TV odlazi u ropotarnicu - Twitch im otima gledatel

poruka: 8
|
čitano: 3.289
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TV odlazi u ropotarnicu - Twitch im otima gledatel".
11 godina
offline
TV odlazi u ropotarnicu - Twitch im otima gledatel

Pa nije ni čudo, napokon sami imamo mogućnost birati sadržaj koji želimo gledati i to i koristimo. Osobno ne pamtim kad sam zadnji put nešto pogledao na TV-u.

jaska jaska jaskaja
Moj PC  
17 3 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: TV odlazi u ropotarnicu - Twitch im otima gled
KRISTIJANJE kaže...

Pa nije ni čudo, napokon sami imamo mogućnost birati sadržaj koji želimo gledati i to i koristimo. Osobno ne pamtim kad sam zadnji put nešto pogledao na TV-u.

 JPostoje emisije koje ne postoje online i moguće ih je gledati samo na TV-u. Jasno, sve ovisi o ukusima.

13 godina
neaktivan
offline
Re: TV odlazi u ropotarnicu - Twitch im otima gled
Sve je moguce gledati na internetu. I jos k tome ne cekati 20:45 da mozes gledati. To cega danas nema na internetu nije ni vrijedno spomena. Tv "program" nisam upalio, blizi se i deset godina valjda.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
11 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: TV odlazi u ropotarnicu - Twitch im otima gled
Sale_ds kaže...
Sve je moguce gledati na internetu. I jos k tome ne cekati 20:45 da mozes gledati. To cega danas nema na internetu nije ni vrijedno spomena. Tv "program" nisam upalio, blizi se i deset godina valjda.

Nije moguće. Ako govorimo o legalnim servisima. A ni oni u sivoj zoni nemaju baš sve.

13 godina
neaktivan
offline
Re: TV odlazi u ropotarnicu - Twitch im otima gled
A na tv programu ima sve? Pogotovo nasem, jel..lol. I ne, ne pricam o sivoj zoni. Ono sta mene zanima je sve na internetu serije, filmovi, dokumentarci, tuba. Ako tebe zanima latinica i plodovi zemlje be my guest!
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
11 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: TV odlazi u ropotarnicu - Twitch im otima gled
KRISTIJANJE kaže...

Pa nije ni čudo, napokon sami imamo mogućnost birati sadržaj koji želimo gledati i to i koristimo. Osobno ne pamtim kad sam zadnji put nešto pogledao na TV-u.

Krajnje je vrijeme da izumru. Nemam televiziju niti ju gledam već petu godinu i ne fali mi ama baš ništa.

16 godina
online
TV odlazi u ropotarnicu - Twitch im otima gledatel

Stream koji se može gledati preko tv prijemnika AKA televizora.

 

Ko što možeš slušat radio na mobitelu priko interneta.

 

Ništa nije crklo, već se prilagodilo novim medijima.

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: TV odlazi u ropotarnicu - Twitch im otima gled
TV kuce odlaze u ropotarnicu ili se prebacuju na internet. Smart tv i integracija aplikacija je u danasnje doba savrseno ispolirana. Npr. jucer mi dosadilo biti za kompom upalio youtube na telefonu, napravil sam si listu od pet videa koji me zanimaju u trajanju od tri sata te pustio na tv da vrti. App na tv se pali instant i reporodukcija krece za mozda pet sekundi. Isto tako Netflix treba mozda pet sekundi i Amazon video. Ne gledam "tv" ako mi stvarno, ali stvarno, stvarno nije dosadno. Program koji se emitira je zastario, zaglupljujuci i silovanje s reklamama stvarno nema smisla. Jedva cekam da TV kuce propadnu i ukinu TV pretplatu jer su nist korist ako nema neke katastrofe na koju treba upozorit pucanstvo.

Internet killed the video (TV) star kak se nekad davno desilo "radio killed the radio star".

Pomak generacija, tehnologije napreduju i ljudi nece gledat kaj im se servira nego ono kaj im se gleda. Mi ne gledamo tv i kad pustim tv pa malicka gleda neki crtic, ona ne kuzi zakaj upadaju reklame i pizdi da nek maknem. Zato jer stalno gledamo svoj sadrzaj dijete nema pojma kaj je tv i moram joj objasnjavat da je tv nekaj kaj drugi ljudi pustaju a mi gledamo i da kad gleda svoje crtice sa servera da tu nema reklama.

TV je mrtav! Zivio pametan TV.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice