Total War Saga: Thrones of Britannia - Otočke čark

poruka: 4
|
čitano: 1.723
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Total War Saga: Thrones of Britannia - Otočke čark".
6 godina
protjeran
offline
Total War Saga: Thrones of Britannia - Otočke čark

cisto da ajar ne upise sebi jos jednu temu :D

 

Igrao sam total war rome i onu sa japancima, i iako ste vi stavili tu minus, mene veseli pojednostavljenje opcija...

Salt n Pepa - Push It
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Total War Saga: Thrones of Britannia - Otočke
Gorstak79 kaže...

cisto da ajar ne upise sebi jos jednu temu :D

 

Igrao sam total war rome i onu sa japancima, i iako ste vi stavili tu minus, mene veseli pojednostavljenje opcija...

 Shogun nisam puno igrao, ali činio mi se mrvicu kompliciran, dok sam Rome 2 igrao dosta i naviknuo sam se.

 

Osobno mi je Rome 2 ok po pitanju mehanika, ali mislim da bi bilo dobro da stave opciju da imaš normalni i recimo "simple" game mod gdje se neke mehanike gase.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
offline
Re: Total War Saga: Thrones of Britannia - Otočke
JozoBozo121 kaže...

 Shogun nisam puno igrao, ali činio mi se mrvicu kompliciran, dok sam Rome 2 igrao dosta i naviknuo sam se.

 

Osobno mi je Rome 2 ok po pitanju mehanika, ali mislim da bi bilo dobro da stave opciju da imaš normalni i recimo "simple" game mod gdje se neke mehanike gase.

 Igrao sam Rome, Medieval i Shogun 2 (ne mogu se sjetiti šta je to toliko bilo komplicirano u Shogunu?). Možda je malo početak bio težak...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
offline
Total War Saga: Thrones of Britannia - Otočke čark

Ak je bilo koji TW kompliciran onda u pm.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice