TikTok je prepun sadržaja u kojem se pred djecom v

poruka: 18
|
čitano: 5.778
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TikTok je prepun sadržaja u kojem se pred djecom v".
15 godina
offline
TikTok je prepun sadržaja u kojem se pred djecom v

Napokon dobra vijest. Valjda će i legalizacija uskoro.

 
11 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
TikTok je prepun sadržaja u kojem se pred djecom v

Dobra strana toga može biti stvaranje budućih glasača koji će imati normalan odnos prema kanabisu. Kad kažem "normalan" to znači da se ne pravi od muhe dinosaur ili od dinosaura muha.

Baš zato kanabis nije za djecu, on je za odrasle koji će ga znati koristiti na mudar način. Npr. za liječenje, opuštanje, suzbijanje stresa, a ne za propadanje na ispitima.

 
6 1 hvala 0
TikTok je prepun sadržaja u kojem se pred djecom v

Kanabis jest štetan. Ne se zavaravati da ne utječe na nikakav način na funkcioniranje mozga. Kao i alkohol naravno.

 

Bilo kakva promocija bilo alkohola bilo kanabisa ili nekog drugog opijata trebala bi biti zabranjena.

Moj PC  
26 0 hvala 6
Re: TikTok je prepun sadržaja u kojem se pred djec
Mad-Max-X kaže...

Dobra strana toga može biti stvaranje budućih glasača koji će imati normalan odnos prema kanabisu. Kad kažem "normalan" to znači da se ne pravi od muhe dinosaur ili od dinosaura muha.

Baš zato kanabis nije za djecu, on je za odrasle koji će ga znati koristiti na mudar način. Npr. za liječenje, opuštanje, suzbijanje stresa, a ne za propadanje na ispitima.

 

 

Istina, za liječenje nuspojava od kemoterapije npr. može puno pomoći, ili kod kroničnih boli, artritisa isl.

14 godina
protjeran
offline
Re: TikTok je prepun sadržaja u kojem se pred djec
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Kanabis jest štetan. Ne se zavaravati da ne utječe na nikakav način na funkcioniranje mozga. Kao i alkohol naravno.

 

Bilo kakva promocija bilo alkohola bilo kanabisa ili nekog drugog opijata trebala bi biti zabranjena.

Stetno je i 90% industrijskog smeca od hrane kojom se vecina svakodnevno hrani.. Stetno je i previse igrat igre i gledat televiziju... Stetni su automat klubovi i kladionice...

 

 

Stvarno nema razloga da kanabis bude zabranjen... Ili ajmo i sve navedeno zabranit...

10 godina
offline
TikTok je prepun sadržaja u kojem se pred djecom v

 

Ma ganđa je za slabiće. Roditeljski odgoj, kompjuter, sport, Dinamo, učenje, škola, C/C++, Python, Karl May-Old Shatterhand, western, stripovi, e ,.....to su prave stvari.

Ovo je za luzere.

 

Prijavite u najbližu ispostavu MUP-a, gdje god imate indicije da se radi nešto nezakonito.

 

U ZGB mnogo puta kada ideš pored školskog, sve smrdi na vutru.

dzg
Moj PC  
2 6 hvala 0
9 godina
offline
Re: TikTok je prepun sadržaja u kojem se pred djec
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Kanabis jest štetan. Ne se zavaravati da ne utječe na nikakav način na funkcioniranje mozga. Kao i alkohol naravno.

 

Bilo kakva promocija bilo alkohola bilo kanabisa ili nekog drugog opijata trebala bi biti zabranjena.

 Nesto ste napeti kolega, nedostaje vam nesto u zivotu?

15 godina
offline
Re: TikTok je prepun sadržaja u kojem se pred djec
Čemu C/C++ pobogu. Zeliš odmah da se prekvalificiraju u zavarivaće? Nakon prvog sata s pointerima zvat će rođu i reć jebo ovo idem knauf lupat.
12 godina
offline
Re: TikTok je prepun sadržaja u kojem se pred djec
PzKpfw kaže...

 

 

Prijavite u najbližu ispostavu MUP-a, gdje god imate indicije da se radi nešto nezakonito.

 .. točnije, ako je u teren upao neki diler padobranac koji im ne plaća redovni reket.

16 godina
offline
TikTok je prepun sadržaja u kojem se pred djecom v

Najgore kad o ovakvim stvarima seru oni koji nikad nisu probali.

Probao u više navrata i ovo i ono bijelo što se šmrče. Iskreno, nije mi jasno u čemu je fora.

Od ovoga drugog nikakav efekt, a za joint sam primjetio da mi ubija tek za pivo - što bi, ako je alkohol loš, onda trebala biti dobra stvar, no meni je, kao adolescentu, bila užasna nuspojava.

Sve je to relativno. Duhan, alkohol, kanabis, droga - u većoj količini možda će ti skratit život a možda i ne, npr. ako se radi o rješenju za svakodnevni stres koji bi, bez ovoga, možda vodio i do suicida.

A s druge strane, ako gledamo širu sliku - za ljude kakvi generalno jesu, bilo bi bolje da žive kraće nego dulje. Osobno, uvijek bi stavio kvalitetu ispred kvantitete pa ako je nekom kvaliteta tretirati organizam stresom pa to liječiti ili liječiti nekakvom drogom - neka izvoli.

 

Loše je proglašavat stvari apsolutno lošima, proglašavati to brigom za onoga koji to konzumira je uvijek, svjesna ili nesvjesna, laž.

Zašto je droga u prahu zabranjena, a duhan i alkohol ne? Nije zato što je bijelo lošije nego zato što se ovo drugo koristi naveliko i to što stvara ovisnost se onda iskorištava da se zaradi na sirotinji oporezivanjem, samo se prodaje kao

briga za nečije zdravlje. Nitko neće prestati pušiti zbog veće cijene duhana, eventualno će preći na jeftiniji i lošiji duhan ili će žrtvovati nešto drugo.

Amenoum
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
TikTok je prepun sadržaja u kojem se pred djecom v

Nebitno je probali, ne probali i dali je zabavan ili uobičajen, kanabis se nebi smio dozvoljavati, posebno ne otvoreno reklamirati kroz veličanje na toj dječjoj platformi, kao ni alkohol, cigarete ili kocku, pa čak ni waping. Pritom sve zajedno uz dodatno prostituciju, nebi trebalo braniti ni krivično goniti ali to bi trebalo vrijediti za isključivo PUNOLJETNE građane. U tome je poanta. Ali nisu kinezi blesavi. Kod njih lokalno ga sigurno cenzuriraju.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
TikTok je prepun sadržaja u kojem se pred djecom v

pred djecom?! sva sreća da nam župnici i kapelani takvo što ne čine. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: TikTok je prepun sadržaja u kojem se pred djec
Ajar kaže...

pred djecom?! sva sreća da nam župnici i kapelani takvo što ne čine. 

Pa necemo se valjda ugledat na katolike? Dno dna...

16 godina
offline
Re: TikTok je prepun sadržaja u kojem se pred djec
overhaul kaže...

Nebitno je probali, ne probali i dali je zabavan ili uobičajen, kanabis se nebi smio dozvoljavati, posebno ne otvoreno reklamirati kroz veličanje na toj dječjoj platformi, kao ni alkohol, cigarete ili kocku, pa čak ni waping. Pritom sve zajedno uz dodatno prostituciju, nebi trebalo braniti ni krivično goniti ali to bi trebalo vrijediti za isključivo PUNOLJETNE građane. U tome je poanta. Ali nisu kinezi blesavi. Kod njih lokalno ga sigurno cenzuriraju.

 Ne znam nikoga da je počeo pušiti jer je vidio reklamu - počneš jer netko iz društva počne a taj je to prije vidio od svog ćaće nego ikog drugog.

Pa nisu ni djeca u toj dobi toliko glupa da će probati sve i svašta. Zapravo možda bi i trebali probati jer će im u toj dobi u 99% slučajeva to biti užasno pa postoji vjerojatnost da se neće ni kasnije na to navući.

Tako je bilo s mojim ocem npr. - kao mali je popušio kutiju cigareta, bila mu je tolika muka da do danas nije više ni jednu zapalio.

Tako da - ja im ne bi branio da probaju išta a ako im se čak i svidi onda ih treba educirati o tome ako već nisu educirani.

Ali sve je to individualno - nekima ne treba ništa ni reći. Moj sin npr. svjedočio je puno puta konzumiranju i alkohola i duhana u obitelji, neki su mu i nudili alkohol više puta ali je on je to uvijek odlučno odbijao. Sad ima već 18 g. i još uvijek mu ne pada na pamet da proba i sumnjam da će ikad probati.

Amenoum
16 godina
offline
Re: TikTok je prepun sadržaja u kojem se pred djec
PaleRider kaže...
overhaul kaže...

Nebitno je probali, ne probali i dali je zabavan ili uobičajen, kanabis se nebi smio dozvoljavati, posebno ne otvoreno reklamirati kroz veličanje na toj dječjoj platformi, kao ni alkohol, cigarete ili kocku, pa čak ni waping. Pritom sve zajedno uz dodatno prostituciju, nebi trebalo braniti ni krivično goniti ali to bi trebalo vrijediti za isključivo PUNOLJETNE građane. U tome je poanta. Ali nisu kinezi blesavi. Kod njih lokalno ga sigurno cenzuriraju.

 Ne znam nikoga da je počeo pušiti jer je vidio reklamu - počneš jer netko iz društva počne a taj je to prije vidio od svog ćaće nego ikog drugog.

Pa nisu ni djeca u toj dobi toliko glupa da će probati sve i svašta. Zapravo možda bi i trebali probati jer će im u toj dobi u 99% slučajeva to biti užasno pa postoji vjerojatnost da se neće ni kasnije na to navući.

Tako je bilo s mojim ocem npr. - kao mali je popušio kutiju cigareta, bila mu je tolika muka da do danas nije više ni jednu zapalio.

Tako da - ja im ne bi branio da probaju išta a ako im se čak i svidi onda ih treba educirati o tome ako već nisu educirani.

Ali sve je to individualno - nekima ne treba ništa ni reći. Moj sin npr. svjedočio je puno puta konzumiranju i alkohola i duhana u obitelji, neki su mu i nudili alkohol više puta ali je on je to uvijek odlučno odbijao. Sad ima već 18 g. i još uvijek mu ne pada na pamet da proba i sumnjam da će ikad probati.

 Ma klinci gutaju tide podse, gdje neće vutru kad vide ove našminkane klince kako se preseravaju s nargilama. To što ti "nisi vidio nikoga da je počeo pušiti zbog reklame" je zato jer nisi svjestan kako reklama funkcionira. Da nije tako, nebi ljudi pod svaku cijenu i dan danas kupovali skuplji Marlboro koji još uvijek vuče snagu branda desteljećima nakon što mu je zabrenjeno reklamiranje po F1, plakatima, časopisima. Ovakav viralan tip reklame je još utjecajniji na mlade. Da djeca jesu toliko glupa (to je glupa definicija, bolje reći naivna, znatiželjna i neiskusna) da će probati sve i svašta. 

14 godina
offline
TikTok je prepun sadržaja u kojem se pred djecom v

Nisam shvatio da li je ovo reklama ili kritika tiktoka.

 

Instructions not clear meme..

 

Dobar dan, jesam dobio hotline za alkoholocare?

- Jeste gospodine, kako vam možemo pomoći?

Kako se pravi mohito?

 

Ili još bolji, ruski. - gospodine ministre, kako to da na cigaretama piše da pušenje ubija, a na vodki ne?

Ministar zdravstva: - Zašto bi na vodki pisalo da pušenje ubija?

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
TikTok je prepun sadržaja u kojem se pred djecom v

nazalost znam dosta smokera marice, ovi koji redovno konzumiraju su jako, ali bas jako izgubili ostrinu uma.. kad si s nekim od malih nogu mozes prepoznati takve stvari s godinama..

 

nekome je i to ok, meni je bolje da mi netko odreze noge nego da otupim.. ali eto tko voli nek izvoli..

 

btw probao sam u vise navrata gotovo sve.. sreca pa ne razvijam ovisnost o nicemu tako lako

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: TikTok je prepun sadržaja u kojem se pred djec
digitall kaže...

nazalost znam dosta smokera marice, ovi koji redovno konzumiraju su jako, ali bas jako izgubili ostrinu uma.. kad si s nekim od malih nogu mozes prepoznati takve stvari s godinama..

 

nekome je i to ok, meni je bolje da mi netko odreze noge nego da otupim.. ali eto tko voli nek izvoli..

 

btw probao sam u vise navrata gotovo sve.. sreca pa ne razvijam ovisnost o nicemu tako lako

 Jedan mladi decko koji je radio samnom pije neke zute tablete i pitamo ga kaj je to ... uglavnom razlog je nekaj slicno ovome https://www.jutarnji.hr/life/zdravlje/sve-vise-splicana-na-psihijatriji-zbog-marihuane-cesta-konzumacija-je-okidac-za-shizofreniju...-698596

Koja trava i kolko ne znam, al zavrsio je u jankomiru na mjesec dana gdje mi radi prijatelj i veli da ima dost takvih slucajeva

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice