Tinder dobiva Lite inačicu za zemlje u razvoju

poruka: 6
|
čitano: 2.754
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tinder dobiva Lite inačicu za zemlje u razvoju".
14 godina
offline
Tinder dobiva Lite inačicu za zemlje u razvoju

U Lite verziji će i ponuda biti slabija, uzmi premium pa i tata bi sine...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Tinder dobiva Lite inačicu za zemlje u razvoju

Hater mi se čini puno bolja aplikacija pogotovo za naše podneblje

 

Nađeš si srodnu dušu koja recimo mrzi šta i ti, recimo selfije

 

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tinder dobiva Lite inačicu za zemlje u razvoju
MatkoBB kaže...

U Lite verziji će i ponuda biti slabija, uzmi premium pa i tata bi sine...

 

Pa u Tinder Lite-u su valjda i "lite" žemskinje...

 

obični Tinder je za one koji se žele više truditi... 

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Tinder dobiva Lite inačicu za zemlje u razvoju

a evo i primjera za stanovnike 3. i 4. svijeta te država zaostalih u vječnom razvoju: 

 

masai traži prpošnu pigmejku a zajednički lov na kokoši. uz obostrano razumijevanje, moguće i antilope.

 

> kršni ličan, vješt u lokalnom rukovanju, traži nako finu đevojku iz dalmatinske zagore. samo svemirske letačice, drugo ne može, ka' sam rek'o.

 

> momak iz ecegov'ne, na skoro svim studijima u zagrebu, traži mob'tel ajfon, što ga pogubio neki dan kad je malo popio. aj vrati, majketi, uspomena mi je na kamen.

 

> pristao, dobro plaćen, sretan, zadovoljan i oženjen gospodin s troje djece iz osijeka, silom prilika na programiranju u irskoj, traži da ova gamad (i ona odmah poslije nje) ode s vlasti pa da se vrati i živi k'o čovjek u domovini.

 

> vlatka, pjevačica u padu pa usponu pa padu pa usponu pa voditeljica pa opet pjevačica pa ne zna što bi sama sa sobom otkad ju dikan šutnuo skupa s koferom i radijatorom za koji je bila zavezana ... ne traži ništa a dala bi sve, vau, vau ...

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.5.2019 17:07 (Ajar).
Moj PC  
3 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Tinder dobiva Lite inačicu za zemlje u razvoju
Ajar kaže...

a evo i primjera za stanovnike 3. i 4. svijeta te država zaostalih u vječnom razvoju: 

 

masai traži prpošnu pigmejku a zajednički lov na kokoši. uz obostrano razumijevanje, moguće i antilope.

 

> kršni ličan, vješt u lokalnom rukovanju, traži nako finu đevojku iz dalmatinske zagore. samo svemirske letačice, drugo ne može, ka' sam rek'o.

 

> momak iz ecegov'ne, na skoro svim studijima u zagrebu, traži mob'tel ajfon, što ga pogubio neki dan kad je malo popio. aj vrati, majketi, uspomena mi je na kamen.

 

> pristao, dobro plaćen, sretan, zadovoljan i oženjen gospodin s troje djece iz osijeka, silom prilika na programiranju u irskoj, traži da ova gamad (i ona odmah poslije nje) ode s vlasti pa da se vrati i živi k'o čovjek u domovini.

 

> vlatka, pjevačica u padu pa usponu pa padu pa usponu pa voditeljica pa opet pjevačica pa ne zna što bi sama sa sobom otkad ju dikan šutnuo skupa s koferom i radijatorom za koji je bila zavezana ... ne traži ništa a dala bi sve, vau, vau ...

 

 Ne znam zakaj, ali prvo kaj mi je palo na pamet kad sam pročitao ovaj post je:

 

 

(fakat sam seljačina iz krkandžije ,  kad znam to "remekdjelo").

 

 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.5.2019 17:42 (fer-de-lance).
14 godina
offline
Tinder dobiva Lite inačicu za zemlje u razvoju

Prekokrasno!

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice