Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta, RARB

poruka: 50
|
čitano: 15.989
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta, RARB".
15 godina
offline
Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta, RARB

radi "zrcalo" i uredno se puni, samo nema slika. ali niste to saznali od mene. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
17 1 hvala 1
6 godina
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
Hebemti šta je život...oni su mi bili jedini Torrent...oni su krivci kupovine 5 externih diskova...svake godine po jedan...moja internet brzina ne ispunjava uvjete za
privatne:(

Ništa... izgleda da ću morati po tensilen
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta, RARB

Ode, nisam skidao ništa već dugo ali sam znao pogledat top 10 da vidim šta je novo izašlo u dobroj kvaliteti... Jel ima netko preporuku?

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
HCMAA kaže...
Hebemti šta je život...oni su mi bili jedini Torrent...oni su krivci kupovine 5 externih diskova...svake godine po jedan...moja internet brzina ne ispunjava uvjete za
privatne:(

Ništa... izgleda da ću morati po tensilen

 Uzmi neki manji seedbox imas ih od 5-20 eura pa mozes na privatni tracker i problem rijesen 

12 godina
offline
Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta, RARB

Ovaj sam koristio godinama, ima netko dobru alternativu?

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta, RARB

Neznam zasto ljudi jos uvjek vuku terabajte po licnim diskovima, a film pogledas i to je to nikad ga neces vise upalit, nije li laske kodi i neki od debrid servisa uplatit par eura na godinu i gledaj sve u hd, ja nisam skinuo film godinama vec sve se vrti preko streama....

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: &am
Moj PC  
3 16 hvala 0
15 godina
offline
Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta, RARB

Teško vrijeme za matore ...

Moj PC  
14 0 hvala 0
16 godina
offline
Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta, RARB

Jednom je nestao i veliki Napster - i opet smo se bavili "mutnim" poslovima.  Dok Balkanac može, Balkanac i hoće.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
mejt kaže...

Neznam zasto ljudi jos uvjek vuku terabajte po licnim diskovima, a film pogledas i to je to nikad ga neces vise upalit, nije li laske kodi i neki od debrid servisa uplatit par eura na godinu i gledaj sve u hd, ja nisam skinuo film godinama vec sve se vrti preko streama....

 Zato jel neki ljudi vole gledat u 4k, HDR, Dolby Atmos preko soundbara itd, često i po 50+gb mkv fajlovi, to što ti streamaš ima najviše 2gb i loš bitrate i stereo zvuk ...

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2023 9:15 (ivicask).
13 godina
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
stiffler13 kaže...

Ode, nisam skidao ništa već dugo ali sam znao pogledat top 10 da vidim šta je novo izašlo u dobroj kvaliteti... Jel ima netko preporuku?

 Solidna alternativa https://www.1337xx.to/home/

13 godina
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
ivicask kaže...
mejt kaže...

Neznam zasto ljudi jos uvjek vuku terabajte po licnim diskovima, a film pogledas i to je to nikad ga neces vise upalit, nije li laske kodi i neki od debrid servisa uplatit par eura na godinu i gledaj sve u hd, ja nisam skinuo film godinama vec sve se vrti preko streama....

 Zato jel neki ljudi vole gledat u 4k, HDR, Dolby Atmos preko soundbara itd, često i po 50+gb mkv fajlovi, to što ti streamaš ima najviše 2gb i loš bitrate i stereo zvuk ...

 Upravo tako, sve to što si naveo ali umjesto soundbara 7+1 sound sistem...

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2023 10:02 (ibeso).
6 godina
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
ivicask kaže...
mejt kaže...

Neznam zasto ljudi jos uvjek vuku terabajte po licnim diskovima, a film pogledas i to je to nikad ga neces vise upalit, nije li laske kodi i neki od debrid servisa uplatit par eura na godinu i gledaj sve u hd, ja nisam skinuo film godinama vec sve se vrti preko streama....

 Zato jel neki ljudi vole gledat u 4k, HDR, Dolby Atmos preko soundbara itd, često i po 50+gb mkv fajlovi, to što ti streamaš ima najviše 2gb i loš bitrate i stereo zvuk ...

 Otkad ima OLED i kućno kino bilo šta sa bitretjom od min 15Mbit 4K i 5.1 zvukom mi ne pada na pamet ni upalit, i zato je RARBg bio idealan jer si imao remuxe sa 50-80Mbit i Atmos-DTS HD-MA zvukom.... perverzija za gledat i slušat. HD i Stereo mi iskreno ne pada na pamet gledat, radije ne gledam uopće. Možda jesam razmažen ali kad jednom vidiš kvalitetu nema povratka nazad, a i sa 1Gbit vezom fajle od 50GB skinem u 10 min tako da nema ni nekog čekanja, taman da se pokenjam na wc-u, otvorim pivu i film je spreman 

5 godina
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
Upravo tako. Nakon oleda HDR i/ili DV nema nazad....
12 godina
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
ibeso kaže...
stiffler13 kaže...

Ode, nisam skidao ništa već dugo ali sam znao pogledat top 10 da vidim šta je novo izašlo u dobroj kvaliteti... Jel ima netko preporuku?

 Solidna alternativa https://www.1337xx.to/home/

Jedan x u linku ti je višak. Original je na https://1337x.to/home/

 

2 godine
offline
Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta, RARB

https://www.torlock.com/

https://eztv.re/ -serije 

 

Ima ih puno koji su već preuzeli "sliku" RARBG-a no to je sve fake, ništa se ne "puni"... 

合氣道 Skidoše s njega mrtvačko platno. Ali ne i s lica blijedoga sjenu. Bezdanu tugu on u sebi nosi, svoju smrt nedovršenu.
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2023 20:14 (Zaporožac).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta, RARB

Srecom imam privatne trackere(iz Iraka :) ), mislio sam da im je baza u Bugarskoj, a ne u Ukie i Z-landu.

Shame, sve sta nas spaja, rat razdvaja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta, RARB

što reći, koju posluku porati ?!?

 

Slava mu !

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta, RARB

TorrentGalaxy je dobra alternativa.

Moj PC  
3 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
Ako kolegama treba imam masu remuxa u 4K i fullHD...upravo sa rarbg... trilogija gospodara...600 i više GB...itd...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta, RARB

Ima nešto zanimljivo u svemu ovome. Što je internet postajao brži i što su mogućnosti veće, sve je manje piraterije  vrijedno skidanja s interneta. I onda kada čujem da ljudi kupuju Netflix usluge i slično pitam se tko je tu lud. Isplati li se Netflix koji od svega ima eventualno 1-2 normalne serije i par dobrih filmova, a ostalo trash ili još i gore woke trash?

 
0 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
Ima netflix dosta sadrzaja samo to nije americko blockbuster smece....Spanska i generalno evropska kinematografija i te kako ima sta ponuditi a nekima je jednostavno dosadilo perljati. Upalim netflix izaberem seriju i my list i gledam....
2 godine
offline
Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta, RARB

Najviše mi se gadi kad netko američku kinematografiju pokušava provući kroz izraz "smeće".

Onda, da ne bi se to kao odnosilo na svu U.S.A. kinematografiju ubaci se izraz da se to odnosi na Blockbustere... :rigo:

 

A evo Netflix ponuda u kojoj ima odličnih i legendarnih Blockbustera https://www.netflix.com/hr/browse/genre/90139

 

Sve što ste ikada kvalitetno pogledali od serija, tv serija, filmova proizvod je U.S.A kinematografije.

Svakako da tu ima iznimaka, no one su pak iznimke, zar ne ?

合氣道 Skidoše s njega mrtvačko platno. Ali ne i s lica blijedoga sjenu. Bezdanu tugu on u sebi nosi, svoju smrt nedovršenu.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.6.2023 20:46 (Zaporožac).
 
2 3 hvala 0
16 godina
offline
Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta, RARB

Amerika je nekad davno imala kinematografiju, a ovo sada je nepatvoreni jad&čemer.

 

Nema filma/serija bez najmanje 6 nastavaka, sezona, prekvela, forkova, remejkova i ostalih bljuvotina koje samo naviru iz holivudske kloake.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
10 2 hvala 0
16 godina
offline
Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta, RARB

Marvel nije kinematografija, woke trash filmovi s propagandom feminizma i debeloguzih " savršenih ljepotica", duginih boja i forsiranje afroamerikanaca u svim pričama bez obzira na povijesne nelogičnosti - sve to nije kinematografija.


2001 Space Odyssey, Indiana Jones (1.-3.), Kum (1.-3.), Star Wars (prva 3), Za šaku dolara (trilogija) - e to je kinematografija. A za old school me ne treba pretplatna usluga.

 
16 4 hvala 0
11 mjeseci
protjeran
offline
Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta, RARB

Samo nek gase te piratske servise, manje će si ljudi zagađivat mozak s američkom propagandom.

Zadnjih 10-15 godina se samo snimaju smeća koja služe isključivo za promoviranje raznih agendi.

A pojavom raznih streaming servisa se to promicanje raznih boleština podiglo na novu razinu.

Držati se starih legendarnih filmova, a ne se trovati s ovim novokomponovanim audio-vizualnim crapovima.

 
2 10 hvala 0
5 godina
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
HR55 kaže...

Samo nek gase te piratske servise, manje će si ljudi zagađivat mozak s američkom propagandom.

Zadnjih 10-15 godina se samo snimaju smeća koja služe isključivo za promoviranje raznih agendi.

A pojavom raznih streaming servisa se to promicanje raznih boleština podiglo na novu razinu.

Držati se starih legendarnih filmova, a ne se trovati s ovim novokomponovanim audio-vizualnim crapovima.

 Ne snimaju se filmovi samo u USA....

11 mjeseci
protjeran
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,

Nebitno gdje se snimaju, sve to spada u zapadnu propagandu.

Financiraju se jedino oni filmovi koji promiču određenu agendu i jedino takvi mogu dobiti nagrade.

Danas ako u filmu nemaš crnca, lgbt osobu, transgendera i feministicu - nisi poželjan.

 

Ide se čak toliko daleko da se iz arhiva uklanjaju određeni stariji filmovi za koje se smatra da nisu politički korektni...Facepalm

 

https://slobodnadalmacija.hr/kultura/film-tv/cancel-kultura-na-putu-da-se-posve-povampiri-politicka-korektnost-uzima-sve-vise-maha-u-zadnje-vrijeme-u-svijetu-filma-i-tv-a-guseci-slobodu-umjetnosti-1087341

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.6.2023 9:46 (HR55).
5 godina
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
HR55 kaže...

Nebitno gdje se snimaju, sve to spada u zapadnu propagandu.

Financiraju se jedino oni filmovi koji promiču određenu agendu i jedino takvi mogu dobiti nagrade.

Danas ako u filmu nemaš crnca, lgbt osobu, transgendera i feministicu - nisi poželjan.

 

Ide se čak toliko daleko da se iz arhiva uklanjaju određeni stariji filmovi za koje se smatra da nisu politički korektni...Facepalm

 

https://slobodnadalmacija.hr/kultura/film-tv/cancel-kultura-na-putu-da-se-posve-povampiri-politicka-korektnost-uzima-sve-vise-maha-u-zadnje-vrijeme-u-svijetu-filma-i-tv-a-guseci-slobodu-umjetnosti-1087341

 

 De olabavi malo. Ne sjecam se kad sam vidio crnca u spanskom filmu. U francuskom ili engleskom da jer ih tamo puno zivi.....Ja se ne sjecam kad sam pogledao americki film.... 

11 godina
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
Zaporožac kaže...
HR55 kaže...

 

Danas ako u filmu nemaš crnca, lgbt osobu, transgendera i feministicu - nisi poželjan.

 

Koji si ti bolesnik... 

 nevezano uz bilo što, ali nije ništa netočno rekao, dapače, to je čak i službeno nova politika američke akademije kao uvjet da bi se uopće ušlo u nominaciju

 

pritom napominju kako su uzeli kao primjer standarde britanske akademije za određena financiranja, no problem je u tome što kod brita ta 'određena financiranja' i jesu namijenjena onima koje standardi spominju, pa je to pozitivna diskriminacija, kao dodatna opcija 

 

ovo, nažalost, nije pozitivna diskriminacija nego čisto ograničavanje umjetnosti uvjetima koje ta umjetnost treba zadovoljiti

da su napravili posebnu kategoriju, ili više njih, za filmove takve tematike ili bilo koje tematike s obaveznim sadržajima koji se traže za tu kategoriju, to bi bila pozitivna diskriminacija u cilju promocije ili čega već, ovako to izgleda kao prisilno nametanje neke agende kompletnoj filmskoj industriji

 

primjerice, neki film o srednjem vijeku u poljskoj, gdje su svi bijelci i gdje autor smatra da je eventualna priča o homoseksualnom paru nepotrebna distrakcija onog što je htio prikazati, koliko god bio kvalitetni umjetnički uradak, nema šanse uopće biti prijavljen - jel to normalno?

 

The new guidelines include requirements like at least one actor from an underrepresented racial or ethnic group being in a significant role or the story must center on women, LGBTQ people, a racial group or disabled people.

https://www.oscars.org/news/academy-establishes-representation-and-inclusion-standards-oscarsr-eligibility

 

 

 

Moj PC  
8 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
picajzla0707 kaže...
nevezano uz bilo što, ali nije ništa netočno rekao, dapače, to je čak i službeno nova politika američke akademije kao uvjet da bi se uopće ušlo u nominaciju

 The new guidelines include requirements like at least one actor from an underrepresented racial or ethnic group being in a significant role or the story must center on women, LGBTQ people, a racial group or disabled people.

https://www.oscars.org/news/academy-establishes-representation-and-inclusion-standards-oscarsr-eligibility

 

Dobro, to su novi standardi za filmove koji se natječu za Oskara.

Meni i većini nebitna nagrada, blesava iritantna zastarjela manifestacija kao što je i glazbena Eurovizija. 

 

Umjetnicima nitko ne vrši prohibitio nad njihovim filmskim uradcima..

Ako imaš keš snimaš film kakav hoćeš, filmsku seriju, tv seriju... kakvu hoćeš..

 

Ako je film kvalitetan, ako je serija kvalitetna, vrlo lako će doći do publike, pohvale kod kritičara, na kraju i do financijskog uspjeha.

Svi odjednom zaboravljaju da je i ranije bilo serija gdje je bilo i eksplicitnijih homoseksualnih scena kao što je bilo u "vrhunskoj" seriji Six Feet Under (prva mi je pala na pamet) koja se je prikazivala od 2001-2005 godine i nitko zbog toga nije prevrtao očima.

 

Ako je serija odlična, film odličan, tko normalan obraća pažnju koliko ima Eskima, Pingvina, Delfina....

合氣道 Skidoše s njega mrtvačko platno. Ali ne i s lica blijedoga sjenu. Bezdanu tugu on u sebi nosi, svoju smrt nedovršenu.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice