Tim Cook traži od Bloomberga da povuče članak o na

poruka: 7
|
čitano: 3.615
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tim Cook traži od Bloomberga da povuče članak o na".
16 godina
neaktivan
offline
Tim Cook traži od Bloomberga da povuče članak o na

Kad je Zapad ulazio u ex-Yu bila su im puna usta otvorenog tržišta, a sad kad Istok ulazi u njihove zemlje zaštita domaćih firmi sprovodi se na sve moguće načine:

- Huawei telefoni zabranjeni

- Huawei 5G tehnologija zaboranjena

- Kasperki zabranjen

- Serveri iz Kine će kako je krenulo takođe biti zabranjeni

 
12 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tim Cook traži od Bloomberga da povuče članak
mat kaže...

Kad je Zapad ulazio u ex-Yu bila su im puna usta otvorenog tržišta, a sad kad Istok ulazi u njihove zemlje zaštita domaćih firmi sprovodi se na sve moguće načine:

- Huawei telefoni zabranjeni

- Huawei 5G tehnologija zaboranjena

- Kasperki zabranjen

- Serveri iz Kine će kako je krenulo takođe biti zabranjeni

Skrati pa napiši bitno, Jabučari se boje pada profita tu je kvaka, ili ne diraj nam Kinesku proizvodnju.Zamisli si samo da Jabučari kompletnu iPhone proizvodnju presele u Ameriku, pa profit bi im pao na vrlo tanke grane.Sve isto ide za bilo koju ozbiljnu firmu, koja svoje proizvode štanca u Kini.

 

Siroti Kinez radi za šaku graha, u odnosu na Amera koji ne može niže od 7 dolara po satu.

 

Fučkaj ga sad, "Kineski napad smečem" je vrlo skup za Amera pa sad ti izvaži štetu.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2018 0:16 (rambox).
15 godina
offline
Tim Cook traži od Bloomberga da povuče članak o na

ako je "vijest" doista bila laž, neka istitucije rade svoj posao. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Tim Cook traži od Bloomberga da povuče članak o na

U kontekstu što sam pročitao u članku, meni se vidi da se ovdje više radi na pumpanju ugleda Bloomberga !? 

Najbolje su mi sentence mudre; “radili smo izvjesno vrijeme, radilo je toliko ljudi, učinjeno je toliko intervjua”!!!! 

Pa na sunce tko je koga iskomunicirao, a kada se to stavi na stol, nječije će glave “pasti”, ili u Ameriki ili Ćajni! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tim Cook traži od Bloomberga da povuče članak
rambox kaže...
Siroti Kinez radi za šaku graha, u odnosu na Amera koji ne može niže od 7 dolara po satu.

 

 

 Kinezi su na razini Hrvatske. Valuta im je jednaka hrvatskoj, pivo košta jednako kao u Hrvatskoj...

5 godina
neaktivan
offline
Tim Cook traži od Bloomberga da povuče članak o na

samo zbog izjave CEOa Super Micro-a, mi sve izgleda istinito:

"- sve navedeno nije istina, ali čemo svejedno detaljno provjeriti, od proizvodnih traka (kooperanti), do hardware-a.." hahahaha

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Tim Cook traži od Bloomberga da povuče članak
Mandor kaže...
rambox kaže...
Siroti Kinez radi za šaku graha, u odnosu na Amera koji ne može niže od 7 dolara po satu.

 

 

 Kinezi su na razini Hrvatske. Valuta im je jednaka hrvatskoj, pivo košta jednako kao u Hrvatskoj...

 I obično žive u prenapučenoj i ekološki onečišćenoj sredini, paze što pričaju i pišu po internetu da ih se ne bi odvelo na preodgoj. Da isto je kao u Hrvatskoj.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice