Top-lista 200 najboljih igara: III. dio

poruka: 40
|
čitano: 14.277
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Top-lista 200 najboljih igara: III. dio".
14 godina
offline
Re: Top-lista 200 najboljih igara svih vremena: Ig
tnakir kaže...
Drago, a gde je Crysis?

 Pa zato i je podjelio u 4 dijela.

 

Zamisli sve u jednom dijelu. Ljudi bi se potukli, "šta nema ovo, di je ono". Ovako zaborave sta sve bilo prije.

 

Zato čekam zadnji dio pa da sve svece nabrojim.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
12 godina
offline
Top-lista 200 najboljih igara: III. dio

Operation Flashpoint CWC!!! 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Top-lista 200 najboljih igara: III. dio
Moram priznati da sam malo razočaran sto nisam vidio Heroes of Might and Magic, ocekivao sam il 3 il 5 :( u novim izdanjima ga sigurno nećemo naci jer nijedan noviji nije bas vrijedan spomena...
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Top-lista 200 najboljih igara: III. dio

šteta što za pc (ne znam za konzole) ne postoje simulacije trule kobile (rotten mare), skrivača (hide & seek) i kume, kume, kol'ko ima sati (godfather, godfather, what time is it?) a imaju kauboje i indijance. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Top-lista 200 najboljih igara: III. dio
Može kosog reza u redakciju? 😁
15 godina
offline
Re: Top-lista 200 najboljih igara: III. dio
Ajar kaže...

 kume, kume, kol'ko ima sati (godfather, godfather, what time is it?) a imaju kauboje i indijance. 

 Jel ovo neka verzija koja se igrala po (Krašo)Bandić-gradu ili u mladeži HDZa, jer smo, mi seljaci iz Dubice, zapeli u feudu igrali Gospodaru, gospodaru* kol'ko ima sati (Lord, o Lord, what time is it).

 

 

*Iako derani, ko djeca smo bili još kontroverzniji pa kad bi došao red na curicu da kazuje vrijeme, zvali bi je Carice, carice.

 

Woke ideologija po postratnim sokacima.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Top-lista 200 najboljih igara: III. dio
wyks kaže...

 Jel ovo neka verzija koja se igrala po (Krašo)Bandić-gradu ili u mladeži HDZa, jer smo, mi seljaci iz Dubice, zapeli u feudu igrali Gospodaru, gospodaru* kol'ko ima sati (Lord, o Lord, what time is it).

 

 

*Iako derani, ko djeca smo bili još kontroverzniji pa kad bi došao red na curicu da kazuje vrijeme, zvali bi je Carice, carice.

 

Woke ideologija po postratnim sokacima.

 davno prije "početka rvacke povijesti", na radničkoj trešnjevci, još sredinom šezdesetih. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: Top-lista 200 najboljih igara: III. dio
Ajar kaže...

davno prije "početka rvacke povijesti", na radničkoj trešnjevci, još sredinom šezdesetih. 

 Uživao si prije nego li je kume dobilo konotacije

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
10 godina
offline
Top-lista 200 najboljih igara: III. dio

 

 

Hm, sada kad smo kod igara iz nekih prošlih dana?

Gdje su igre Švaba i partizana. Okay, ima Saveznika i hiterlovaca, al nema partizana???

 

 

BTW, iako ova igra(Partians 1941) nikako nije za Top-liste najboljih, ipak sadržava partizane!!

 

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Top-lista 200 najboljih igara: III. dio
Svabe i partizani su bila prva masive multiplayer role playing igra na ovim prostorima....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.7.2022 14:31 (Damir22).
Moj PC  
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice