Tvorac Squid Gamea službeno najavio dolazak druge

poruka: 6
|
čitano: 12.812
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tvorac Squid Gamea službeno najavio dolazak druge ".
6 godina
offline
Tvorac Squid Gamea službeno najavio dolazak druge

Gledao....ocjena 9/10...druga sezona...kako kad više nema misterija

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tvorac Squid Gamea službeno najavio dolazak dr
HCMAA kaže...

...kako kad više nema misterija

 ima, ima, samo je u samostalnoj, neovisnoj i međunarodno priznatoj vratio izvorno ime, prezime i oib.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 godina
offline
Re: Tvorac Squid Gamea službeno najavio dolazak dr
Nemozes vjerovati da jos izlazi.....

A za lignju...predugo je to cekanje, drugoj sezoni ipak ne predvidjam toliki uspjeh
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Tvorac Squid Gamea službeno najavio dolazak druge

Čim neki serial u startu postane ultra mega giga popularan, automatski me odbije od gledanja. Današnja publika nije kritički nastrojena (uglavnom, a i kako bi bila kraj TikToka, Instagrama i drugih mreža za ispiranje mozga), i prihvata praktično sve što im se servira. GOT sam oduševljeno počeo pratiti, da bi u drugoj sezoni prestao gledati, jer me apsolutno ne zanima ko koga j*be, spletkari i ubija, isto španska, turska sapunica, smještena u epsku fantastiku. Naveo bi i jadne trzaje Star Treka punih LGBT prava i jednakosti, ono space telenovela, znači smor. 

Vjerovatno sa svojim stavom o popularnosti i odbijanju da gledam sve što drugi gledaju i preskočim nešto što vrijedi pogledati, ali se ne žalim, jer ima toliko dobrih i filmova i serija na koje sam slučajno naletio, a nisu bile ni mega popularne, niti toliko poznate.

Naravno, ukusi su različiti, ali današnje smeće koje se emituje i pomno prati je stvar neukusa. :-D.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.6.2022 20:47 (gavranpero).
Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Tvorac Squid Gamea službeno najavio dolazak druge

Kome se svidjelo ima i Alice in bonderland.

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Tvorac Squid Gamea službeno najavio dolazak dr
gavranpero kaže...

Čim neki serial u startu postane ultra mega giga popularan, automatski me odbije od gledanja. * * *

 

Slično razmišljamo. Najavljuje nešto što će doći tek kreajem sledeće ili početkom 2024. godine. Samo da se Hype digne. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice