Twitter cenzurirao objave koje kritiziraju indijsk

poruka: 11
|
čitano: 4.266
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Twitter cenzurirao objave koje kritiziraju indijsk".
12 godina
protjeran
offline
Twitter cenzurirao objave koje kritiziraju indijsk

Modi ocito jako smeta CCP-u, kad se odjednom toliko truda ulaze u "indijski soj". A BUG-u svaka cast, sudjeluje u sirenju propagande. Bravo!

 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Twitter cenzurirao objave koje kritiziraju indijsk

Ove sve korporacije se igraju boga, pod izlikom njihovih vlastitih pravila koristenja. Sami su napisali pravila igre i sad ih primjenjuju

 

Cenzura reinstalirana kao "uskladenost s pravilima koristenja"

 
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Twitter cenzurirao objave koje kritiziraju ind
ZABOLI ME VESELJKO:

2020.-21.
1. veljače 2020. indijski ministar financija Nirmala Sitharaman predstavio je proračun. Izdvajanje za obranu tijekom fiskalne godine 2020.-21. Iznosilo je 4,71.378 kruna (65,86 milijardi američkih dolara).

Nuklearno oružje mogu...zdrastvo koga briga...zaboli me
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Twitter cenzurirao objave koje kritiziraju indijsk

indija ima tek malo manje stanovnika već kina. lako se zajebavat sa šačicom jada, kao u nas (jedno njihovo seoce). ovakvim mnoštvom treba znati upravljati i držati to na kupu. opću higijenu da se i ne spominje. bit će da su zbog toga mjere malo ... hm ... žešće. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Twitter cenzurirao objave koje kritiziraju indijsk

100 milijuna ljudi se kupa na određeni dan u Gangesu i to u govnima.O čemu Vi pišete.Kakva korona kakvi bakrači.Pogledajte bilo koji dokumentarac o tome u kakvim uvijetima žive i dalje imaju prirast stanovništva.Da ima pet Korona odjednom imali bi i dalje prirast.Prestanite Bugovci kakat i uključite mozak barem informatički.Držite masku na ustima i to vlažnu punu bakterija i virus od od 40 nm prolazi kroz nju kao voda kroz rešetku od roštilja.KLIK

Moj PC  
5 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Twitter cenzurirao objave koje kritiziraju indijsk

A sad jedna matematička (ne)obrazovanim Rvatinama...pa i onima s BUG foruma, koji misle da su obrazovani, pa time navodno i inteligentni. 

Dakle, Indija ima cca, tu negdje, oko, circa, približno, brat-bratu 1.350.000.000 stanovnika (slovima: milijardu i tristo pedeset milijuna), a na dnevnoj bazi imaju 350.000 oboljelih (slovima: tri stotine pedeset tisuća) - i parstotisuća mrtvih, ali njih sad neću računat' da stvar nepotrebno ne zakompliciram s još "nepoznanica". U isto to vrijeme, jebeno govno od higijeničarske Rvatske ima manje od 4.000.000 (slovima: niti četiri milijuna) stanovnika, a na dnevnoj bazi, u najboljem slučaju cca 2.000 (slovima: dvije tisuće) ooboljelih. I gle čuda, u Rvackoj je 2x (slovima: dva puta) VIŠE zaraženih no u Indiji! Jebo ih Ganges, kako sad to, majku im Indijsku ciga..., ovaj prljavu?!?

 

Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.4.2021 15:20 (Antiseptik).
Moj PC  
12 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Twitter cenzurirao objave koje kritiziraju ind
Ne vezano uz ovo, zanimljivost:
Antartika ima 115 stanovnika njih 50% ih se zarazilo.

svi će dobit koronu prije ili kasnije. Ko prehladu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.4.2021 16:01 (ccc2002).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Twitter cenzurirao objave koje kritiziraju indijsk

Pustite Indiju njenim problemima.

Zašto nitko ne postavi pitanje od kuda toliki nesrazmjer u broju zaraženih i umrlih po hrvatskim županijama?

Zašto je smrtnost u Varaždinskoj, Osječkoj, Šibenskoj... i do deset puta veća nego u Zagrebu i Zagrebačkoj županiji?

Zašto se oni s vezom helikopterima MORH-a prebacuju u zagrebačke bolnice a oni bez veze a s težim simptomima ostavljaju da crknu u derutnim vukojebinama? 

 
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Twitter cenzurirao objave koje kritiziraju ind
Par činjenica. Jasno je kao dan da nikakve mjere nemaju utjecaja na širenje virusa osim zabrane velikih okupljanja i opće higijene.
Indija ima puno manju smrtnost na 1 000 000 stanovnika od Hrvatske, a da ne govorim kumulativno od Europske Unije. Ove paušalne mjere koje propagiraju mainstream mediji u toj su zemlji ionako neprovedive, zašto uopće i kome glumiti? Pravo pitanje je tko su ti agenti koji pokušavaju destabilizirati jednu takvu kompleksnu zemlju kao što je Indija.
I nabijem vas s tim usporedbama zdravstvenog i vojnog proračuna, skinite te roza naočale koje držite na očima i trgnite se malo.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.4.2021 19:41 (Volos).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Twitter cenzurirao objave koje kritiziraju indijsk

Hmmm, a gdje su oni kojima je jasno da se u Indiji pojavila gripa i da je pametnome dosta. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Twitter cenzurirao objave koje kritiziraju ind
rjakopec kaže...

Hmmm, a gdje su oni kojima je jasno da se u Indiji pojavila gripa i da je pametnome dosta. 

 Po bolnicama, po ludnicama, po društvenim mrežama...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice