Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zaborav

poruka: 73
|
čitano: 18.840
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zaborav".
11 godina
offline
Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zaborav

Ne zanima me Apple još tamo od 2007, ali sam došao pljuvati radi dosade prije gaminga!

 

Kakvi izrodi su ta ekipa iz Apple-a eej... Da bar čitaju, pusa!

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
27 0 hvala 0
16 godina
offline
Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zaborav

Dobro da nisam preorder sata napravio jer umjesto čuke izmjerio bi samo količinu moje naivnosti

 
6 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zab
Svaka roba ima svoga kupca:)....žedne priko vode...za to triba biti genijalac
Moj PC  
8 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zab
To što je EKG samo za američko tržište je normalno jer imaju dozvolu samo od FDA, odnosno od agencije za hranu i ljijekoce SAD. Nitko normalan pa ni Apple se neće izložiti potencijalnim tužbama EU kad bi stavili tu opciju bez odgovarajuće dozvole. Meni je mnogo odvratnije od svega bila trka dostavljačice koja je dostavila “clicker” Cook-u.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
3 3 hvala 0
16 godina
offline
Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zaborav

Liquid Retina (a substance that flows freely but is of constant volume, having a consistency like that of water or oil.) steals the show. Nova generacija Apple LCD ekrana.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 19:40 (Romano).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zaborav

Odličan članak, to je dakle prava cijena za sve feature

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zaborav

Razočaran sam člankom, očekivao sam nešto tipa da u njega stavljaju crve ili da ga Kinezi sklapaju sa svojim guzovima...

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
14 0 hvala 0
10 godina
offline
Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zaborav

Za EKG je rečeno da će biti za sada samo u SAD i da rade za ostatak svijeta.

 

Za ukidanje X se moglo skužiti kada ga nije bilo na slideu skupa sa novima i 7/8... jebiga, nekim se očito mora sve nacrtati.

 
7 1 hvala 0
14 godina
offline
Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zaborav

Mah huawei je sad top sa svojim p20 pro, apple previše limitira svoje uređaje pod netreba vam ovo il ono, mah netreba mi ni vas iphone 

 
7 3 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zaborav

kopaju sami sebi grob, pitanje je do kada će ljudi ovo kupovati bez razmišljanja

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
8 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zab
klasika od “doktora” Petrica, pljuvacina pa apple-u do ibera, kad to citam “ovak sa strane” cini mi se da su kompleksi zaj... stvar, a pogotovo kod “tech geeka” kak se doticni deklarira... zelim mu da jednom zaradi stvarno dobru paru i da si kupi cijeli ekosistem- iphone, iwatch, ipad i macbook
pa da uziva u tome...do tada sretno pljuvanje i valjanje u blatu
 
3 41 hvala 1
13 godina
offline
Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zaborav

Iskreno, svaka cast Apple-u, skuzili su da mogu zaradivat milijune na racun glupih ljudi. Kapa do poda, truloj samoniklici.

Rorschach: None of you seem to understand. I'm not locked in here with you. You're locked in here with *ME*!
Moj PC  
20 2 hvala 0
13 godina
offline
Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zaborav

hehe, clickbait u maniri najgore žute štampe. 

Skupi su, digli su bezobrazno cijenu za skoro 20%, što znači da će dogodine i samsung pratiti. 7 milijardi tranzistora košta, 3D oled 6.5 košta, fine komponente koštaju, a apple se neće odreći svojih 35-40% operativne marže. Tako to ide, zato je tu Xr, fin iOS hibrid bleeding edgea i starih tehnologija za samo 750$ ( u usa ) :D

 
2 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zab
grzzi kaže...

hehe, clickbait u maniri najgore žute štampe. 

Skupi su, digli su bezobrazno cijenu za skoro 20%, što znači da će dogodine i samsung pratiti. 7 milijardi tranzistora košta, 3D oled 6.5 košta, fine komponente koštaju, a apple se neće odreći svojih 35-40% operativne marže. Tako to ide, zato je tu Xr, fin iOS hibrid bleeding edgea i starih tehnologija za samo 750$ ( u usa ) :D

 Nije clickbait, ni blizu clickbaitu

13 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zab
Nixii kaže...

Iskreno, svaka cast Apple-u, skuzili su da mogu zaradivat milijune na racun glupih ljudi. Kapa do poda, truloj samoniklici.

Cestitam sto si ti tako pametan pa ne das da te iskoristavaju. :-)

Kad ne spavam budan sam
15 godina
neaktivan
offline
Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zaborav

Ja bih još "gori" članak napisao da sam se rano ustao i dočekale me ovakve eu cijene ajfona. 

 

Tako nešto je jednostavno trn u oku svakog imalo iskusnog informatičara ili tehničara. 

Iskusnjak zna psihološku granicu koje se ne smije prelaziti. Sve što prelazi granicu izaziva  

mržnju i bijes koji valja nekako ispoljiti. 

Takva diskrepancija između flagshipova raznih maraka mora jednom završiti na štetu onog koji

je stvara, a to je u ovom slučaju ajfon koji je psihički okidač za ljude zdravog razuma. 

 

 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zaborav

 

Od sada taj adapter - ako ga želite - možete kupiti, za 9 dolara (cijena u SAD-u).

Mislio sam da je ovo neka greška jer, poznavajući Apple, cijena bi trebala biti najmanje 19,99 dolara, kad ono stvarno 9 dolara. Idem čitati iskustva i čini se kako se radi o još jednom vrhunskom Apple-ovom proizvodu. 👌

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 22:18 (Marko :D).
 
12 0 hvala 2
12 godina
offline
Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zaborav

Tragično

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zab
hakintosrh kaže...

kopaju sami sebi grob, pitanje je do kada će ljudi ovo kupovati bez razmišljanja

 Ne, ne kopaju sebi grob jer jer tržište odavno funkcionira po principu da oni koji prodaju najskuplje najbolje prolaze. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zab
kekecrekec kaže...
klasika od “doktora” Petrica, pljuvacina pa apple-u do ibera, kad to citam “ovak sa strane” cini mi se da su kompleksi zaj... stvar, a pogotovo kod “tech geeka” kak se doticni deklarira... zelim mu da jednom zaradi stvarno dobru paru i da si kupi cijeli ekosistem- iphone, iwatch, ipad i macbook
pa da uziva u tome...do tada sretno pljuvanje i valjanje u blatu

 Ti si dokaz koliko je ljudska rasa intelektualno propala unatoč svim dostupnim kanalima informiranja. U članku crno na bijelo stoji neoborivi argumenti i ti imaš obraza i hrabrosti prozivati nekoga za pljuvanje.

On topic - za mene je najveća sramota što nema brzog punjača. Pa njega ima moj Šaomi od 2000kn...

16 godina
neaktivan
offline
Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zaborav

Top 6 stvar, 120Hz je primanje toucha,  a ne osvježenje ekrana. Htjeli su da se stekne krivi dojam, tzv. zamućivanje vode

Only real programmers collect their own garbage.
 
16 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zab
BlueMax kaže...
hakintosrh kaže...

kopaju sami sebi grob, pitanje je do kada će ljudi ovo kupovati bez razmišljanja

 Ne, ne kopaju sebi grob jer jer tržište odavno funkcionira po principu da oni koji prodaju najskuplje najbolje prolaze. 

 Xiaomi se ne bi složio. Btw HTC je "prodavao najskuplje" prije ~5 godina. A danas su gdje? Pred zatvaranjem butige. 

8 godina
offline
Re: Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zab
Ah, tipična navlakuša za internet izdanje. Od ovoga je bezobrazno jedino što ne isporučuju brzi punjač jer zbog veće baterije ipak treba previše vremena da se napuni. Ovo za adapter je toliko deplasirano, vani je 200-300 milijuna adaptera od čega se koristi možda par stotina tisuća. Ja svoj poklonim prvom koji se javi
Ja rekoh
Moj PC  
2 11 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zaborav

Ne znam kako je u RH, u Irskoj ako uzmes najeftiniju preplatu (30eura mj) na 2 godine mozes kupiti za 249e Huawei p20, za 349e Huawei p20 pro, 449e Samsung Galaxy S9, 699 Samsung Galaxy Note9.

Najeftiniji Iphone X 64GB za takvu preplatu dode 829e. Dodaj na to da je standard u Irskoj puno veci od nasega pa to ispadne sve vise nego dostupno.

 

Ovo da Apple sve dodatno naplacuje je katastrofa.

Ja sam uzeo prije ljeta p20 i super sam zadovoljan. Osim fast chargera i slusalica u paketu je dosao i case i screen protector, to nisam ocekivao. Tako da nisam morao uloziti ni eura u njega dodatno.

 

Kolega je kupio Iphone X jer je u tom eco sustavu oduvijek, prije toga je imao Iphone 6S i bio je jako zadovoljan. Placa cloud tako da mu vise od 64GB ne treba. Takoder potrosio je oko 90 eura na dodatke, fast charger, case i sl. Prezadovoljan je s mobitelom.

S druge strane, bio je kupio iwatch(prvu verziju), sa njime je razocaran i kaze da mu nicemu ne sluzi.

 

Tako da na trzistu ima za svakoga po nesto. 

http://www.rabbits-clan.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 23:24 (Andeo).
 
3 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zab

Steve Jobs se sada okreće u grobu.

Mogu govoriti da je bio tiranin i težak prema zaposlenicima, ali ovakve šupačke poteze nikad nebi radio.

10 godina
offline
Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zaborav

Dioničari su odlučili da treba vratiti izgubljeno.

Festina lente
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zab
ibarix kaže...
BlueMax kaže...
hakintosrh kaže...

kopaju sami sebi grob, pitanje je do kada će ljudi ovo kupovati bez razmišljanja

 Ne, ne kopaju sebi grob jer jer tržište odavno funkcionira po principu da oni koji prodaju najskuplje najbolje prolaze. 

 Xiaomi se ne bi složio. Btw HTC je "prodavao najskuplje" prije ~5 godina. A danas su gdje? Pred zatvaranjem butige. 

Nisi me shvatio. "Prodaju najskuplje" a ne "pokušavaju prodati najskuplje". Osim toga, kad je HTC bio skuplji od Applea?

Ne broje se prodani uređaji nego zarađeni novci. U Appleu su itekako svjestni da će se najskuplji model prodavati brže no što ga mogu proizvesti. Glupo bi bilo da ga prodaju jeftinije.

12 godina
offline
Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zaborav

Sto skuplje to je bolje, jer onda ne moze svaka fuksa da ima isti telefon kao ja 

Darko
 
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zab
ja ga gledam...ide mi u oči...ruši me
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Top 5 najodvratnijih detalja koje je Apple zaborav

Još jedan clickbait članak za iskompleksiranu sirotinju.

 

bor4c - human geek, level 38, technosexual, neutral good
Moj PC  
6 16 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice