Trump šalje astronaute na Mjesec

poruka: 47
|
čitano: 12.091
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Trump šalje astronaute na Mjesec".
14 godina
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
Visak kaže...
učo kaže...
Ako ovaj Trumpov potpis to pokrene, bez obzira što mi mislili o njemu  i njegovoj inteligenciji, napravio je pravu stvar.

 Hitler je sagradio autoceste, pa bez obzira što mi mislili o njemu, napravio je pravu stvar.

 

Zdravko Mamić je dao nekom siromaku 100 kn, pa bez obzira što mi mislili o njemu, napravio je pravu stvar.

 

Velečasni Čuček danas nije pipao curice, pa bez obzira što mi mislili o njemu, napravio je pravu stvar.

 Nisam baš siguran da u isti koš možemo sada trpati Trumpa, Čučeka, Mamića i Hitlera. Ujedno,  ovo što je Trump napravio je samo znak da i kod najvećeg glupana može sijevnuti iskrica inteligencije koja može napraviti nešto korisno, što ne znači da nešto posebno volim Trumpa, kada vidiš kakve 3,14arije radi, ali eto, omaklo mu se  i nešto dobro (kao i Hitleru autoceste). 

dolazim odmah - Godo
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
Ja nisam uspoređivao njih četvoricu, nego sam ti ukazao na grešku u takvom razmišljanju. Na stranu što ova odluka nema veze s nekakvim njegovim naprednim razmišljanjima, nego s lovom koja će se okrenuti, a od koje će dio sigurno završiti kod njega i njegovih sponzora, ali i sama korisnost tih istraživanja je upitna, dok su štete koje čini vrlo opipljive, pa je relativiziranje ogromne štete s nekom minornom koristi naprosto pogrešno. Kao i u ona tri slučaja.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
Visak kaže...

1. Hitler je sagradio autoceste, pa bez obzira što mi mislili o njemu, napravio je pravu stvar.

 

2. Zdravko Mamić je dao nekom siromaku 100 kn, pa bez obzira što mi mislili o njemu, napravio je pravu stvar.

 

3. Velečasni Čuček danas nije pipao curice, pa bez obzira što mi mislili o njemu, napravio je pravu stvar.

 1. O Hitleru mislimo loše zato jer je izgubio, da je pobijedio mislili bi kako su Roosevelt, Staljin i Churchill najveći zločinci. Povijest je vrlo relativna priča.

 

2. Gosp. Mamiću ništa nije dokazano, a u demokraciji za sve vrijedi presumpcija nevinosti, to što se nekome netko ne sviđa nema pravo klevetati nekoga bezveze.

 

3. Apsolutno je nebitno je li netko svećenik, policajac ili astronaut. Tko prekrši zakon i to mu se dokaže je kriv. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.12.2017 19:04 (JozoBozo121).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
1. Valjda je tvoj moral toliko relativan da bi mogao prijeći preko istrebljenja. Možda bi ti i četnici bili prihvatljivi da su pobijedili.

2. Ne moraš biti pravomoćno osuđen da bi svi znali da si moralna nakaza. Odnosno bar oni koji se ne bave relativiziranjem krivnje.

3. Znači oni koji su zlostavljali djecu i oni koji su to zataškavali nisu krivi, jer nitko nije osuđen? Horvatinčić je isto čist ko suza, jer nije osuđen?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
Visak kaže...
1. Valjda je tvoj moral toliko relativan da bi mogao prijeći preko istrebljenja. Možda bi ti i četnici bili prihvatljivi da su pobijedili.

2. Ne moraš biti pravomoćno osuđen da bi svi znali da si moralna nakaza. Odnosno bar oni koji se ne bave relativiziranjem krivnje.

3. Znači oni koji su zlostavljali djecu i oni koji su to zataškavali nisu krivi, jer nitko nije osuđen? Horvatinčić je isto čist ko suza, jer nije osuđen?

 1. Moral nema veze s time, bitni su mediji i oni koji stvaraju sliku svijeta, ako ti nije jasno da pobjednici stvaraju sliku svijeta, nemamo o čemu pričati. 

 

2. Gdje su dokazi? Daj mi dokaz zašto bi gosp. Mamić bio moralna nakaza? Što je to napravio? I ne spominji mi nikakva nagađanja, teorije zavjere i slicno o tome, gospodar hrvatskog nogometa, Bog ili slicno. Daj mi dokaze i pravomoćne presude. Možda čovjek nije bečki dječak, ali nije ni daleko od toga kako se mi ostali ponašamo kad smo u elementu. 

 

3. Pa kako netko može biti kriv ako mu to nije pred sudom dokazano?! Kad tako postavljaš pitanja onda vjerujem da smatraš da je pravedno ovo što se dogodilo K. Spaceyu. Netko iziđe s hrpom optužbi, nula dokaza i eto ti ga, čovjek je izgubio posao, serija je otkazana, a na temelju čega? Optužbi? Pa ovog što ga je optužio i ne može dokazati trebalo bi tužiti za vijeke vjekova za nanesenu štetu. To što ti zagovaraš nije pravosuđe nego najobičnija inkvizicija.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
Mediji stvaraju sliku onima koji ne znaju sami razmišljati. Zato u Srbiji velik broj ljudi ne priznaje Srebrenicu ili Vukovar, a kod nas se priča o Jasenovcu kao ljetovalištu, a o ZDS kao starom hrvatskom pozdravu.

Krivnja nije isključivo pravna kategorija. Pravo te obavezuje na postupanje u javnom životu, ali privatno imaš pravo misliti što hoćeš. Ako imaš sa čime.

Spacey se ispričao i ne poriče optužbe. Je li pravedno što mu se dogodilo? Možda bi drugačije razmišljao da je tebe pokušao našiljiti.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
neaktivan
offline
Trump šalje astronaute na Mjesec

O Jasenovcu se ne može pričati ako ne povučemo paralelu sa Golim otokom i Hudim jamama/Bleiburgom. Ne može se kritizirati jedan totalitarni režim (NDH), a drugi (SFRJ) prešutno odobravati. Mnogi zločini u Vukovaru su počinjeni pod petokrakom, tom sjajnom zvijezdom propale države i svih jugonostalgičara. Kako ćemo onda gledati na taj režim? Bio je totalitaran, ali svi su radili (i stajali u redovima za namirnice) pa je zato dobar? 

 

Pravo i pravda su dva različita pojma. Pravo može biti kodificirano tako da svi vjernici nemaju pristup zapošljavanju, da li je to pravda? Možda je najveći Mamićev grijeh to što je uspješan prodavač, sve drugo bi mu naš narod mogao oprostiti  Mamić može uvrijediti nekog novinara, izgubi parnicu/nagodi se, plati odštetu i može opet pričati što hoće. Jednostavno, čovjek ima dovoljno novaca i utjecaja da ne mora brinuti o tome što priča, a to je prava sloboda. Zato MSM i SJW ne vole Trumpa, jer ne ovisi toliko o sponzorima kao profesionalni političari, može reći što želi, što možda nije politički korektno (cenzura modernog vremena), ali je i dalje istinito. Trump i njegova administracija su najsličnije Reaganovoj, što globalistima smeta. Druga stvar je što ljevičarima i pomodnima "antifama" našeg vremena to ne odgovara jer se ne uklapa u njihovu viziju budućnosti. Nakon poreznih reformi 1981. Reagan je premoćno osvojio drugi mandat. Veselim se komentarima od strane Viska i ostalih kada Trump bude još više sličnih projekata tipa ovoga sa Nasom u idućih 7 godina najavljivao. 

 

 

Why so serious?
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.12.2017 11:26 (Cesc).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
Cesc kaže...

O Jasenovcu se ne može pričati ako ne povučemo paralelu sa Golim otokom i Hudim jamama/Bleiburgom. Ne može se kritizirati jedan totalitarni režim (NDH), a drugi (SFRJ) ...

 Samo sam čekao kada će na scenu iskočiti partizati i ustaše, i evo ga. Kako vam se samo da...

 

Ontopic:

Obavezno kada budu išli gore, neka i Trumpa povedu i slučajno zaborave...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec

Zar se na forumu ne smije pričati o negativnim stranama stare Juge ili je samo NDH pretplaćena na kritike? 

 

 

At the end of his second mandate will God Emperor Trump will create the Empire of Man. Tread carefully...  

Why so serious?
14 godina
protjeran
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
Cesc kaže...

Zar se na forumu ne smije pričati o negativnim stranama stare Juge ili je samo NDH pretplaćena na kritike? 

 

 

At the end of his second mandate will God Emperor Trump will create the Empire of Man. Tread carefully...  

Juga nema negativnih strana a jedina Titova greska je sta se 100 puta zesce nije obracunao sa NDH olosi. Eto.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.12.2017 12:22 (ansha).
15 godina
neaktivan
offline
Trump šalje astronaute na Mjesec

Nadam se da ti plaćaju da imaš bravara na profilnoj jer kad odgoja nemaš, bar da ti novaca ne fali ... 

Why so serious?
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
Cesc kaže...

Nadam se da ti plaćaju da imaš bravara na profilnoj jer kad odgoja nemaš, bar da ti novaca ne fali ... 

Jok, besplatno ga drzim, Tito je zakon. Nazalost, nisam odgojen u klerofasistickom duhu..

12 godina
offline
Trump šalje astronaute na Mjesec

Hoće li i ovaj puta Ameri od "nas" kupiti svemirski program?

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
Cesc kaže...

Zar se na forumu ne smije pričati o negativnim stranama stare Juge ili je samo NDH pretplaćena na kritike?

 Nismo vala ni mi pretplaćeni na nenormalno dosadne i ne znam po koji puta ponovljene rasprave partizani vs ustaše.

Prvo ste offtopic, a drugo brate dosadni...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
Cesc kaže...

O Jasenovcu se ne može pričati ako ne povučemo paralelu sa Golim otokom i Hudim jamama/Bleiburgom. Ne može se kritizirati jedan totalitarni režim (NDH), a drugi (SFRJ) prešutno odobravati. Mnogi zločini u Vukovaru su počinjeni pod petokrakom, tom sjajnom zvijezdom propale države i svih jugonostalgičara. Kako ćemo onda gledati na taj režim? Bio je totalitaran, ali svi su radili (i stajali u redovima za namirnice) pa je zato dobar? 

 Izgleda da nisi u stanju shvatiti kontekst, nego samo uočavaš pojmove koji tebe zanimaju. Jasenovac je spomenut u kontekstu propagande, a dana je ravnoteža s Vukovarom, pa ako hoćeš može i s Bleiburgom. Da ti nacrtam, uopće ne pričamo o Jasenovcu, nego o utjecaju medija i sposobnosti pojedinca da usprkos tome zna istinu. 

Cesc kaže...

Pravo i pravda su dva različita pojma. Pravo može biti kodificirano tako da svi vjernici nemaju pristup zapošljavanju, da li je to pravda? 

 Zanimljiva hipoteza, no zašto si morao izmišljeti nešto toliko nevjerojatno, a imaš oko sebe isti takav, ali suprotan primjer? Postoje zanimanja, dapače u državnoj službi, na kojima se ne može zaposliti nevjernik. Je li to pravedno?

Cesc kaže...

 Možda je najveći Mamićev grijeh to što je uspješan prodavač, sve drugo bi mu naš narod mogao oprostiti  Mamić može uvrijediti nekog novinara, izgubi parnicu/nagodi se, plati odštetu i može opet pričati što hoće. Jednostavno, čovjek ima dovoljno novaca i utjecaja da ne mora brinuti o tome što priča, a to je prava sloboda. 

 Ono što ti ne možeš pojmiti je da živimo u civilizaciji i da je svačija sloboda ograničena slobodom drugih ljudi. Kada kršiš tuđu slobodu nisi faca nego šupak. Takvi pojedinci mogu biti uspješni, ali društvo u cjelini zbog njih nazaduje. Tamo gdje su oni pravilo, a ne izuzetak, države su u banani.

Cesc kaže...

 Zato MSM i SJW ne vole Trumpa, jer ne ovisi toliko o sponzorima kao profesionalni političari, može reći što želi, što možda nije politički korektno (cenzura modernog vremena), ali je i dalje istinito. 

Istinito? Mora da se šališ. Trump je patološki lažljivac. To ne govorim kao uvredu, nego kao konstataciju. Ima neprestanu potrebu lagati i preuveličavati. Čak i kada činjenice idu njemu u korist (što je vrlo rijetko) on mora dodati još malo laži da zvuči bolje. 

Ono što ti tu smatraš istinom su samo mržnja i primitivizam, koje su neki socijalizacijom naučili potiskivati, a sada ih on 'oslobađa' ponašajući se necivilizirano. To je nešto poput političkog punka, reakcija nižih slojeva na ispeglanost koju ne žive i znaju da ju ne mogu dostići.

Cesc kaže...

  Trump i njegova administracija su najsličnije Reaganovoj, što globalistima smeta. Druga stvar je što ljevičarima i pomodnima "antifama" našeg vremena to ne odgovara jer se ne uklapa u njihovu viziju budućnosti. Nakon poreznih reformi 1981. Reagan je premoćno osvojio drugi mandat. Veselim se komentarima od strane Viska i ostalih kada Trump bude još više sličnih projekata tipa ovoga sa Nasom u idućih 7 godina najavljivao. 

 Naravno da smeta, kad su Reagan i Thatcher povećali socijalne razlike, čemu i on teži.

Trump je toliko nesposoban političar da mu republikanci neće vjerojatno dozvoliti da dovrši ni ovaj mandat. Demokrati samo trljaju ruke i čekaju međuizbore 2018. Najtužnije je što je ovaj šamar trebao demokratima biti poticaj nešto napokon kod sebe promijene, no ovaj je toliko loš da za time nemaju potrebe.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
ansha kaže...
Cesc kaže...

Nadam se da ti plaćaju da imaš bravara na profilnoj jer kad odgoja nemaš, bar da ti novaca ne fali ... 

Jok, besplatno ga drzim, Tito je zakon. Nazalost, nisam odgojen u klerofasistickom duhu..

Ah, dobro poznata ljevičarska tolerancija prema svima koji slijepo ne obožavaju jednog običnog bravara. I vjera u bravara je neka vrsta klerikalizma 

 

boxer, pošteno.  Slobodno prijavi, bilo moje ili tuđe komentare, nemam problema sa kartonima.

 

 

Visak, koga onda smatraš relevantnim za istinu? Kroz koje izvore vijesti ti promatraš i ocjenjuješ svijet? Pretpostavljam da smatraš kako je tvoje stajalište ispravno, a moje pogrešno?

 

Postoje zanimanja gdje se traži određeno zanimanje/stručna sprema. Da li je to nepravedno prema onima koje nemaju traženo zanimanje/spremu? Samo zato što je društvo sekularno, ne znači da treba pobjeći od povijesnog kruga kojemu pripadamo. Sviđalo se to nekima ili ne, ali Europa je (još uvijek) kršćanski kontinent. Politička korektnost u kojoj se to zatomljuje i marginalizira kako se određene manjine ne bi osjećale ugroženo, neće dovesti do mira i prosperiteta. Dokazano na liberalnom primjeru u Švedskoj i donekle u Njemačkoj.  

 

Upravo suprotno, dobro mi je jasno da je civilizacija samo apstraktni koncept u kojem se vlada obvezuje štititi narod, a narod obećava plaćati porez. Ukoliko jedna od strane ne ispunjava svoj dio nagodbe, taj se koncept iliti dogovor urušava. Ja primjerice mogu slobodno plaćati poreze, mogu slobodno čitati medije koje serviraju ljevičarske floskule. Ali nikako ne smijem propitkivati "progresivne" ideologije jer to možebitno ugrožava tuđu slobodu. Čak i tu imam slobodu, slobodno mogu šutjeti jer nekome možda ne odgovara ono što ću reći. Možda je sloboda samo pojam koji smiju koristiti ljevičari i svi "progresivni", dok mi ostali, koji ne dijelimo to mišljenje također nemamo pravo na slobodu.To što je tebi Mamić kao osoba antipatičan ili način kako troši svoje novce, nema veze sa slobodom. Da li Mamić ima kakvu pravomoćnu presudu za financijske malverzacije? Ako je platio globu, troškove suđenja, on je svoj dug društvu otplatio i ponovno ima slobodu biti dio društva ili možda imamo drugačije viđenje slobode?

 

Here we go again... da, mržnja je reći kako nisu svi Meksikanci koji ilegalno dolaze anđeli.  Također primitivno je reći kako SAD, kao najveći financijer svih međunarodnih organizacija, se pridržava uvjeta iz sporazuma u Parizu, dok Kina i Indija ni blizu svoje obaveze ispunjavaju. Isto tako je mržnja reći kako je multikulturalnost u Švedskoj propala, gdje silovanja od strane migranata čine 92 % svih silovanja u zemlji. Možda najveći primitivizam je taj što je počeo proces preseljenja ambasade u Izraelu. Strašan čovjek taj Trump. 


Venezuela je savršeno ujednačila socijalne razlike, tamo naime nitko nema ništa. Jedno jaje košta više od dnevne zarade prosječnog stanovnika te zemlje. U zoološkim vrtovima nema više životinja, odavno su pojedene. Socijalizam na čelu stvarno briše klasne razlike. Što se Trumpa tiče, Dow Jones indeks nikad nije bio na toliko visokoj razini. Broj policajaca stradalih na dužnosti je na povijesnoj niskoj razini u zadnjih 50 godina. Indeks zadovoljstva potrošača je na najvišoj razini unazad 17 godina. Tržište nekretnina raste, BDP u prosjeku 3 % kvartalno po konzervativnim procjenama raste. Donošenjem porezne reforme je došlo do najave investicija od strane velikih tvrtki i posljedično tome, podjeli bonusa zaposlenicima. Ti bonusi će opet biti utrošeni u gospodarstvu i BDP će rasti. Nikako ne smijem zaboraviti imenovanje suca vrhovnog suda konzervativnog opredjeljenja.  Što bi tek napravio da je sposoban? 

Nisu svi republikanci protiv Trumpa, a i sumnjam da će radi osobnih animoziteta prepustiti demokratima vlast. Ja opet demokrate vidim kao hrpu djece koja su u djetinjstvu dobivala one nagrade za zadnja mjesta, koja su naučena da dobiju sve što požele ako dovoljno dugo plaču i prave scenu. Na stranu to što su pokrali Bernija na stranačkim izborima, ali danas su samo zamijenili KKK sa BLM kao stranačkom vojskom. No ako su tebi oni dobri, tko sam ja da ti sudim... 

 

 

Why so serious?
14 godina
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
boxer kaže...

 Nismo vala ni mi pretplaćeni na nenormalno dosadne i ne znam po koji puta ponovljene rasprave partizani vs ustaše.

Prvo ste offtopic, a drugo brate dosadni...

 Hvala bogu jedna pametna. Pun mi je kufer partizana i ustaša, Tita i Ante. Mrtvi su već desetljećima, neka počivaju u miru, a Bog (ako ga ima) će im dati što ih sljeduje. Ovdje je ipak važnije da se Ameri ponovo spremaju na Mjesec. Normalno da to Donald ne radi iz čiste ljubavi prema čovječanstvu, ali svejedno, bitan je napredak.

dolazim odmah - Godo
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.12.2017 21:22 (učo).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice