Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam se

poruka: 189
|
čitano: 58.567
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam se ".
15 godina
offline
Re: Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam
PzKpfw kaže...

.. pitati kumicu sa placa ..

utjecati na vlast u državi, pa glasuju. ..

, jer je kukanje po meni teška luzerska kategorija.

-kumica s placa mora imati fiskalizaciju..

-tko kuka, o čemu ili lajkanje OSa? Glasuj.. o čemu ili wtf ..?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
offline
Re: Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam

@ihush

Ma nisam mislio na tebe ili pak forumaše kao što je Valetin, nego ove kompjuteraše koji na prvu pojavu nekog HW ili SW problema, kukaju na sve strane...

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
15 godina
offline
Re: Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam

aha.. pa promašio si, ovo je ko kapelica-ispovjedaonica upravo onima koji imaju bol-tugu.. kuknjavu i treba ih pustiti, tuga je ok. kao da dođeš na groblje i pokušavaš razveseliti raju, dobra želja, loše mjesto/vrijeme :)

 

p.s. drago je kul.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 14:40 (ihush).
6 godina
protjeran
offline
Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam se

prometna nesreca...pzkpfw se zaustavlja i pta malu curicu sto je bilo? Curica placuci veli da su mama i tata ostali na licu mista mrtvi, a da je bracu vuk odvukao u shumu. A pzkpfw, raskopcavajuci slic, veli: mala, danas nije tvoj dan...

Life's a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
Moj PC  
0 6 hvala 0
11 godina
offline
Re: Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam
Gorstak79 kaže...

prometna nesreca...pzkpfw se zaustavlja i pta malu curicu sto je bilo? Curica placuci veli da su mama i tata ostali na licu mista mrtvi, a da je bracu vuk odvukao u shumu. A pzkpfw, raskopcavajuci slic, veli: mala, danas nije tvoj dan...

 

Preskočio si danas terapiju ?

 

6 godina
protjeran
offline
Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam se

odnosilo se na post doticnog da ne voli kuknjavu, i radi se o vicu...

 

usput, preskocio sam ti mater danas, jer je bilo lakse nego da je zaobidjem...

Life's a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2018 11:29 (Gorstak79).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam se

Zna li netko ucinkovit nacin za uspjesan update ovog najnovijeg proljetnog updatea? Dodje mi do 86% i izbaci mi onaj plavi ekran i gresku u azuriranju i nema dalje, probao sam vec dosta stvari kao nekakav bugfix ali nece i dalje, uvijek ista stvar. Vec sam pomalo lud jer mi laptop svakodnevno izbaciva zahtjev za updateom i restartom i vise se nemam zivaca borit s njim pogotovo jer sve to traje vise od pola sata gnjavaze koja uvijek po obicaju zavrsi neuspjesno i na isti nacin. Probao sam sve savjete iz ovog clanka ali isto mi se sve dogadja nema pomoci. I sto sada da radim? Do sada su se sva azuriranja uspjesno sama skidala i instalirala bez muke i stvarno nikada nisam imao nikakvih problema. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam
Aceruser kaže...

Zna li netko ucinkovit nacin za uspjesan update ovog najnovijeg proljetnog updatea? Dodje mi do 86% i izbaci mi onaj plavi ekran i gresku u azuriranju i nema dalje, probao sam vec dosta stvari kao nekakav bugfix ali nece i dalje, uvijek ista stvar. Vec sam pomalo lud jer mi laptop svakodnevno izbaciva zahtjev za updateom i restartom i vise se nemam zivaca borit s njim pogotovo jer sve to traje vise od pola sata gnjavaze koja uvijek po obicaju zavrsi neuspjesno i na isti nacin. Probao sam sve savjete iz ovog clanka ali isto mi se sve dogadja nema pomoci. I sto sada da radim? Do sada su se sva azuriranja uspjesno sama skidala i instalirala bez muke i stvarno nikada nisam imao nikakvih problema. 

 Sačuvaj si vrijeme i živce i napravi clean install.

9 godina
offline
Re: Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam
Ja još niti jednom nisam imao probleme s ažuriranjima na desetci, jedino je ova travanjska nadogradnja trajala sat i nešto vremena, al prošlo je bez ikakvih problema
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice