Ubiquiti AmpliFi - Smrt žicama

poruka: 7
|
čitano: 4.185
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ubiquiti AmpliFi - Smrt žicama".
16 godina
offline
Ubiquiti AmpliFi - Smrt žicama

I nema podrške za WiFi 6? ...

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Ubiquiti AmpliFi - Smrt žicama

Ne kuzim ovaj nedostatak

  1. - Sateliti se spajaju izravno u strujnu utičnicu
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2020 11:02 (slitinabakra).
16 godina
offline
Re: Ubiquiti AmpliFi - Smrt žicama
slitinabakra kaže...

Ne kuzim ovaj nedostatak

  1. - Sateliti se spajaju izravno u strujnu utičnicu

Valjda zato što si ograničen lokacijom utičnice

 

8 godina
offline
Ubiquiti AmpliFi - Smrt žicama

Ljudi a na produžnom kablu sa dodatnim utičnicama ne moze biti ?

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Ubiquiti AmpliFi - Smrt žicama
T700 kaže...

Ljudi a na produžnom kablu sa dodatnim utičnicama ne moze biti ?

 

 Opcija LAN kabela je uvijek dobrodosla. Tesko produzni dici na ormar ili stol....

8 godina
offline
Re: Ubiquiti AmpliFi - Smrt žicama
Posmatrač kaže...
T700 kaže...

Ljudi a na produžnom kablu sa dodatnim utičnicama ne moze biti ?

 

 Opcija LAN kabela je uvijek dobrodosla. Tesko produzni dici na ormar ili stol....

 Zašto teško ?? Ne kužim. Ja imam više utičnica okolo sobe. na jednoj strani pripeljao radi pokretne trake za trčanje a sa jedne strane komp. I ne kuzim zašto je to problem. čak moze biti taj prijamnik na podu ako ne na ormaru ili polici.

 

 

Ako planirate staviti laminat, mozete vi to srediti da kabel ide u čosku po podu i onda staviti onaj drveni kut koji čini laminat jer je taj kut oblikovan da se unutar njega moze kabel uvlačiti.

 

 

 

5 godina
offline
Re: Ubiquiti AmpliFi - Smrt žicama
T700 kaže...
Posmatrač kaže...
T700 kaže...

Ljudi a na produžnom kablu sa dodatnim utičnicama ne moze biti ?

 

 Opcija LAN kabela je uvijek dobrodosla. Tesko produzni dici na ormar ili stol....

 Zašto teško ?? Ne kužim. Ja imam više utičnica okolo sobe. na jednoj strani pripeljao radi pokretne trake za trčanje a sa jedne strane komp. I ne kuzim zašto je to problem. čak moze biti taj prijamnik na podu ako ne na ormaru ili polici.

 

 

Ako planirate staviti laminat, mozete vi to srediti da kabel ide u čosku po podu i onda staviti onaj drveni kut koji čini laminat jer je taj kut oblikovan da se unutar njega moze kabel uvlačiti.

 

 

 

 Ko je rekao da je problem? Minus je nedostatak opcije. Niko nije rekao da je neupotrebljiv. Pogotovo ne ja koji unifi apove koristi godinama. Juce instalirao jos dva ;)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice