Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta, RARB

poruka: 50
|
čitano: 15.999
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta, RARB".
11 godina
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
Zaporožac kaže...

Dobro, to su novi standardi za filmove koji se natječu za Oskara.

Meni i većini nebitna nagrada, blesava iritantna zastarjela manifestacija kao što je i glazbena Eurovizija. 

 

Umjetnicima nitko ne vrši prohibitio nad njihovim filmskim uradcima..

Ako imaš keš snimaš film kakav hoćeš, filmsku seriju, tv seriju... kakvu hoćeš..

 ne budi naivan

nije nitko vršio pritisak na filmaše u slučaju kevina spaceya, pa je ovom karijera završila gotovo momentalno

 

neslužbeni pritisci pokreću filmsku industriju, a još kad američka akademija izbaci ovakve uvjete, samo francuska sobarica može misliti da to nije bitno

2 godine
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
picajzla0707 kaže...
 ne budi naivan

nije nitko vršio pritisak na filmaše u slučaju kevina spaceya, pa je ovom karijera završila gotovo momentalno

 

neslužbeni pritisci pokreću filmsku industriju, a još kad američka akademija izbaci ovakve uvjete, samo francuska sobarica može misliti da to nije bitno

Kakve veze imaju optužbe protiv dvostrukog Oskarovca Kevina Spacey-a zbog navodnog zlostavljanja, s preporukama nominacija za Oskar ?!

Protiv Cevina je jedna optužba odbačena, no ima ih još pet ili šest, zbog kojih tek mora na sudska ročišta.

To bi se dogodilo svakom glumcu u bilo kojoj svjetskoj državi odn. njihovoj filmskoj industriji. (ne u baš "svakoj", npr. Srbiji, Rusiji, Sj. Koreji itd)

合氣道 Skidoše s njega mrtvačko platno. Ali ne i s lica blijedoga sjenu. Bezdanu tugu on u sebi nosi, svoju smrt nedovršenu.
11 godina
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
I ti stvarno vjeruješ da je sve to budalaština? Da strah od prozivanja i canceliranja filmova koji ne zadovoljavaju uvjete nema utjecaja na filmaše?
Vjerojatno onda vjeruješ i da je hdz prestao biti lopovska stranka
11 mjeseci
protjeran
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
Zaporožac kaže...

Svi odjednom zaboravljaju da je i ranije bilo serija gdje je bilo i eksplicitnijih homoseksualnih scena kao što je bilo u "vrhunskoj" seriji Six Feet Under (prva mi je pala na pamet) koja se je prikazivala od 2001-2005 godine...

 Vjerujem da si uživao u gledanju.

12 godina
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
Zaporožac kaže...

Ako je film kvalitetan, ako je serija kvalitetna, vrlo lako će doći do publike, pohvale kod kritičara, na kraju i do financijskog uspjeha.

Svi odjednom zaboravljaju da je i ranije bilo serija gdje je bilo i eksplicitnijih homoseksualnih scena kao što je bilo u "vrhunskoj" seriji Six Feet Under (prva mi je pala na pamet) koja se je prikazivala od 2001-2005 godine i nitko zbog toga nije prevrtao očima.

 

Ako je serija odlična, film odličan, tko normalan obraća pažnju koliko ima Eskima, Pingvina, Delfina....

Baš sam gledao na satelitu neke stare klasike iz 70', 80', Magnum PI, Chips, Smrtonosno oružje, Cosby show, u svakoj crnac i latinos u glavnim postavama, u Dinastiji poznati Steven Carrington. Nitko nije o tome razmišljao jer su nam to sve bili Amerikanci. Čak stari John Wayne u neki dan u westernu iz 60' brani nepravedno optuženog indijanca od strane anglo-farmera. Sada u vrijeme globalizacije smo svi amerikanizirani i njihove debate dolaze do nas i onda preuzimamo njihovu politiku identiteta tako se Rumunji, Bugari, Hrvati i Albanci žale da u holivudskim filmovima više nema "naših". Zato postoji Daily Wire koji radi filmove u kojima kako tvrde zastupaju konzervativne vrijednosti, pa tko voli..

2 godine
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
ante_etna kaže...
Baš sam gledao na satelitu neke stare klasike iz 70', 80', Magnum PI, Chips, Smrtonosno oružje, Cosby show, u svakoj crnac i latinos u glavnim postavama, u Dinastiji poznati Steven Carrington. Nitko nije o tome razmišljao jer su nam to sve bili Amerikanci. Čak stari John Wayne u neki dan u westernu iz 60' brani nepravedno optuženog indijanca od strane anglo-farmera. Sada u vrijeme globalizacije smo svi amerikanizirani i njihove debate dolaze do nas i onda preuzimamo njihovu politiku identiteta tako se Rumunji, Bugari, Hrvati i Albanci žale da u holivudskim filmovima više nema "naših". Zato postoji Daily Wire koji radi filmove u kojima kako tvrde zastupaju konzervativne vrijednosti, pa tko voli..

Točno.

Zaboravili su i seriju Korijeni s Kunta Kinte-om iz 1977, da ne idemo dalje, nema smisla...

 

Zaplet serije se temeljio na prvom dijelu Haleyeve knjige te je opisivao životni put Kunta Kintea, sina Mandinka poglavice iz današnje Gambije koji je 1767. godine otet i prodan u roblje u Sjevernoj Americi.

Serija je pratila njegove neuspješne pokušaje da izbori slobodu, a kasnije i njegovih potomaka sve do američkog građanskog rata i ukidanja ropstva u SAD.

Serija je imala ogroman uspjeh, postavši jednim od fenomena popularne kulture 1970-ih te potakavši zanimanje za geneaologiju i porodične historije.

Nagrađena je nizom prestižnih nagrada kao što su Emmy i Zlatni globus. Krajem 1970-ih je emitirana širom svijeta, uključujući i bivšu Jugoslaviju gdje ju je Radiotelevizija Sarajevo emitirala u okviru programa JRT-a pod naslovom Korijeni.

 

Znači, ova "nova" propaganda nije nova, već remake propagande nastavka Hippy pokreta početkom 70--ih 

合氣道 Skidoše s njega mrtvačko platno. Ali ne i s lica blijedoga sjenu. Bezdanu tugu on u sebi nosi, svoju smrt nedovršenu.
16 godina
offline
Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta, RARB

Taj Kinta Kunte se valjda okreće u grobu, jer su ovi deformirani mozgovi iz Holivuda izbacili 'film' u kojem slave najgore dilere robova na području Afrike ... kraljevstvu Dahomey.

 

 

 

 

Ili šta reći na ove retarde iz Netflixa koji sad i povijest lažiraju u zadnjem 'dokumentarcu' o kraljici Kleopatri.

 

 

 

 

Usput to više nije kinematografija, već propagadni odjel woke ideologije:

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta, RARB

gle ako jedan John Cena bude glumil Maa, to se gledati mora...

 

svi ćemo mahati malim crvenim knjižicama napajajuć se rječima i djelima koje nam je darovao drug Mao...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
Kolko je samo glazbenika, glumaca i razvojnih studija proplao radi njega....
A da ,niti jedan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
ivicask kaže...
mejt kaže...

Neznam zasto ljudi jos uvjek vuku terabajte po licnim diskovima, a film pogledas i to je to nikad ga neces vise upalit, nije li laske kodi i neki od debrid servisa uplatit par eura na godinu i gledaj sve u hd, ja nisam skinuo film godinama vec sve se vrti preko streama....

 Zato jel neki ljudi vole gledat u 4k, HDR, Dolby Atmos preko soundbara itd, često i po 50+gb mkv fajlovi, to što ti streamaš ima najviše 2gb i loš bitrate i stereo zvuk ...

 Neznam o cem pricate ali vi ste jos uvjek ocito zakovali u vremenu unazad 10 godina, to sto ste nabrojali ja necu ni da gledam, u biiti iste filmove koje ti skidas po 50 gb ja gledam preko streama sa full 7.1 i hdr, mislim nije mi niti zanimljivo gledat film ako nije full kvalitet, a debrid i kodi upravo vrti te iste torente koje ti mrcvaris svlacis i cuvas kao kap vode na dlanu, u koliko nevjerujes napravim ti screenshot, e sada druga je prica sto dosta ljudi nema konekciju brzu od 2mbps, tu razumjem da moras svlacit film preko noci pa sutra ga gledat itd....

 

Primjer filma koji upravo hocu da gledam https://prnt.sc/29hiFM1PI7T6          https://prnt.sc/tocQzN32YY7_

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: &am
2 godine
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
mejt kaže...

Šteta prometa za tako loše filmove... 

合氣道 Što duže živim, to sam uvjereniji da izvanzemaljci koriste Zemlju kao ludnicu. G.G.
5 godina
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
picajzla0707 kaže...
primjerice, neki film o srednjem vijeku u poljskoj, gdje su svi bijelci i gdje autor smatra da je eventualna priča o homoseksualnom paru nepotrebna distrakcija onog što je htio prikazati, koliko god bio kvalitetni umjetnički uradak, nema šanse uopće biti prijavljen - jel to normalno?

 

The new guidelines include requirements like at least one actor from an underrepresented racial or ethnic group being in a significant role or the story must center on women, LGBTQ people, a racial group or disabled people.

https://www.oscars.org/news/academy-establishes-representation-and-inclusion-standards-oscarsr-eligibility

 

 

 

 
Pa, mislim da nije problem ugurati disabled people u bilo koji srednjevjekovni film  

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
15 godina
offline
Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta, RARB

Otvorene registracije na TorrentLeech-u...

 

"REFUGEERARBG Invitation Code

 

A few hours ago, RARBG closed its gates forever, leaving lot of people without a place they can call ”home”. For a very limited time, use code REFUGEERARBG and come be part of our family! "

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
chem kaže...

Otvorene registracije na TorrentLeech-u...

 

"REFUGEERARBG Invitation Code

 

A few hours ago, RARBG closed its gates forever, leaving lot of people without a place they can call ”home”. For a very limited time, use code REFUGEERARBG and come be part of our family! "

 Ma jebo torrentleech, sve šta skineš moraš seedat 10 dana (10x24h) i ostaneš bez prostora dok si reko keks. Sva sreća ima drugih alternativa.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.6.2023 21:58 (Cryogenic).
15 godina
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,

Nije tačno, kao tek registrovan user trebaš seedati najmanje 10 dana ILI do 1:1 ratia.

Što više napreduješ u rankovima manje dana trebaš seedati.

A da ne pričamo da je ogroman broj torrenata freeleach šro znači da ih uopšte ne moraš seedati ako nećeš.

12 godina
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,
Widowmaker kaže...

Nije tačno, kao tek registrovan user trebaš seedati najmanje 10 dana ILI do 1:1 ratia.

Što više napreduješ u rankovima manje dana trebaš seedati.

A da ne pričamo da je ogroman broj torrenata freeleach šro znači da ih uopšte ne moraš seedati ako nećeš.

Nije tOčno, imam račun star 15 godina i moram seedat 10 dana jer je nemoguće da odseedaš 1:1 jer ekipa već preuzme torrent od seedbox'eva puuno puno brže. I freeleech torrent kad sam ga skinuo, maknuo sa seedanja, torrentleech uredno javi "SEEDING REMINDER: YOU HAVE 1 TORRENTS THAT NEED SEEDING! ". Ako gasiš računalo preko noći seedanje se zna odužit i na 20 dana. Forsiraju te fore da platiš vip i postaneš power user jer znaju da držanje torrenata na seed'u tako dugo počne ić na živce, i naravno kad platiš nemoraš seed'at 10 dana. Čim istekne vip vrate te na seedanje. I još nude seedbox sa 20% popusta xD. Pljuc. Ja sam dost davno i prestao koristit TL.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.6.2023 2:14 (Cryogenic).
15 godina
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,

Ako se za 15 godina nisi uspio podići sa početnog nivoa onda očigledno nešto pogrešno radiš.

Ja tamo imam 1.84 TB uploada i status Super User koji smanjuje minimalno vrijeme uploada na 6 dana,

Takođe mi se nikada nije desilo da mi za Freeleach torrent traži da se mora seedati.

Ima boljih i lošijih trackera, ali Torrent leach uopšte nije toliko loš kako ga ti pokušavaš predstaviti.

Ja na ovo stavljam tAčku!

14 godina
offline
Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta, RARB

Ja sam sad prešao na Plex Share. Našao dobrog davatelja, ima toliko toga, starog i novog. Od 720p do 4k dv. Sve to za 13€ mjesečno. Nema više skidanja.

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta, RARB

Najpošteniji je naš THR.

Odsedaš 1:1 ili 72h u roku 14 dana i torrent je zelen.

 

Na IPT-u je slično kao na TL.

Tamo sam si nagruvao dobrih pc igara od 2000 do 2015, a za ostalo ga ni ne koristim, možda neeekad kad tražim stariji film, kao što mi se danas ponovo gledao Little Man Tate iz 1991 pa ga skinuh......

 

Tek sam nakon 3 godine došao u situaciju da mogu bezbrižno (ponekad) nešto skidati jer imam dosta bonusa...i ratio 3.224 pa ne seedam tjednima nego otkupim bonusom pa onda seedam kad mi se sida....

 

Isto ovi sa seedboxom luduju.

Film je jedan sat vani, a već mi ga se ne isplati tjerati do ratia 1:1 jer neću uspjeti...

 

Koji klinac ti ljudi rade ?

Rade li negdje ?

Samo sjede pred računalom, imaju mail notifikaciju za nove torrente i odmah gruvaju.

合氣道 Smrt mora da je lijepa. Ležati u mekoj smeđoj zemlji, sa travkama koje se ljuljaju iznad tebe i slušati tišinu. Nemati jučer, niti sutra. Zaboraviti na vrijeme, oprostiti životu i biti na miru.
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.6.2023 22:02 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ugašen veliki repozitorij piratskih torrenta,

Za THR mogu potvrditi, pošteni bili oduvijek. Ili 1:1 ratio ili 3 dana seeda kroz 2 tjedna od kad piše da je skinuto. I još podržavamo naše pirate koji rade reencode tipa Livada i Rakija.

 

A za ekipu sa seedboxevima na TL-u: RSS imaju pa im povlači novi odmah čim dođe ili su na announce kanalu IRC-a pa prate čim dođe da stave na box. Nešto testiram sa RSS-om na ruTorrentu da ide sa HD Releasovima na TL-u, so-far dobro ispada i ide seed lagano (upogonio treći seedbox samo za TL i ove RSS testove, 2 su samo za THR i sva 3 idu preko istog providera te su čak super povoljni)

https://idzan.eu
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice