Top 5 najgledanijih Tech Radara sezone (i druge br

poruka: 4
|
čitano: 2.103
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Top 5 najgledanijih Tech Radara sezone (i druge br".
6 godina
protjeran
offline
Top 5 najgledanijih Tech Radara sezone (i druge br

Drama, suspense, action, samo je nedostajao fatality Drage da sezona bude zaokruzena :D

Salt n Pepa - Push It
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Top 5 najgledanijih Tech Radara sezone (i druge br

meni je najbolja ona epizoda u kojoj mala luce sa suska doznaje kako joj je sestra zapravo i mama, a tata istodobno i brat, čime je poboljšana produktivnost uz značajne energetske uštede. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.7.2018 16:53 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Top 5 najgledanijih Tech Radara sezone (i druge br

Uf, trebalo je tebra je to odraditi...24 emisije u nizu...Svaka čast našem Draganu!

 

Teško bi mi bilo izdvojit neku emisiju posebno, jer je to vrhunska emisija sa odličnim gostima sa najboljim voditeljem. Uglavnom, Bugovci rulaju nadmoćno...!

 

A, sada uz dugo toplo ljeto, razbu gledamo reprize i zagrijavamo se za drugu sezonu. Samo naprijed!

 

 

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Top 5 najgledanijih Tech Radara sezone (i druge br

Ako smijem predložiti, može li background talk showa biti neka snimka ženskog mud wrestlinga? Ili makar brazilske odbojkašice? Mislim da bi povećalo gledanost, sex sells i te spike?

Salt n Pepa - Push It
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.7.2018 0:03 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice