Twitter se protiv govora mržnje bori kupnjom tvrtk

poruka: 5
|
čitano: 2.542
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Twitter se protiv govora mržnje bori kupnjom tvrtk".
6 godina
neaktivan
offline
Twitter se protiv govora mržnje bori kupnjom tvrtk

I opet taj famozni pojam "govor mržnje" koji se može shvatiti na mnogo načina, a često se koristi i za "saniranje štete".

 

Moj kolega je bio blokiran tjedan dana na Facebooku, jer na temi o migrantima naveo jednostavnu činjenicu da "Bošnjaci i Iračani nisu isti narod" (da, dotle je došlo).

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Twitter se protiv govora mržnje bori kupnjom tvrtk

ja se protiv govora mržnje borim tako da prešutim kad mi tlak ode u crveno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Twitter se protiv govora mržnje bori kupnjom tvrtk

Najbolje se je dobro izvikati kao srpski navijači jučer na tekmati   i ne kupiti u sebi, odn u sebe. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Twitter se protiv govora mržnje bori kupnjom t
Misli se ne mogu zabraniti...bolje je da znaš što netko misli...nego da ta neizgovorena misao eksplodira pa se desi krvoproliće....genocid....holokaust...
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Twitter se protiv govora mržnje bori kupnjom t
HCMAA kaže...
Misli se ne mogu zabraniti...bolje je da znaš što netko misli...nego da ta neizgovorena misao eksplodira pa se desi krvoproliće....genocid....holokaust...

 Istina. Ja nekad promislim da je bolje da se istresu na komentarima nego na ljudima u stvarnom životu.

 

Sad, internet komentari, tweetovi, postovi su stvarno postali septička jama društva. Plodno tlo koje ujedini psihopate, sociopate i teoretičare zavjera, koji su na marginama društva i tek ovdje mogu blistati bez sankcija koje bi primili u stvarnom životu. Broj lajkova > logika, činjenice. Apropo tome, ne znam koliko je cenzura djelotvorna u ovom slučaju.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.6.2018 15:48 (DarthMarkus).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice