U tjedan dana ugašeno pet velikih ilegalnih IPTV s

poruka: 4
|
čitano: 5.772
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U tjedan dana ugašeno pet velikih ilegalnih IPTV s".
15 godina
offline
U tjedan dana ugašeno pet velikih ilegalnih IPTV s

Svakih 6 mjeseci uhvate njih par u svrhu zastrasivanja. Ak se ne prime posla nece ih nikad sve pohvatati jer za svakog ulovljenog nikne 10 novih.

 

Ako T-com ne plati koncesiju nekome to nije moj problem, isto tak me briga sto neki provider XXX ne placa koncesiju, nije moj problem.

 

Pustimo institucije neka rade svoj posao. LOL

Linux, Arch Linux.
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.8.2021 12:55 (Ante).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
U tjedan dana ugašeno pet velikih ilegalnih IPTV s

.. jednako se može ugasiti i spamerski 'kanal' (popularni ransom-emailovi) tj zakonski su teža kategorija (ucjena, mada je fejk), tj države bi to morale.. dok ovo ide po inicijativi interesne skupine (tv kuće i filmska-glazbena industrija, sport..) tj to nam govori da kad postoji interes-lobi, tad se može, kad tog nema neovisno o zakonu, tad se ništa ne radi .. biz as južual.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
11 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
U tjedan dana ugašeno pet velikih ilegalnih IPTV s

Zaboravili ste napisati na početku naslova - "Tužna vijest...."

X
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
U tjedan dana ugašeno pet velikih ilegalnih IPTV s

ako se pet ilegalnih servisa ugasi u tjedan dana, koliko ih se može ugasiti za 12 dana? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice