TV serije: The Good Place - Zamišljeni svijet i os

poruka: 11
|
čitano: 3.889
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TV serije: The Good Place - Zamišljeni svijet i os".
16 godina
moderator
offline
TV serije: The Good Place - Zamišljeni svijet i os

Potpuno se ne slažem. Uz Brooklyn 99, The Good Place mi je jedna od zabavnijih humorističnih serija u zadnje vrijeme.

 

S druge strane, dok autor urla od smijeha na Big Bang Theory, ja činim isto na pomisao da taj isprdak od serije može zabaviti ikoga tko je pogledao više od dva sitcoma, od čega jednoga ne do kraja... 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.2.2018 9:00 (Davor).
Moj PC  
7 2 hvala 2
16 godina
offline
Re: TV serije: The Good Place - Zamišljeni svijet
Davore točno u sridu. Ovak serija je po meni više dramedy (izraz samo što ne izviri iz paštete) nego sitcom. Prije svega nit radnje se za razliku od tradicionalnih sitcoma provlači od prve epizode i zbog toga se neupućenom oku čini dosadnom. Mislim da je svrha serije pokušati staviti gledatelja na mjesto likova i postaviti im ista filozofska pitanja. Dolazi li želja za dobrim iz vas samih ili sredine u kojoj obitavate.

Što se tiče big banga on boluje od iste bolesti kao što je bolovala kalifornikacija (i mnoge druge u početku dobre serije)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: TV serije: The Good Place - Zamišljeni svijet
Davor kaže...

Potpuno se ne slažem. Uz Brooklyn 99, The Good Place mi je jedna od zabavnijih humorističnih serija u zadnje vrijeme.

 

S druge strane, dok autor urla od smijeha na Big Bang Theory, ja činim isto na pomisao da taj isprdak od serije može zabaviti ikoga tko je pogledao više od dva sitcoma, od čega jednoga ne do kraja... 

 Big Bang je nadprosječno dobra serija s tim da zadnjih 5 sezona je stanje takvo da je krava možda već i umrla. No to je slučaj sa svim serijama koje prođu nekakvih 5-6 godina (čast iznimkama). 

16 godina
moderator
offline
TV serije: The Good Place - Zamišljeni svijet i os

Ne znam zbilja što je u toj seriji natprosječno. Prve dvije-tri sezone su bile OK, nakon toga im se dogodilo isto što se dogodi većini - premise i šale se izližu i počnu ponavljati, razvoj likova ne ide nikamo i stvar generalno postane ubitačno dosadna za gledati. Još bolji primjer toga je Modern Family, koji je inicijalno bio zbilja odličan i svjež, a danas je takva biblijska komadina govna da to nisu istine. The Big Bang Theory ide tim istim putem (meni je već na 95% do cilja).

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
TV serije: The Good Place - Zamišljeni svijet i os

Pričajte što hoćete, meni je The Good Place jedna od boljih serija što sam gledao zadnjih mjeseci. Ne mogu dočekati slijedeću sezonu.

Čak mi je i bolja nego npr Altered Carbon.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: TV serije: The Good Place - Zamišljeni svijet
Davor kaže...

Potpuno se ne slažem. Uz Brooklyn 99, The Good Place mi je jedna od zabavnijih humorističnih serija u zadnje vrijeme.

 

S druge strane, dok autor urla od smijeha na Big Bang Theory, ja činim isto na pomisao da taj isprdak od serije može zabaviti ikoga tko je pogledao više od dva sitcoma, od čega jednoga ne do kraja... 

 Slazem se. Brooklyn 99, The Good Place, Big Bang Theory sve dosadno i nategnuti humor. Mozda bi mi bilo zabavno imam 16 godina.

7 godina
protjeran
offline
Re: TV serije: The Good Place - Zamišljeni svijet
191x7 kaže...

Pričajte što hoćete, meni je The Good Place jedna od boljih serija što sam gledao zadnjih mjeseci. Ne mogu dočekati slijedeću sezonu.

Čak mi je i bolja nego npr Altered Carbon.

 Haha, los pokusaj trolanja. 

12 godina
offline
TV serije: The Good Place - Zamišljeni svijet i os

Big bang mi je postao užas. Ista stvar je bila i sa communityem koji mi je bio nenadjebiv. Šamaranje mrtvog magarca.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.2.2018 14:11 (DarthMarkus).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: TV serije: The Good Place - Zamišljeni svijet
O_O_O kaže...
191x7 kaže...

Pričajte što hoćete, meni je The Good Place jedna od boljih serija što sam gledao zadnjih mjeseci. Ne mogu dočekati slijedeću sezonu.

Čak mi je i bolja nego npr Altered Carbon.

 Haha, los pokusaj trolanja. 

 Uopće nije pokušaj trolanja. Altered carbon je failao, Discovery-u je trebalo pola sezone da se počne popravljati, Travelers je bila odlična serija koju su pokvarili krajem, Iron Fist mi je bio gledljiv ali isto nikako da se nastavi, Drop Dead Diva sam odgledao s guštom, The 100 sam počeo gledati i prestao nakon nekoliko epizoda, TBBT je bio zanimljiv prije 10ak godina - nema više dobrih serija, a za The Good Place sam čekao epizode jer me zanimalo što će dalje biti, a to mi je bitno.

Twitter: @191x7
7 godina
protjeran
offline
Re: TV serije: The Good Place - Zamišljeni svijet
191x7 kaže...
O_O_O kaže...
191x7 kaže...

Pričajte što hoćete, meni je The Good Place jedna od boljih serija što sam gledao zadnjih mjeseci. Ne mogu dočekati slijedeću sezonu.

Čak mi je i bolja nego npr Altered Carbon.

 Haha, los pokusaj trolanja. 

 Uopće nije pokušaj trolanja. Altered carbon je failao, Discovery-u je trebalo pola sezone da se počne popravljati, Travelers je bila odlična serija koju su pokvarili krajem, Iron Fist mi je bio gledljiv ali isto nikako da se nastavi, Drop Dead Diva sam odgledao s guštom, The 100 sam počeo gledati i prestao nakon nekoliko epizoda, TBBT je bio zanimljiv prije 10ak godina - nema više dobrih serija, a za The Good Place sam čekao epizode jer me zanimalo što će dalje biti, a to mi je bitno.

 Dobro tisucu ljudi i cudi, Altered carbon je imao solidnu glumu, relativno zanimljivo pricu i tight directing, ne znam po cemu je fejlao.

Travelers zanimljiva radnja, solidna gluma, ali su ga poceli razvlaciti i da kraj. Iron Fist je smijurija. The 100 tinedjerska lako mislena pizdarija.  

6 godina
neaktivan
offline
Re: TV serije: The Good Place - Zamišljeni svijet
Yunfy-man kaže...
Davore točno u sridu. Ovak serija je po meni više dramedy (izraz samo što ne izviri iz paštete) nego sitcom. Prije svega nit radnje se za razliku od tradicionalnih sitcoma provlači od prve epizode i zbog toga se neupućenom oku čini dosadnom. Mislim da je svrha serije pokušati staviti gledatelja na mjesto likova i postaviti im ista filozofska pitanja. Dolazi li želja za dobrim iz vas samih ili sredine u kojoj obitavate.

Što se tiče big banga on boluje od iste bolesti kao što je bolovala kalifornikacija (i mnoge druge u početku dobre serije)

 

Problem su jednodimenzionalni likovi zbog kojih je teško zadržati interes za radnju. Zbog toga ne uspijeva kao drama, a da je svrha stvarno to što kažeš napravili bi likove s kojima se masa može lako poistovjetiti,.ali su očito trebali ovakve za tu promašenu komediju.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice