Uber uvodi unaprijed određenu cijenu, ali i pojeft

poruka: 3
|
čitano: 3.377
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uber uvodi unaprijed određenu cijenu, ali i pojeft".
10 godina
offline
Uber uvodi unaprijed određenu cijenu, ali i pojeft

mislili su da ce ljudi ostat kad su digli cijene, ali ih je zaj taxify i hvala im na tome

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Uber uvodi unaprijed određenu cijenu, ali i po
Je... Otkad je dosao Taxify samo sam se s njim vozio jer je bio jeftiniji. Jucer je prvi put, zbog ovoga, Uber bio jeftiniji.
Ovo snizenje cijena je radi pada broja korisnika, a to da nema raspona cijene je zato sto je Taxify uveo isto.

Inace, trebali bi nekako regulirati i to sto im vozaci voze za druge platforme. U 75% slucajeva narucim Uber i vozac ili prode pokraj mene i nastavi ili ode u potpuno drugom smjeru jer dok su prihvatili Uber voznju voze Taxify. Tako da im ono vrijeme dolaska vozaca ne znaci nista.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2019 7:47 (Great Scott!).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Uber uvodi unaprijed određenu cijenu, ali i po
Great Scott! kaže...
Inace, trebali bi nekako regulirati i to sto im vozaci voze za druge platforme. U 75% slucajeva narucim Uber i vozac ili prode pokraj mene i nastavi ili ode u potpuno drugom smjeru jer dok su prihvatili Uber voznju voze Taxify. Tako da im ono vrijeme dolaska vozaca ne znaci nista.

 To je normalno, pričam s vozačima i svi voze za sve servise i prihvaćaju bolju ponudu

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice