nadao. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.1.2022 22:19 (mmess).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslu

 Ajd ponovi to restiranje Iskona... jer..  Iskon.Play TV je poluproizvod u koji se svi sadasnji korisnici mogu uvjerit. sto i sami potvrdjuju..  da vec nekoliko mjeseci "rade" na ispravljanju usluge (ali uredno naplacuju "uslugu") dakle racun cete dobit..  uslugu ne.. jer "rade na tome. Jasno mi je da vi  dobijete pinku kao reklamu..al od BUG-a se tome nisam nadao.

Samo neki problemi:

slika uzivo tv programa ucestalo se smrzava.. svakih 2-3 min po par sekundi (3 DO 5)  zatim nastavlja gdje je stalo (utakmica tako kod vas traje jos 2-3 minute nakon sto su kladionice vec objavile dogadjaj :) )

Isto se desava i drugim korisnicima diljem Hrv  ..provjerio sam.

Daljinski upravljac.. totalno minimaliziran (16 tipki)  bez uputstva .. ali to nije problem vec ..  korisnicko sucelje i upravljanje apll ne mozete niti malo prilagodit.. podesit  i sl. Pa da bi odmah prebacili na odredjeni program morate tipkati ..i traziti... 

Odaziv svega je katastrofa pa cete se nacekat za bilo sta.. Prikaz sadrzaja van „u živo“

 Sigurno ce nekoliko puta kroz sat vremena se prekinut..a onda slijedi kopanje s daljinskim I po aplikaciji za nastavak.

 

 

15 godina
offline
Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslugu t

Potpisujem sve rečeno.

Kako loše i neintuitivno iskustvo gledanja i izbornika.

Čak i naši besplatni programi su puno lošije kvalitete nego sa običnom antenom .

Nije loše jedino za korisnike koji nemaju smart Tv.

 

 

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslugu t

Također imao iskon.play nepunih mjesec dana. Kad skuzis to trzanje ne možeš više gledat, uz ostale probleme. Ocito im ta aplikacija jednostavno nije dobar proizvod. Sreća da je bez ugovorne obveze pa mogu maknut, prebacujem se na klasični iskon.tv pa ćemo vidjet.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslugu t

Imam u jednoj sobi iskon play tv u drugoj max tv , stavio na obe live utakmicu Galatasarj - Barca , slika na iskonu kasni 32 sekunde i lagano zna trznuti KATASTROFA .Inaće spojen je putem kabela a brzina neta je 40 Mbps.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2022 22:09 (press).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslugu t

Auu znaci ovo nije dobro?!

 

Sad je neka akcija za 30kn/mj odnosno ako uzmes internet onda je 187kn, sada imam klasicni iskon internet/tv za 240kn.

Uglavnom, trazim nesto za staru koja je 60+ a da je sto vise jeftinije. Ovaj Mix paket za 30kn/mj je sasvim ok, ali, ali...

Zero Waste * Minimalizam * Veganizam
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslu

ma užas .. cak i sad kad se usudjuju reklamirat na HTV-u to je katastrofalno..  Izbjeci pod svaku cijenu.

13 godina
offline
Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslugu t

Je li moguće nekako gledati to na PC-u? Znam da ide preko androidTV OS-a, ili android uređaja. Da li se planira nekakav webTV ili je možda moguće preko nekog android emulatora pokrenuti iskon.play na PC-u?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslugu t

Pozdrav, od ekipe koja koristi Iskon Play TV, možete li mi reći puštaju li se kanali u 1080p na 50 fps? Naročito bi to bilo bitno za Arena Sport kanale i HRT/Nova. Hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslugu t

I, jel se popravilo što u međuvremenu? Može li se gledati na više TV-a odjednom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslugu t

Popravilo se to da napokon više ne trzuckaju kanali. I dalje se može gledati samo na jednom uređaju.

Slika na sportskim kanalima je prilično kvalitetna. Osjetno bolja nego na eonu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.9.2023 9:29 (ojpi).
 
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslu
ojpi kaže...

Popravilo se to da napokon više ne trzuckaju kanali. I dalje se može gledati samo na jednom uređaju.

Slika na sportskim kanalima je prilično kvalitetna. Osjetno bolja nego na eonu.

Dali i dalje šaltanje kanala ide sa većim kašnjenjem ?

edit: Dali je i dalje kvaliteta 720/1080 - Zadnji put kad sam ih imao je bila dosta lošija naspram EON-a

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.9.2023 9:43 (CrniPero).
14 godina
offline
Re: Testirali smo Iskon.Play TV, televizijsku uslu

Šaltanje kanala nije instantno kao na eonu, ali ne mogu reći da mi smeta. Malo se odvrti ona animacija pa promjeni.

Ovisi o kanalu, ali sportski kanali imaju osjetno bolju sliku nego EON. SK kanali su živi užas prema Areni/Maxsportu na iskonu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.9.2023 10:10 (ojpi).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice