U tri dana COD: WWII zaradio više od 500 milijuna

poruka: 9
|
čitano: 4.029
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U tri dana COD: WWII zaradio više od 500 milijuna ".
9 godina
offline
U tri dana COD: WWII zaradio više od 500 milijuna

280 kuna preorder...zasad zadovoljan 

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
offline
U tri dana COD: WWII zaradio više od 500 milijuna

Aj da vidimo oce li ovaj cod dozivjet dulje od 2-3 mjeseca prije nego se isprazne serveri. Igra ne nudi nikakav pravi kompetitivni sadrzaj, probao sam igrat i osim besmislenog napucavnaj po serverima ne vidim neki razlog kupnji. 

Iako igra je savim solidna ali previse mi dat 250-300 kn za 50 sati trckaranja i napucavanja. Recite vi sta ocete ali svi ti silni dlcovi i season passovi su unistili fps e-sports koji ni ne postoji van cs-go.

Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: U tri dana COD: WWII zaradio više od 500 milij
toninho kaže...

Aj da vidimo oce li ovaj cod dozivjet dulje od 2-3 mjeseca prije nego se isprazne serveri. Igra ne nudi nikakav pravi kompetitivni sadrzaj, probao sam igrat i osim besmislenog napucavnaj po serverima ne vidim neki razlog kupnji. 

Iako igra je savim solidna ali previse mi dat 250-300 kn za 50 sati trckaranja i napucavanja. Recite vi sta ocete ali svi ti silni dlcovi i season passovi su unistili fps e-sports koji ni ne postoji van cs-go.

 to je meni najviše žao sto nema osim csa neki fps esport, da ja udjem odigram kompetitivno s nekim ciljem, a ne ovako udji na servere, pa citeri, pa kamperi itd.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
14 godina
neaktivan
offline
U tri dana COD: WWII zaradio više od 500 milijuna

COD je kao i Apple, naprave sitnu promjenu i uvijek imaju dobru prodaju.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
U tri dana COD: WWII zaradio više od 500 milijuna

baš igram kampanju (no multiplayer for me) i swinja mi se (reloading! entdeckung! amerikaaaaner! itd.). u odnosu na modern warfare je jednostavniji (+), jer je to bilo mutavo iživljavanje, ali u odnosu na davno prvo izdanje je malo prejednostavan (-). nekad si za osvajanje plaže omaha morao poginuti bar pedesetak puta; sad se izvučeš s dvadesetak. i kampanje su kraće. malo podsjeća na battlefield 1 (+). dobra igra. švabe ionak nikad nisu imali šansu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: U tri dana COD: WWII zaradio više od 500 milij
Ajar kaže...

baš igram kampanju (no multiplayer for me) i swinja mi se (reloading! entdeckung! amerikaaaaner! itd.). u odnosu na modern warfare je jednostavniji (+), jer je to bilo mutavo iživljavanje, ali u odnosu na davno prvo izdanje je malo prejednostavan (-). nekad si za osvajanje plaže omaha morao poginuti bar pedesetak puta; sad se izvučeš s dvadesetak. i kampanje su kraće. malo podsjeća na battlefield 1 (+). dobra igra. švabe ionak nikad nisu imali šansu. 

 Po meni battlefield ima bolju kampanju od novog coda, iskrcavanje na omahu se ne može porediti sa bf1 misijom kad si harlem hellfighter na pocetku igre

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
15 godina
offline
Re: U tri dana COD: WWII zaradio više od 500 milij
hanteed kaže...

 Po meni battlefield ima bolju kampanju od novog coda, iskrcavanje na omahu se ne može porediti sa bf1 misijom kad si harlem hellfighter na pocetku igre

 ma da, ima. ja sam samo napisao da se može usporediti. BF1 ima to bolje riješeno no cod nije niš manje zabavan. u svakom slučaju, za razliku od švaba, možeš poginuti preko nekoliko puta, povampiriti se (respawn) i ponovo ih naprašiti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2017 11:23 (Ajar).
11 godina
neaktivan
offline
Re: U tri dana COD: WWII zaradio više od 500 milij
toninho kaže...

Aj da vidimo oce li ovaj cod dozivjet dulje od 2-3 mjeseca prije nego se isprazne serveri. Igra ne nudi nikakav pravi kompetitivni sadrzaj, probao sam igrat i osim besmislenog napucavnaj po serverima ne vidim neki razlog kupnji. 

Iako igra je savim solidna ali previse mi dat 250-300 kn za 50 sati trckaranja i napucavanja. Recite vi sta ocete ali svi ti silni dlcovi i season passovi su unistili fps e-sports koji ni ne postoji van cs-go.

 Overwatch je FPS i e-sports scena je itekako aktivna, evo upravo je završilo svjetsko prvenstvo :)

6 godina
protjeran
offline
Re: U tri dana COD: WWII zaradio više od 500 milij
hanteed kaže...
Ajar kaže...

baš igram kampanju (no multiplayer for me) i swinja mi se (reloading! entdeckung! amerikaaaaner! itd.). u odnosu na modern warfare je jednostavniji (+), jer je to bilo mutavo iživljavanje, ali u odnosu na davno prvo izdanje je malo prejednostavan (-). nekad si za osvajanje plaže omaha morao poginuti bar pedesetak puta; sad se izvučeš s dvadesetak. i kampanje su kraće. malo podsjeća na battlefield 1 (+). dobra igra. švabe ionak nikad nisu imali šansu. 

 Po meni battlefield ima bolju kampanju od novog coda, iskrcavanje na omahu se ne može porediti sa bf1 misijom kad si harlem hellfighter na pocetku igre

 BF1 ima bolju kampanju samo iz razloga što je ona u CODu obojana u holivudski mainstream, iritantni vojničina Josh Duhamel u CODu (kao i Transformerima) iritira za popizdit.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice