TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobilnim u

poruka: 27
|
čitano: 8.391
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobilnim u".
14 godina
offline
TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobilnim u

Boze ti pomozi......

VenAtoR#2231
Moj PC  
5 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobiln
Ajde da vidimo koliki ste social freak.

Napišite ovako:

Broj instaliranih aplikacija iz top 10
/
Broj ikad instaliranih aplikacija iz top 10.



1 / 3

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.8.2021 8:09 (Theophilus Ruy).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobiln
8 / 8
...
15 godina
offline
TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobilnim u

2/4

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobilnim u

0/5

i'm free. 😀

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.8.2021 8:34 (all_or_nothing).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobilnim u

Klinka mi nedavno gleda na neke crtiće na Youtubeu na mom mobitelu, ja kljucam nekaj sa strane i čujem sa moba neku muziku retardiranu sa repetitivnim urlicima/jecanjima. Uzmem joj mobitel, reko daj si vrati crtić kaj gledaš to a ona veli; nee oću pogledat do kraja tik tok! 

 

Reko odakle ti znaš za tik tok? Pa Bruna nam je pokazala na mobitelu! Ja u faking nevjerici, ono boli me kifla kaj dijete ima mobitel al donijeti mobitel u vrtić i onda drugoj djeci puštat tik tok? 

 

Njene tete su sad na godišnjem pa kad se vrate ću popričat sa njima. Znači jedno dijete retardiranih roditelja je dovoljno da se taj tumor proširi vrtićkom populacijom. 

Ne znam, ja bih im zbog toga natovario socijalnu službu. 

 

Mala će mi u 12.mj 6 godina. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
17 2 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Re: TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobiln
Neznam za vrtiće ali Kinezi su zabranili djeci u školi mobitele.

Osim ako imaju dozvolu roditelja.

The authorities say they want to protect young people's eyesight, improve their concentration and prevent internet addiction.


...


In 2018, the French government asked students to leave smart devices at home before going to school, according to CNN.

A survey conducted by the London School of Economics in 2015 found out that the test score in four English cities increased by at least 6 percent when phones were banned, according to BBC News.


---

Prije : ako treba zvati roditelje iz škole (ne daj Bože), ideš kod ravnatelja i zoveš s telefona( preko žice) roditelje na poslu . Najčešće netko drugi umjesto tebe, jer se tebi nešto dogodilo.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.8.2021 9:53 (Theophilus Ruy).
 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobilnim u

Definitivno znak u kojem smjeru svijet ide, totalni shit, gluposti poput toga ili snapchata dominiraju, a kako je kolega gore napisao posebno je zabrinjavajuće da su jedna od najvećih skupina sve mlađa djeca. Nećak mi isto kad dođe ne skida pogleda sa mobitela, cijelo vrijeme samo provjerava snapchat, šalje neke poruke koje zapravo nemaju sadržaja i slično. Jednostavno su djeca postala "roboti", a utjecaj takvih aplikacija u ranim godinama sigurno negativno djeluje na kognitivne sposobnosti i način razmišljanja. Kad se malo razmisli, svije je postao zapravo ono što je prikazano u Matrixu, naravno u prenesenom smislu.

 

Cryogenic  Iz kojeg razloga thumb down, čovjek je rekao sve ispravno, baš me zanima koji su tvoj razlozi?

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.8.2021 10:12 (southy).
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobilnim u

Napokon na široj skali vidimo propast modernog roditeljstva s tehnikama kao što su puštanje crtića na jucubu da dijete ne zajebava i ostatak millennials odgoja. 

 

 
1 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobiln
footballer kaže...

Napokon na široj skali vidimo propast modernog roditeljstva s tehnikama kao što su puštanje crtića na jucubu da dijete ne zajebava i ostatak millennials odgoja. 

 

 

Samo TikToker može izvući ovako debilan zaključak iz rečenice da nečije dijete gleda crtić na Youtubeu. 

 

Kaj, tebe su roditelji odgajali bez crtića? Branili su ti nešto što voliš? Više si sa 6 godina volio sanjariti da ćeš jednog dana pisati ovakve dosjetke po forumu? Aj ne seri.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
13 godina
odjavljen
offline
TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobilnim u

Šta si se odmah uvrijedio? Idemo iz ekstrema u ekstrem opet? Po forumski? Gdje sam tebe uopće spomenuo? 

 
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobiln
Ja vas ne kužim uopće!?
Pa svaka generacija ima svoj stil, svoj način, svoj život drugačiji od našeg, hvala Bogu...
Šta bi vi htjeli da žive u '41 ili '91...
Mi smo imali svoj način, svoje probleme i rješavali smo ih na naše načine i uopće ne mislim da smo manje vrijedni od starijih generacija koje su i nas smatrali drugačijim i žalili nas...
I prije 2000 godina govorili su, ove nove generacije ne poštuju starije, žive drugačije, mi bi da smo na njihovom mjestu drugačije radili...poznato vam nešto!?
Zato cool ekipa, svaka nova generacija ima i pozitivnih i negativnih strana bilo vama pravo ili ne i ne, nećete ništa 'VI' promjeniti...srećom!!!
 
3 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobiln
Mali322 kaže...
Ja vas ne kužim uopće!?
Pa svaka generacija ima svoj stil, svoj način, svoj život drugačiji od našeg, hvala Bogu...
Šta bi vi htjeli da žive u '41 ili '91...
Mi smo imali svoj način, svoje probleme i rješavali smo ih na naše načine i uopće ne mislim da smo manje vrijedni od starijih generacija koje su i nas smatrali drugačijim i žalili nas...
I prije 2000 godina govorili su, ove nove generacije ne poštuju starije, žive drugačije, mi bi da smo na njihovom mjestu drugačije radili...poznato vam nešto!?
Zato cool ekipa, svaka nova generacija ima i pozitivnih i negativnih strana bilo vama pravo ili ne i ne, nećete ništa 'VI' promjeniti...srećom!!!

 Nažalost si u pravu. No zadnje 2 generacije su se uvukle u beskorisne internet gluposti, samo šta našoj generaciji tiktok djeluje kao veća beskorisna glupost nego ono na čemu smo mi bili. Ako ništa drugo, mi smo makar imali mali period gdje nismo bili toliko ovisno o internetu kao sada. 

14 godina
offline
Re: TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobiln
Mali322 kaže...
Ja vas ne kužim uopće!?
Pa svaka generacija ima svoj stil, svoj način, svoj život drugačiji od našeg, hvala Bogu...
Šta bi vi htjeli da žive u '41 ili '91...
Mi smo imali svoj način, svoje probleme i rješavali smo ih na naše načine i uopće ne mislim da smo manje vrijedni od starijih generacija koje su i nas smatrali drugačijim i žalili nas...
I prije 2000 godina govorili su, ove nove generacije ne poštuju starije, žive drugačije, mi bi da smo na njihovom mjestu drugačije radili...poznato vam nešto!?
Zato cool ekipa, svaka nova generacija ima i pozitivnih i negativnih strana bilo vama pravo ili ne i ne, nećete ništa 'VI' promjeniti...srećom!!!

 vjerojatno si u pravu. nekad su mlade, prazne mozgove oblikovali režimi, danas ih dresiraju neke drugačije platforme.

sve je u biti isto, ne možeš ništa promijeniti jer svaka generacija pod svaku cijenu traži vlastito iskustvo i pametovati im iz pozicije starijih uzaludan je posao.

tek kad skupiš godina sjetiš se ponekog dobrog savjeta koji su nam stariji davali a mi ignorirali. tada je obično već kasno. 

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
14 godina
offline
Re: TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobiln
4/7
Gale
12 godina
protjeran
offline
TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobilnim u

Ja djeci dajem prilicne slobode sto se tice interneta i uredjaja, koje (ogromnom vecinom) ne zloupotrebljavaju. Osim - kad su u drustvu. Onda hop-hop pomalo vidim pojavi se u screentimeu TikTok, Snapchat i sl. idiotarije.

 

Vjerujem da sam svoju djecu (zasad) dobro naucio kriticki razmisljati (koliko oni sa svojih 12-14 godina to mogu), da ne vjeruju bas svemu, da znaju da postoji i offline svijet, da ogromna vecina toga sto vide na internetu NIJE istina (cak i ako pise na "vjerodostojnom" webu tipa N1, Index, HRT...) i da stvari treba propitkivati, a ne slijepo vjerovati i slijediti.

 

Kad pitam zasto koriste TikTok (kad ih "uhvati") - ne znaju odgovor. Automatika. Navika. Brzi sut dopamina. Eto, na taj nacin se (re)programiraju mladi mozgovi, buducih neuroticnih dronova koji ce bauljati naokolo i slijepo slijediti bas sve sto im se servira. Drago mi je sto (vjerujem) moja djeca nece biti takva, jer vidim da skretanjem paznje na problem ne kukaju i ne postaju buntovnici, nego shvacaju o zamci u koju su se (opet) zapleli radi "peer pressurea" i - odlaze. Barem na duze vrijeme.

 

To je dugotrajna borba za zdrav razum i ne prestaje jednom pobjedom, vec se radi o konstantnoj potrebi za paznjom i svjesnoscu - kako roditelja, tako i djece. A prosli smo sve faze koje djecji, nekriticki mozak zaintrigiraju, prestrase i bezrazlozno dugo okupiraju, od "Talking Angele koja te spijunira preko kamere", preko "Plavog kita", do "Ono/It" blesavih promo/medijskih kampanja i svega ostalog sto su glupavi clickbaiteri donijeli na nove tehnologije.

 

Zalosno je sto vecinu ljudi njihova djeca smetaju, te nemaju zelju za interakciju i razgovor s istom (a kamoli npr. igru, pa makar i onu digitalnu, multiplayer na PS4) vec ih je najlakse otkantati darivanjem mobitela velicine slape na kojem djeca rade doslovno sto zele - a znamo tko im preporucuje sto i kako koristiti - druga djeca s istim problemom nezainteresiranih roditelja koji misle da su Discord, Snapchat, TikTok i sl. njihove moderne dadilje. Youtube je u tome najmanji problem iako je i on ogromno zlo, samo pogledati sto je trending u RH i sve je jasno.

 
1 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobiln
2/1

Jedino Whatsup osobno instalirao, a Facebook je predinstaliran iako ne koristim...
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobiln
Da, svaka generacija ima svoje, 90-ih mtv, beavis i butt-head su bili prvi TikTokeri ,

Zajednička im je ovisnost o ekranu.

Dite se isčupa poslije iz toga, a nekad ne.


Poruka je uređivana zadnji put uto 10.8.2021 15:24 (Theophilus Ruy).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobilnim u

0/1

 

prije 6 mjeseci instalirao Whatsapp radi posla, drzao mjesec dana a onda ga i deinstalirao.

Navala poruka od svih onih koji imaju moj broj u imeniku je bila neizdrziva.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobiln
Tu i tamo kad moram provjeriti da li je nekom klijentu sve OK na stroju, pa tako i zvuk i net, najbrze mi je pokrenuti YT i pustiti bilo sto. To je jedina situacija kada vidim YT neulogiran i bez adblocka - koji totalni uzas - narodnjaci i kretenizmi su cijela prva strana...
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobilnim u

Nemam ništa od aplikacija na listi,niti koristim išta od toga.

 

Sjedi 1
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobilnim u

u posljednjih parsto godina ljudska je sorta postala najgluplja na planeti, proporcionalno "razvoju" tehnologije. i takvi bi tražili "inteligentan život u svemiru" a ne bi ga prepoznali ni da ih ugrize za gujcu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobiln
southy kaže...

Definitivno znak u kojem smjeru svijet ide, totalni shit, gluposti poput toga ili snapchata dominiraju, a kako je kolega gore napisao posebno je zabrinjavajuće da su jedna od najvećih skupina sve mlađa djeca. Nećak mi isto kad dođe ne skida pogleda sa mobitela, cijelo vrijeme samo provjerava snapchat, šalje neke poruke koje zapravo nemaju sadržaja i slično. Jednostavno su djeca postala "roboti", a utjecaj takvih aplikacija u ranim godinama sigurno negativno djeluje na kognitivne sposobnosti i način razmišljanja. Kad se malo razmisli, svije je postao zapravo ono što je prikazano u Matrixu, naravno u prenesenom smislu.

 

Cryogenic  Iz kojeg razloga thumb down, čovjek je rekao sve ispravno, baš me zanima koji su tvoj razlozi?

 Sta vas zabole ona stvar sta ko koristi, dal mu je zabavno ili nije, zivi i pusti druge da zive. Pustite djecu da uzivaju u onome sto im je zabavno. Cura i ja koristimo Tik Tok i mogu rec da je dosta zabavan, ima dosta smiješnih klipova za ubit vrijeme, od noćne more, ševe, malnara, jarana, do raznoraznih prankova, viceva, + još dosta kreativnih ljudi koji osmišljavaju sadržaj. Uz to koristim i Viber, whatsapp, facebook, messenger, telegram. Zašto je vama nešto bezveze što je drugima zanimljivo. Ja sam odrastao gledajuci u monitor/tv/igrajuci igre skoro 24/7,kao i većina ovdje, koristio msn messenger i icq i mirc društvenu mrežu, zašto je sad drugačije? Uz te programe sam naučio brzo tipkati i naučio engleski jezik.

 

Gdje su znanstveni radovi/testiranja da to negativno djeluje na kognitivne sposobnosti, ja mislim bas suprotno da djeca itekako razvijaju logiku koristeći tehnologiju.  Hrvatska je u top 5 zemalja traženih programera, uhvatili su se tehnologije od malih nogu. Dijete će u budučnosti imat više koristi od tehnologije nego od natrčavanja sa djecom u parku.

 

I da završim u smiješnom tonu

 

https://vm.tiktok.com/ZMdotpLL8/

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.8.2021 23:15 (Cryogenic).
3 godine
offline
TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobilnim u

Don't kill me ali 9/9

Sve osim Likee imam. Nikad čuo za to.

All your base are belong to us
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobiln
Baš sam prekjučer instalirao tiktok jer želim biti u toku
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobiln
Neflix kaže...
Baš sam prekjučer instalirao tiktok jer želim biti u toku

 ok, ali čuvaj se tikova.

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
16 godina
neaktivan
offline
Re: TikTok je najpreuzimanija aplikacija na mobiln
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice