TikTok rula nadmoćno

poruka: 17
|
čitano: 11.853
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TikTok rula nadmoćno".
16 godina
odjavljen
offline
TikTok rula nadmoćno

Valjda sam vec prestar i cendrav ali bljuje mi se od svega toga

Freak Show Inc.
 
21 0 hvala 2
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: TikTok rula nadmoćno
Hoćel biti neki TikTok dance od Mire? 😅
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: TikTok rula nadmoćno
Friday kaže...

Valjda sam vec prestar i cendrav ali bljuje mi se od svega toga

 Nisi. Moja generacija stalno visi na tome, a i meni se bljuje od svega toga.

15 godina
offline
TikTok rula nadmoćno

TikTok je dobrodošao novinarima da imaju o čemu pisati. TikTokeri i TikTokerice kažu, ovo ono... Kao što sam već jednom napisao, to je došlo kao zanimanje - TikToker. A tek onaj iritantni zvuk, umjetno sintetizirani glas ili izmijenjeni glas, što već da je... Ma bljak!

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
TikTok rula nadmoćno

TikTok je super, pogotovo kad balavurdija vidi izazov i onda navečer stavi stolicu nasred ceste, sjedne i čeka nalet auta

 
6 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: TikTok rula nadmoćno
Prirodna selekcija....
15 godina
offline
TikTok rula nadmoćno

Ne znam od kud nabavljate podatke, ali Tiktok je u zadnjem kvartalu (i tekucem) imao Q/Q DAU od 0%. Youtube SFV 1%, Instagram 20%+.

 

 

Dakle, rast Tiktoka je bila na vrhuncu. Zato sad se guraju u Indiju di su pobrali ban.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2022 19:25 (Mitch).
 
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: TikTok rula nadmoćno
Pojasni kratice, što to znači?
15 godina
offline
Re: TikTok rula nadmoćno
silvio3105 kaže...
Pojasni kratice, što to znači?

 DAU = daily active users

Q/Q = quarter over quarter

 

SFV = short form video (ala 9:16 tiktok)

5 godina
offline
TikTok rula nadmoćno

Tik tok je čisti krindž. Kao i facebook sa penzionerima koji slikaju prazan tanjur.

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: TikTok rula nadmoćno
Ja kontao da bug rula nadmocno, kad piso, ipak je to tik tok....

;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: TikTok rula nadmoćno
Instalirao sam tiktok i prvo što me dočekalo je hrpa maloljetnica koje se prče i gužvaju sise za preglede. Da prostite virtualno se “prostituiraju” za malo slave. Uklonio sam aplikaciju u roku 3 minute. Vjerujem da ima dobro, obrazovnog, zabavno i ostalog sadržaja, ali more toga je isprazno kreveljenje pred kamerom.
Nadglednik dina
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: TikTok rula nadmoćno
Entry Point kaže...
Instalirao sam tiktok i prvo što me dočekalo je hrpa maloljetnica koje se prče i gužvaju sise za preglede. Da prostite virtualno se “prostituiraju” za malo slave. Uklonio sam aplikaciju u roku 3 minute. Vjerujem da ima dobro, obrazovnog, zabavno i ostalog sadržaja, ali more toga je isprazno kreveljenje pred kamerom.

 Nema 

12 godina
offline
TikTok rula nadmoćno

Nije li slogan iz naslova zaštićen autorskim pravima, copyright, ZAMP, Pkwtz, nešto..?

 
8 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: TikTok rula nadmoćno
Mitch kaže...

Ne znam od kud nabavljate podatke, ali Tiktok je u zadnjem kvartalu (i tekucem) imao Q/Q DAU od 0%. Youtube SFV 1%, Instagram 20%+.

 

 

Dakle, rast Tiktoka je bila na vrhuncu. Zato sad se guraju u Indiju di su pobrali ban.

Pa da!

 

Jesi ti pročitao tekst?

 

Poanta teksta (ako je itko čitao dalje od naslova) da se sve druge mreže natječu tko će bolje iskopirati TikTok formu i koncept. Potpuno je nebitno kako netko od nas starčeka doživljava TikTok sadržaje, njihov eksplozivni uspjeh natjerao je sve ostale da kopiraju ono za što bi u startu valjda svatko od nas ovdje rekao kako je glupost osuđena na propast. A baš zahvaljujući tome što nisu bili pasivni, nego su u potpunosti usvojili koncept Tiktoka i SFV, uklopili ga u svoje okruženje (Reels i Shorts), sada i imaju pozitivne rezultate koje navodiš.

...
10 godina
offline
TikTok rula nadmoćno

 

 

Moram samo iznjeti istinu vezanu za rula nadmoćno.

Priča ide tako da sam to svojedobno pročitaon (-pokupio) u knjizi od bugovca Olega Maštruka, vezano za Win XP.

Znači, taj rula nadmoćno, dolazi sa strane samih bugovaca.

 

Drugim riječima, najviše "prava" to imaju koristiti sami bugovci.

 

Al, ovaj tekst od našega Herr Mire, te sami BUG i sve kaj pod njega spada, uvijek i svagdje rulaju nadmoćno.

dzg
Moj PC  
1 3 hvala 1
14 godina
offline
Re: TikTok rula nadmoćno
Izzy kaže...

TikTok je dobrodošao novinarima da imaju o čemu pisati. TikTokeri i TikTokerice kažu, ovo ono... Kao što sam već jednom napisao, to je došlo kao zanimanje - TikToker. A tek onaj iritantni zvuk, umjetno sintetizirani glas ili izmijenjeni glas, što već da je... Ma bljak!

 zapravo bi rekao da mediji, barem naši, imaju više vijesti o twitteru i twitterašima

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice