Testiran novi sustav za izbacivanje otpada iz svem

poruka: 3
|
čitano: 2.416
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Testiran novi sustav za izbacivanje otpada iz svem".
23 mjeseca
protjeran
offline
Testiran novi sustav za izbacivanje otpada iz svem

  Nekad se smeće  vraćalo na Zemlju. Danas  ljudi  izbacuju svemirski  otpad  praveći (prema NASI) " largest garbage dump ”. Žalosno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.7.2022 21:30 (suzana graf).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Testiran novi sustav za izbacivanje otpada iz svem

to (štapići za uši, kutije cigareta, bezubi češljevi, neuporabljive četke za zahod ...) se izbacuje tek nakon što pokraj stanice nekoliko puta prođe raketni kombi požeške registracije koji na svim frekvama emtira "skupljamo stare vešmašine, ak'mulatore, kade, bojlere, čistimo svemirske stan'ce, vršimo usluge". ni stanovnici aj es es-a (ija, ija, o) ne zovu kozmetičare za odvoz, iako dvaput godišnje mogu jabba. smeće ne odvajaju za oporabu, ofkors. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Testiran novi sustav za izbacivanje otpada iz
suzana graf kaže...

  Nekad se smeće  vraćalo na Zemlju. Danas  ljudi  izbacuju svemirski  otpad  praveći (prema NASI) " largest garbage dump ”. Žalosno.

 koliki je svemir meni je čudno da se ranie nisu sjetili slati "u nepovrat" i ostalo smeće sa našega planeta..

posebno mislim na nuklearni otpad...

 

ja bih sve baćio na tamnu stranu Mjeseca, da se ne vidi. 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice