Tipkovnica namijenjena kopiranju i lijepljenju sad

poruka: 21
|
čitano: 6.498
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tipkovnica namijenjena kopiranju i lijepljenju sad".
10 godina
suspendiran
offline
Tipkovnica namijenjena kopiranju i lijepljenju sad

 

Svakako dobrodošao uređaj, dok ne izmisle način da na postojećim tipkovnicama radimo copy/paste.

 

 

Moj PC  
10 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica namijenjena kopiranju i lijepljenju sad

Eto korisnog alata za "naše" novinske agencije...

 

scientia est potentia
 
16 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tipkovnica namijenjena kopiranju i lijepljenju
Taman sam mislio "raditi" disertaciju. Ovo će mi umnogome olakšati posao.
morrisoN
 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Tipkovnica namijenjena kopiranju i lijepljenju sad

Nema X za cut.

 
11 0 hvala 2
9 godina
offline
Tipkovnica namijenjena kopiranju i lijepljenju sad

Molim kolege da ne omalovažavaju navedenu tipkovnicu, ova je u rangu s legendarnom CTRL-ALT-DEL tipkovnicom:

 

 

 
9 1 hvala 1
14 godina
offline
Tipkovnica namijenjena kopiranju i lijepljenju sad

Ja bih jos dodao i mali wheel sa strane, kojim bi se onda moglo skrolat i odabrat neki item iz historyja kopiranja, a ne samo zadnji copy.

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
 
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Tipkovnica namijenjena kopiranju i lijepljenju
CalvinRi kaže...

Ja bih jos dodao i mali wheel sa strane, kojim bi se onda moglo skrolat i odabrat neki item iz historyja kopiranja, a ne samo zadnji copy.

 

a možda i poneka tipka više? .... sarkazam na stranu, mislim da overthinkaš namjenu ovog "proizvoda".

10 godina
offline
Re: Tipkovnica namijenjena kopiranju i lijepljenju
ante_etna kaže...

Nema X za cut.

 Nemožeš napraviti cut na stackoverflow-u. 

Nadglednik dina
15 godina
offline
Tipkovnica namijenjena kopiranju i lijepljenju sad

nisam ginekolog ili inženjer poljodjelstva no čini mi se kako bi vama programeričarima dobro došla funkcija "automatska populacija" (uz stalnu vezu na taj "stack overflow"). nešto kao pojmovi, adrese i lozinke u pregledniku. započenš tamo nešto tipkati (if then, then if) a "to" ti predloži skup naredbi koje već postoje (uz lokalno uređivanje prema potrebi). onda zapravo ova tipkofnica i nije nužna, jer sustav "promptno reagira". možda to već i postoji. nemam pojma. lupetam napamet. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Tipkovnica namijenjena kopiranju i lijepljenju
Ajar kaže...

nisam ginekolog ili inženjer poljodjelstva no čini mi se kako bi vama programeričarima dobro došla funkcija "automatska populacija" (uz stalnu vezu na taj "stack overflow"). nešto kao pojmovi, adrese i lozinke u pregledniku. započenš tamo nešto tipkati (if then, then if) a "to" ti predloži skup naredbi koje već postoje (uz lokalno uređivanje prema potrebi). onda zapravo ova tipkofnica i nije nužna, jer sustav "promptno reagira". možda to već i postoji. nemam pojma. lupetam napamet. 

 

Već postoji, ali lijepo od tebe da si se toga dosjetio:

 

Code Faster with AI Code Completions | Tabnine

3 godine
odjavljen
offline
Tipkovnica namijenjena kopiranju i lijepljenju sad

Pomama za tipkovnicom u bugovoj redakciji. 

Treba jos samo dodati Google translate tipku.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2021 14:24 (veliki pero).
 
11 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Tipkovnica namijenjena kopiranju i lijepljenju
Samo da bude mehanicka rgb, drugacije ne mogu tipkat
 
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Tipkovnica namijenjena kopiranju i lijepljenju
njuznjuz kaže...
Samo da bude mehanicka rgb, drugacije ne mogu tipkat

 

 

I mora biti "Gaming" u nazivu. 

15 godina
offline
Re: Tipkovnica namijenjena kopiranju i lijepljenju
Thinker kaže...

Već postoji, ali lijepo od tebe da si se toga dosjetio:

 

Code Faster with AI Code Completions | Tabnine

 nisam mislio na redak, već čitave "tipske" blokove (a logika stvari mi ukazuje da ih ima na milijune - rijeki se usuđuju/imaju potrebu istraživati nešto potpuno novo) . ako sam dobro razumio, ovaj stackoverflow nudi baš to - blokčad s preko nekoliko redaka (u đuture). no i ovo s ponuđenim retkom unešto ubrzava. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
4 godine
offline
Re: Tipkovnica namijenjena kopiranju i lijepljenju
Obzirom da mnoge tipkovnice danas imaju programibilne tipke... Čemu dodatni uređaj koji zauzima USB port i stavlja još jedan kabel na stol??
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Tipkovnica namijenjena kopiranju i lijepljenju
Obzirom da mnoge tipkovnice danas imaju programibilne tipke... Čemu dodatni uređaj koji zauzima USB port i stavlja još jedan kabel na stol??
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Tipkovnica namijenjena kopiranju i lijepljenju
Ajar kaže...

nisam ginekolog ili inženjer poljodjelstva no čini mi se kako bi vama programeričarima dobro došla funkcija "automatska populacija" (uz stalnu vezu na taj "stack overflow"). nešto kao pojmovi, adrese i lozinke u pregledniku. započenš tamo nešto tipkati (if then, then if) a "to" ti predloži skup naredbi koje već postoje (uz lokalno uređivanje prema potrebi). onda zapravo ova tipkofnica i nije nužna, jer sustav "promptno reagira". možda to već i postoji. nemam pojma. lupetam napamet. 

 Da uletim s nečim nebitnim... Riječ "tipkofnica" je napisana 5 puta na forumu i to svih 5 puta je napisana od strane kojeg forumaša? (+ sada još ja)

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2021 19:25 (Izzy).
9 godina
protjeran
offline
Tipkovnica namijenjena kopiranju i lijepljenju sad

Bolje je da ubace još i tipku F5, ali bojim se da bise izlizala. Jer ima par trolova (neću da ih imenujem - sami će se prepoznati) koji vise na forumu i non-stop refreshaju stranicu da bi pisali gluparije,

jer su inače "prezauzeti" u svom zanimljivom Real-life-u.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Tipkovnica namijenjena kopiranju i lijepljenju
Izzy kaže...

 Da uletim s nečim nebitnim... Riječ "tipkofnica" je napisana 5 puta na forumu i to svih 5 puta je napisana od strane kojeg forumaša? (+ sada još ja)

 

Sad ti moram otkriti tajnu... Slovo "V" se u Minkenu čita kao "fau".  

6 godina
offline
Re: Tipkovnica namijenjena kopiranju i lijepljenju
kolegi ihush to ne treba
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tipkovnica namijenjena kopiranju i lijepljenju
Izzy kaže...

 Da uletim s nečim nebitnim... Riječ "tipkofnica" je napisana 5 puta na forumu i to svih 5 puta je napisana od strane kojeg forumaša? (+ sada još ja)

 ima i "dugmetara", "tastapkovnica" i "tiptura". jezična morfologija u rvata može stvarati čudesa 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice