The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osrednjos

poruka: 79
|
čitano: 20.769
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osrednjos".
15 godina
offline
The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osrednjos

A autor teksta mlati mrtvog konja kako glumci u stvarnom životu nisu likovi koje glume nego, pazi sad, glumci.

Koji dosadan tekst.

 
39 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osrednjos

Nisam citao tekst - ali serija je postala glupa kad su svakom geeku dodijelili partnericu, i od geek serije napravili "friends" seriju (i to losiju verziju).

 

Trebali su biti geekovi koji nemaju cure, sline po internetu, uce, i da pratimo njihove zgodne i nezgode, kao prvih par sezona.

Ali eto, morali su ubit najboljeg lika kojeg nismo vidjeli, Howardovu mamu, jedina zena koja se druzila s geekovima,

i dodati umjesto nje svakom liku partnericu.

 

Uglavnom, neka, ionako je serija otisla u krivom smjeru - tako da bi bila pristupacna svima, koji ni ne kuze fore u pozadini.

 

Tako da do sada jedina prava "geek" serija je "Futurama", makar nema novih epizoda, ostala je doslijedna od pocetka do kraja.

Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osred
Mandor kaže...

A autor teksta mlati mrtvog konja kako glumci u stvarnom životu nisu likovi koje glume nego, pazi sad, glumci.

Koji dosadan tekst.

 

 I ja sam se zapitao za taj dio teksta wtf...Šta su trebali biti nuklearni fizičari da bi mogli glumiti u seriji.

 

 

A .bg sad mi je spoilao sve...Ja sam oduvijek mislio da je Švarceneger terminator a Depp pirat...Oh but whyyyyy...

12 godina
offline
The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osrednjos

Radujem se i tugujem jednako kao na vijest da će biti snimljena nova sezona neke turske sapunice.

Moje emocije mogle bi se opisati bolnim reprodukcijskim organom.

 
5 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osred
Čitatelj kaže...

Ali eto, morali su ubit najboljeg lika kojeg nismo vidjeli, Howardovu mamu, jedina zena koja se druzila s geekovima,

i dodati umjesto nje svakom liku partnericu.

 Err?!? Zena je umrla u stvarnom zivotu. Da su ostavili lik sa drugom glumicom/glasom piz_ili bi da producenti samo hoce musti novac i nemaju postovanja prema mrtvoj umjetnici i sl.

6 godina
offline
The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osrednjos

Nisam dugo gledao seriju niti ju smatram dobrom ali nasrali ste se vise ovdje nego prosjecna osoba s laktozom nakon par litara mlijeka.

A ovo sa glumcima, cekajte samo da autor shvati da Mark Hamill zapravo nije niti Joker niti Jedi i da se godinama bez veze molio Morganu Freemanu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2018 8:23 (sexytoiletpaper).
 
8 0 hvala 0
12 godina
offline
The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osrednjos

Slažem se da se serija razvodnila što nije ni čudo nakon tolko sezona, ali generalno je bila zabavna i bilo je dosta "geek fora" koje smo prepoznali iz svakodnevnog IT/Gamer života.

Autor članka je malo previše kritičan za moj ukus :)

 

 
9 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osred
moraosam kaže...

 Err?!? Zena je umrla u stvarnom zivotu. Da su ostavili lik sa drugom glumicom/glasom piz_ili bi da producenti samo hoce musti novac i nemaju postovanja prema mrtvoj umjetnici i sl.

Imas tolike voice actere koji mogu imitirati taj glas - nebi bio nikakav problem.

 

16 godina
offline
The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osrednjos

S većim dijelom teksta se ne slažem.

Serija mi je vrlo dobra i šteta šta završava.

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osred
Osobno imam neku antipatinu i alergiju prema ovoj seriji iz nekih nepoznatih razloga.Jednostavno nije mi sjela Teorija.Kud i kamo mi je bila bolja od istog redatelja ona druga,2 i ½ muškarca sa Charlie Sheenom i to dok nije otišao iz serije.Barem sam se u toj seriji mogao popišat od smjeha,i to doslovno.
Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2018 8:48 (Igor150).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osrednjos

S dijelom komentara se slažem: doista je serija meni bila najbolja kad je bila u "geekovskoj fazi".

 

Moram reći da uživam u seriji i dan danas jer mi izaziva vrlo pozitivne asocijacije. Kad ju gledam, a stalno ju repriziraju, kao da sam u nekom drugom svijetu. Priča o prijateljstvu i idealima. Pozitivno utječe na mene. To je ono što mi je bitno. Za razliku od "crnjaka serija".

 
14 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osrednjos

Ajme, majko. Recenzija u kojoj se zaboravilo da se radi o zabavi odnosno TURN OFF switchu za mozak.

Stoji da se serija polako srozava, ali koja nije nakon toliko sezona?

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osrednjos

Serija je već davano postala totalni trash , pogotovo kad su Sheldona promijenili u emo tipa.

Vrhunska geek serija je Silicijska dolina koju srećon nakon par sezona nisu zasrali nego je i dalje ok.

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osrednjos

Još jedna osoba koja od serije (možda i filma?) očekuje dokumentarac. Kada sa takvim očekivanjima kreneš u gledanje nečega što je u svojoj biti fikcija, očekivanja su prevelika i spuštanje u stvarnost boli :) da, serija je izgubila svoj flare negdje oko pete sezone, ne pratim ju više od tada jer se pretvorila, kako je netko primjetio, u Friends, no tih prvih par sezona su bili stvarno dobri, koliko je to bilo moguće od američke serije.
Treba imati na umu da je cilj zarada, i to velika, a ciljana publika nisu geekovi, nerdovi, kako god da ih nazovete - nego prosječna publika sa okoprosječnim IQom. Takva publika očekuje ovakav razvoj radnje, i dobili su što su htjeli.

Unutar svega toga, smatram da su glumci odlično odradili svoje uloge, i da su likovi i karakterizacija stvarno dobri - imaju svoju prošlost i priču, imaju dobro razrađenu međusobnu dinamiku, koja se u kasnijim sezonama, doduše, razvodni kao posljedica promjene paradigme, no koliko sam vidio, nije to baš sasvim propalo... ima Rambo odlične stihove baš o tome, a i pašu u opis toga što se desilo sa radnjom serije, pa za kraj:


Onda si se zaljubio, 
stomak dozubio
troškovi rastu, 
prioriteti se mijenjaju
vrtić, škola, 
dječji dispanzer,
uletiš u sistem,
papirologija, birokratija,
da kukaš đe je demokratija
pravo na rad, pravo na život
pravo na to, da te glupa masa
nadglasa

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
10 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osrednjos

Više stvarno ne vidim smisla u čitanju Galićevih tekstova. Koliko gorčine i negativnosti i pametovanja. Pitam se koji je uzrok tako zatrovanom stavu, nadam se da će čovjeku krenuti u životu i da će ozdraviti.

Toliko negative u svakom tekstu (i agresije, da se ne lažemo), pretpostavljam, nije dobro za zdravlje.

 

Pokušati ću, radi sebe, na tvoj tekst više ne kliknuti.

La vita e bella, Galiću.

 
11 0 hvala 0
15 godina
offline
The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osrednjos

pročitah napis i iskreno se iznenadih da se ova serija još uvijek nastavlja. kad se samo sjetim koliko je stvarno dobrih serija otkazano završetkom prve sezone (firefly, almost human ...). ne kužim Dragu (tek sad pisati o tome i tu nama, umjesto autorima tamo još nakon druge sezone) i amere (da im je to fora). kužim sudionike te serije kojima je žao prestanka, jer više neće dobivati dobru lovu ni za što. kako bilo: Drago, 12 points.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2018 9:21 (Ajar).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osred
Odrasli su, kao i većina geekova.
😐
14 godina
protjeran
offline
The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osrednjos

Apropo IT-crowda koji se spominje negdje u tekstu -  ta serija je bar dva koplja bolja od TBBT-a. To je ko da uspoređuješ Top Gear prije i nakon odlaska Clarksona, Captain slow-a i Hammonda - neusporedivo. To je najveći hendikep Hollywood-a, oni ne znaju prekinuti kad je vrijeme, nego "muzu mrtvu kravu" dokle god mogu, do te mjere da se serija zgadi publici. TBBT je odavno umro...

Što bi reko Ćaća: "Vi dovodite u vezu sa svezom nešto što je nedovedivo u vezu sa svezom!"

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osrednjos

Mah, meni ovo nikad nije leglo..

Ali mi je zato Sillicon Valey odlična geekovska serija

PSN id: Diskach
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osred
ITman kaže...

...To je najveći hendikep Hollywood-a, oni ne znaju prekinuti kad je vrijeme, nego "muzu mrtvu kravu" dokle god mogu, do te mjere da se serija zgadi publici. TBBT je odavno umro...

hollywood je biznis i dok god nešto donosi novac nema smisla prekidati

plakanje o razvodnjavanju investitore previše ne zanima, da si sam investirao u takvo što i ti bi "muzao mrtvu kravu" dok god možeš

16 godina
neaktivan
offline
Re: The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osred
ITman kaže...

Apropo IT-crowda koji se spominje negdje u tekstu -  ta serija je bar dva koplja bolja od TBBT-a. To je ko da uspoređuješ Top Gear prije i nakon odlaska Clarksona, Captain slow-a i Hammonda - neusporedivo. To je najveći hendikep Hollywood-a, oni ne znaju prekinuti kad je vrijeme, nego "muzu mrtvu kravu" dokle god mogu, do te mjere da se serija zgadi publici. TBBT je odavno umro...

Što bi reko Ćaća: "Vi dovodite u vezu sa svezom nešto što je nedovedivo u vezu sa svezom!"

 Još jedan naivac koji misli da se serije snimaju zbog umjetnosti, a ne novca.

16 godina
offline
The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osrednjos

Meni je serija ok za pogledati kad slučajno nabasam na neku (stariju) epizodu na tv-u, vjerujem da bi brzo dojadilo kad bi baš pratio i gledao svaku epizodu..

 

Ipak donekle i shvaćam Draginu frustraciju - danas je standardna praksa mužnja reciklirane krave dokle god ide, ali bez obzira što je svijet danas takav kakav je, ne znači da se s tim treba miriti.

Mislim da odavno film nije umjetnost, čast iznimkama, no rijetko koji se film ili serija može oduprijeti receptu za novac - takve serije npr. ne traju 12 sezona sigurno..

 

Prosječna raja je prosječna raja, sklona gutanju recepata i prihvaćanju svega što im se nameće. A pošto je najviše ima donosi najveću zaradu pa tako i geekovska serija postane serija za mase - ako je uopće ikad i zamišljena kao geekovska..

 

Ljudi se zatupljuju, ljudska glupost raste i u današnjem društvu sve je manje poželjno biti pametan. Snaga je danas u brojevima, ne u individualnim filozofima - oni su opasnost za ustajale norme i ne donose kratkoročnu dobit, a nitko više ništa ne planira dugoročno.

Ako ne uskočiš u taj vagon (ispod)prosječnosti, frustracije će samo rasti. I trebaju.

Svemir.
 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osrednjos

Ja navecer trebam slicne emisije, jer ako ne mogu iskopcati mozak i nasmijati se relativno normalnom humoru (bez prdenja i seksistickih sranja) onda zaspim s stresom. Pomognu i Mucke i Allo,allo i Bundy... Sad kad repriziraju po 100x put (ja jos nisam pogledao sve) jasno se vidi veliki odmak između ranih i kasnijih epizoda. Leonard je presamouvjeren, Penny najednom nije vise izazivana znanjem, Sheldon razumije Amy, Amy se vise ne "divi" Penny, Wolowitz je prestao biti mamina maza i nema vise prebliske odnose s Rajom i mamom (jer je otisla). Muci me kaj nema ni hypa oko Comic cona, niti se ne zajebavaju s robotima... Da, odrasli su, i jebiga vise mi nisu interesantni. Pogledas jedino zbog povezanosti kroz tih (previse) sezona. 

Da se razumijemo i Walking Dead npr. mi nije vise interesantan od kad se skace od jedne do druge ljudske bolestine i zombiji postaju gotovo sporedni (ko medo u Gorskom kotaru).

In vino veritas
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osrednjos

E i navodno se priprema neki prequel o Sheldonu dok je bio mlad. Toliko o muznji...

In vino veritas
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osrednjos

Pa prva sezona je vec zavrsena, zove se "Young Sheldon". I nije tako losa. Mozda malo spora, ali zadnje 3-4 epizode su vrh.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osrednjos

"Young Sheldon" se već vrti....

 

Mujo dere jarca, al se i jarac dere :-)

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osred
Mandor kaže...

A autor teksta mlati mrtvog konja kako glumci u stvarnom životu nisu likovi koje glume nego, pazi sad, glumci.

Koji dosadan tekst.

Malo biografskih podataka teško može uništiti tekst, a pogotovo ako služe kao uvod u zanimljivu činjenicu o Mayim Bialik.

 

 

Što se same serije tiče, gledam je isključivo zato što je blizu kraja i malo se popravila od onog minimuma na kojem je bila kad su pošteno zadramili, kad sam skoro odustao. U svakom slučaju, hvala Dragi jer me podsjetio kako lako mogu osloboditi par desetaka GB s prepunog diska, jedino mi je dilema da li ostaviti prvih par sezona ili da brišem sve.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
16 godina
offline
The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osrednjos

To je tako kada ne znaju stati dok su na vrhuncu. Vjerojatno bi ekipa koja stoji iza serije i stala, ali sponzori i sva ekipa marketinga ih gura dalje.

 

Sjećam se odlične prve sezone Prison breaka, fenomenalna serija i onda u drugoj sezoni uništiše sve.

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osred
Dakle u 12 godina ljudima (likovima) se život promijenio, nisu više kakvi su bili. Vi svi ostali jeste? Nitko nije u 12 godina našao ili promijenio curu?

Da je sve ostalo isto ugledni novinar uglednog informatičkog mjesečnika bi pisao kako su likovi plošni i kako producenti 12 godina mamuzaju mrtvog konja stalno s istim dosjetkama, ne dozvoljavajući likovima da se razviju.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
11 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: The Big Bang Theory – priča o šablonskoj osred
Visak kaže...
Dakle u 12 godina ljudima (likovima) se život promijenio, nisu više kakvi su bili. Vi svi ostali jeste? Nitko nije u 12 godina našao ili promijenio curu?

Da je sve ostalo isto ugledni novinar uglednog informatičkog mjesečnika bi pisao kako su likovi plošni i kako producenti 12 godina mamuzaju mrtvog konja stalno s istim dosjetkama, ne dozvoljavajući likovima da se razviju.

 Bez obzira na to serija je zesca debilana. Namjenjena plebu koji se fura na geekovsku/znanstvenu kulturu, a sa istom nema nikakve veze. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice