TikTok ostaje u Americi - Joe Biden zaustavio prav

poruka: 5
|
čitano: 3.981
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TikTok ostaje u Americi - Joe Biden zaustavio prav".
15 godina
offline
TikTok ostaje u Americi - Joe Biden zaustavio prav

ameri nas besramno kopiraju: jedna vlada ukida, druga ponovo uspostavlja i tak ukrug i skoro do u nedogled, sve do revolucije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2021 20:09 (Ajar).
Moj PC  
5 2 hvala 0
14 godina
offline
TikTok ostaje u Americi - Joe Biden zaustavio prav

Za Trumpa su govorili da radi za ruse, a ovaj bidej radi za kineze. Hoće li i njega impičati?

 
4 3 hvala 0
5 godina
offline
TikTok ostaje u Americi - Joe Biden zaustavio prav

Čajna kolužn!

 
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: TikTok ostaje u Americi - Joe Biden zaustavio
Ajar kaže...

ameri nas besramno kopiraju: jedna vlada ukida, druga ponovo uspostavlja i tak ukrug i skoro do u nedogled, sve do revolucije. 

 nema nikakve potrebe za ovakvim ultra ljevicarskim stavovima :D sve je odlicno, sve je za 5 samo popi apautin i pogledaj nogomet! :D

15 godina
offline
Re: TikTok ostaje u Americi - Joe Biden zaustavio
Diablo86 kaže...

Za Trumpa su govorili da radi za ruse, a ovaj bidej radi za kineze. Hoće li i njega impičati?

 Zašto odmah mora raditi za nekog? 

Po meni je Trump optužio Kineze bez dokaza kao što mu i je modus operandi za sve.

Je li prijetnja za nacionalnu sigurnost ili nije, to mene zanima?

U biti mi jedino smeta što noviji Huawei nema podršku za Google Services. Drugo mi je svejedno.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice