Top lista 25 filmova iz 2017. u 13 minutnom videu

poruka: 18
|
čitano: 8.049
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Top lista 25 filmova iz 2017. u 13 minutnom videu".
8 godina
neaktivan
offline
Top lista 25 filmova iz 2017. u 13 minutnom videu

Gledao sam dunkirk u kinu, al malo me razocarao. Mislim sve je to super snimljeno, odlicna fotografija, zvuk, redateljski izvuceno jako mnogo, dobra i gluma, al radnja mnogo spora, slabo sta se desava, jako malo i dijaloga. Meni se svidio film " get out"

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Top lista 25 filmova iz 2017. u 13 minutnom videu

gospodin je, prema staroj (od stoljeća sedmog) navadi američkih naroda, zaboravio (ili namjerno izostavio) filmove koji se snimaju i u ostatku svijeta (koreja, rusija, skandinavske države, UK, australija, novi zeland itd.), a kvalitetom uglavnom nadilaze američke papazjanije. normalno da je subjektivan. postoji li uopće objektivan amer? 

 

pe se: umjesto navedenih, navodim filmove iz 2017. (koja još nije umrla!) koje odgledah i svidješe mi se (ofkors, subjektivno): rat za planet desn majmuna, atomska plavuša, oštrični trčatelj 2049, privlačnost (ruski), valerijan i grad tisuću (francuski), okja (korejski). predmnijevam da će ih biti još, jer ne mogu po čitave dane samo gledati filmove, jeogapapak. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2017 11:51 (Ajar).
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Top lista 25 filmova iz 2017. u 13 minutnom vi
Nije nesto popis fali tu puno boljih filmova
Samsung S8+
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Top lista 25 filmova iz 2017. u 13 minutnom vi
Di su
Wonder women
Wind river
IT 2017
Logan
Thor: Ragnarok
I naravno Blade runner 2049
Samsung S8+
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Top lista 25 filmova iz 2017. u 13 minutnom vi
pasko kaže...
Di su
Wonder women
Wind river
IT 2017
Logan
Thor: Ragnarok
I naravno Blade runner 2049

 Ja goreg filma nisam gledao ove a i prethodnih godina.

16 godina
moderator
offline
Re: Top lista 25 filmova iz 2017. u 13 minutnom vi
pasko kaže...
Di su
Wonder women
Wind river
IT 2017
Logan
Thor: Ragnarok
I naravno Blade runner 2049

 Neke od spomenutih filmova je uvrstio barem u prvi dio svog videa, tako da su bili blizu ulaska u njegov konačni odabir

...
7 godina
protjeran
offline
Re: Top lista 25 filmova iz 2017. u 13 minutnom vi

Prvi film na listi:

 

Usput pitanje - kako je to lista iz 2017., kad 30% filmova je iz 2016., a jedan cak iz 2015.

 

Nisam ih sve gledao, zapravo ni pola, ali od onih koje sam gledao - Lady Bird mi je bio sasvim lijep film.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2017 9:33 (Čitatelj).
16 godina
offline
Top lista 25 filmova iz 2017. u 13 minutnom videu

Prvi na listi je film ciji je opis na imdbu:

 

[...] seventeen year-old Elio begins a relationship with visiting Oliver, his father's research assistant, with whom he bonds over his emerging sexuality, their Jewish heritage [...]

 

Drama o gay decku židovskih korijena.

 

 

Ako mislite da ne zasluzuje 3 Oskara i 9.8/10 ocjenu - onda ste antisemitisticki homofob.

 
6 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Top lista 25 filmova iz 2017. u 13 minutnom vi
Čitatelj kaže...


 

Usput pitanje - kako je to lista iz 2017., kad 30% filmova je iz 2016., a jedan cak iz 2015.

 

Nisam ih sve gledao, zapravo ni pola, ali od onih koje sam gledao - Lady Bird mi je bio sasvim lijep film.

 Meni se čini da je bio spreman na razne kompromise samo da bi imao dobar materijal za složiti video, koji je postao njegov trademark.

dado kaže...

Prvi na listi je film ciji je opis na imdbu:

 

[...] seventeen year-old Elio begins a relationship with visiting Oliver, his father's research assistant, with whom he bonds over his emerging sexuality, their Jewish heritage [...]

 

Drama o gay decku židovskih korijena.

 

 

Ako mislite da ne zasluzuje 3 Oskara i 9.8/10 ocjenu - onda ste antisemitisticki homofob.

 Pogledaj što je sam autora videa rekao na temu izbora svog favorita: “For the third year in a row, my favorite film is a restrained and remarkably tender queer love story, so… Trump can’t take that away from me, I guess,”

...
7 godina
protjeran
offline
Re: Top lista 25 filmova iz 2017. u 13 minutnom vi

Za 20 godina ce straight ljudi biti u manjini, postojat ce samo staro stanovnistvo, mladi nece raditi nego bi se samo fotkali i sminkali.

 

Sva sreca pa to vjerojatno necu dozivjeti. Promovira se seks, droga i alkohol. Svaki drugi film fura "teen" ekipu koja se drogsa,

i ne govori se o tome da je lose, nego je to "cool" i "in". Naravno, i pederi su postali skroz "cool". Ako si peder, mozes

raditi svuda, biti slavan, ne moras imati ni mozga.

 

Eto kud nam drustvo ide. Fale dobra stara vremena.

 

16 godina
neaktivan
offline
Top lista 25 filmova iz 2017. u 13 minutnom videu

Odlično, hvala. Mislim da je vrlo korektno što je Miro Rosandić uvrstio viđenje jednog popularnog kritičara, i to s napomenom da je podosta subjektivan. Nema mjesta "di su" i "fali tu", nema boljih i lošijih, uglavnom. Sve je subjektivno. Tako da je ovakav prikaz ovakve teme vrlo vješt. Hmm... sve više cijenim ovu redakciju, ozbiljno razmišljam da se vratim mjesečnom trošenju za njihove uratke, makar iz respekta, i kolekcionarski...

Let go of any expectations and look to generate curiosity in the process, rather than expectation in the result. ~Andy Puddicombe
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Top lista 25 filmova iz 2017. u 13 minutnom videu

bolja je glazba u pozadini od svih tih filmova

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Top lista 25 filmova iz 2017. u 13 minutnom vi
Miro kaže...

 Pogledaj što je sam autora videa rekao na temu izbora svog favorita: “For the third year in a row, my favorite film is a restrained and remarkably tender queer love story, so… Trump can’t take that away from me, I guess,”

 frustrirani ljevicar 

12 godina
online
Top lista 25 filmova iz 2017. u 13 minutnom videu

Sve preporuke za A Ghost Story

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Top lista 25 filmova iz 2017. u 13 minutnom vi
Indestructible kaže...

Sve preporuke za A Ghost Story

 E, to još nisam gledao... Sada moram.

...
14 godina
offline
Top lista 25 filmova iz 2017. u 13 minutnom videu

O ukusima se ne raspravalja , samo pola tih filmova na listi izgleda kao da mozes zaspati pola filma.

 

Ono što se mogu sjetit da je valjalo ovako napamet:

 

Baby Driver

John Wick 2

Blade Runner 2

Atomic Blonde

IT

American Made

Life

Shot Caller

Logan

Split

Spiderman novi (aj moze i on u nedostatku izbora)

Detroit

 

A topla preporuka pogledao opet neki dan, iako nije iz 2017, pogledajte Predestination (2014-Ethan Hawke) odličan film

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Top lista 25 filmova iz 2017. u 13 minutnom videu

...autor je malo preuranio sa zakljucivanjem godine, onak na prvu, ak se sjetimo 2015 kad je izasao H8ful Eight na samom kraju godine u Europi pa na pocetku u Americi i na kraju nije bio ni vrit ni mimo. A ako ne najbolji sigurno jedan od najboljih filmova te godine. Da ne spominjem ljigavo i nadasve pokvareno namjerno izostavljanje Blade Runnera 2049 i Thora (daleko najbolji marvelov film do sad, zahvaljujuci fantasticnom Taika Waitiju)!

dc hejter
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Top lista 25 filmova iz 2017. u 13 minutnom vi
Miro kaže...
Indestructible kaže...

Sve preporuke za A Ghost Story

 E, to još nisam gledao... Sada moram.

 

hajd pa nam javi sta mislis sta pise na papiricu u zadnjoj sceni :)

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice