Dok traje nikad jadniji igrokaz države, hrvatska t

poruka: 14
|
čitano: 5.529
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dok traje nikad jadniji igrokaz države, hrvatska t".
16 godina
offline
Dok traje nikad jadniji igrokaz države, hrvatska t

Ae, vidimo se na Kulendayzima

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dok traje nikad jadniji igrokaz države, hrvats
Rugala se sova sjenici.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dok traje nikad jadniji igrokaz države, hrvats
BMT kaže...
Rugala se sova sjenici.

 Ma Petric mi ne lići na sovu ni pod razno!

10 godina
offline
Dok traje nikad jadniji igrokaz države, hrvatska t

Koliko god čovjek bio sretan u jednom danu(primjerice, kad mu sjedne regres na račun-)....Ovakve vijesti ga još više mogu dignuti, te mu daju krila da sa još više truda, elana, entuzijazma, radi onaj posao koji voli.

 

ICT je neki drugi bolji svijet, nešto najbolje što ova regija ima, jer daje priliku potlačenim, obespravljenim, te osiromašenim ljudima da se dignu iz blata u kojeg su bacile raznorazne politike i politčari.

Cijeli svijet je naša pozornica, te tko želi može se uključiti, te ćemo mu život biti puno zabavniji, sardržajni, te ga neće grebati privatni problem borgovaca i sličnih luzera.

 

Iz vlastitog doma ljudi, kompjuteraši rade fantastične stvari, te osvajaju svijet svojim znanjem, trudom i radom.

Lijepo je biti dio svega toga. 

 

DUMP-ovci nude priliku svim mladima, te ostalima,te im pružaju jedan drugi, bolji pogled na svijet, te ih mogu usmjeriti ka jednom boljem, smislenijem životu.

 

BUG je ovdje mediji koji sve to prenosi široj publici, te pomaž da se dobre vijesti što dalje prošire.

Na tu temu je bio i ovogodišnji BFS, gdje su developeri i developanje bili u fokusu. Da ne spominjem i emisije od Dragana, gdje je ugostio elitne kompjuteraše kao što su Luka Abrus i Alan Sumina (treba još spomenuti i Tomislava Cara u emisiji Star Tech)

Momci za primjer i svaku pohvalu.

A, tu je još bila i tema broja u BUG o developerima.

 

Stoga, tko želi neka se slobodno priključi u taj vrli, uzbudljivi ICT svijet. Za svakoga ima mjesta, te je svatko radišan dobrodošao.

 

Ostalima ostaju državna televizija, čavoglavci, te njima slični.

Na vama je izbor.

 

Ja...biram....

.... pametno, biram lijevo, biram BUG, biram ICT.

Desne iti ne.

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2018 0:14 (PzKpfw).
Moj PC  
0 20 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dok traje nikad jadniji igrokaz države, hrvats
Lako za tih 500 milijuna, to je ukradeno u najboljoj namjeri. Marljivi Dorh će i to do zastare dovesti izbjegavajući pitanja sa "provodimo izvide, a istraga je tajna" što znači "čekamo zastaru". Nije bitan ni 21 milijun što su preko fimi medije ukrali, priznali, detaljno opisali, osuđeni kao krim organizacija. Zatim Vrhovni sud marljivo poništava presudu, i u novom suđenju kažu da su dobili amneziju. Svih 20 ljudi istovremeno. Netko s medicine bi mogao doktorirati na ovom fenomenu. Grupna sinkopa (Horvatinčić tm) koju uvaženi sud priznaje bez dokaza, i budući da se ne sjećaju kako su ukrali 21 milijun, smiju zadržati cijeli iznos, ne moraju vraćati ukradeno. To su vjerodostojni ljudi i za njih će glasati svaki treći hrvat.
Ma, fućkaš 500 milijuna. Prava opasnost za hrvatsku je Sinčić. Ekskluzivno doznajem da on, zamislite, prima saborsku plaću preko tekućeg računa u BANCI, a protiv njih govori. Užas koji nemoral. A ima i kredit jer nije mogao keširati kuću. Strava. Zato je Plenky izjavio da će prioritet njegove vlade biti ne napredak Hrvatske, nego uništiti Živi Zid svim sredstvima. Te opasne likove koji izmišljaju da pravosuđe štiti velike kriminalce, satrt ih treba lažima, svaki dan po jedan negativan članak i narod će povjerovati lažima protiv njih. A dobro bi došlo u ovom trenutku da malo u fokus dovedemo ustaše i partizane i đes bio '41. Glasače to pali više nego rješavanje današnjih problema.
 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Dok traje nikad jadniji igrokaz države, hrvatska t

Je li Petric sudjelovao u utrci ? 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dok traje nikad jadniji igrokaz države, hrvatska t

Otkad je Miro konačno zatvorio onu boksačku vreću za iskaljivanje na neistomišljenicima i pojilište frustriranih zvano "Što se događa sa našim društvom?" čak je i ovaj forum postao malo vedrije mjesto oslobođeno od jadnog politiziranja.

Tu i tamo neki wannabe političar/revolucionar napravi neki izljev mržnje ali sve u svemu, ide na bolje.

 

Bug rula, nadmoćno

Ni leve ni desne iti ne. Samo naprijed.

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2018 10:07 (Ezio).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Dok traje nikad jadniji igrokaz države, hrvatska t

Jer mi netko more objasnit dali je ovaj PzKpfw stvaran lik, il jedan od onih botova što imaju napredni code(x) pozitivizma?Unaprijed hvala!!🙄🤔

 

Edit:

Ako si stvaran bez ljutnje, bila je ovo samo maaalička šala, ha ha ha ha! (I svi se nasmijaše) 😁

😂😂🤣🤣🤣🤣

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Dok traje nikad jadniji igrokaz države, hrvats

pogriješka

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2018 11:56 (Anđeo bez falinge).
14 godina
offline
Re: Dok traje nikad jadniji igrokaz države, hrvats

Mijenjaj nick

PSN - darklydexter
6 godina
protjeran
offline
Re: Dok traje nikad jadniji igrokaz države, hrvats
PzKpfw kaže...

/cut

 SFSN 

7 godina
offline
Re: Dok traje nikad jadniji igrokaz države, hrvats

pffff

ravna zemlja i šupalj mjesec
6 godina
protjeran
offline
Re: Dok traje nikad jadniji igrokaz države, hrvats
O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
13 godina
offline
Re: Dok traje nikad jadniji igrokaz države, hrvats
Frk kaže...

Jer mi netko more objasnit dali je ovaj PzKpfw stvaran lik, il jedan od onih botova što imaju napredni code(x) pozitivizma?Unaprijed hvala!!🙄🤔

 

Edit:

Ako si stvaran bez ljutnje, bila je ovo samo maaalička šala, ha ha ha ha! (I svi se nasmijaše) 😁

😂😂🤣🤣🤣🤣

 

 Nemoj nam dirat u PzKpfw-a  Kolko god i meni to šta on priča zvučalo tako kao i tebi, opet daje jedan duh ovom forumu. Kao i Ajar. Sve 5 dečki 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice