Umjesto Notea10, 45-vatno punjenje dobit će Galaxy

poruka: 6
|
čitano: 2.131
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Umjesto Notea10, 45-vatno punjenje dobit će Galaxy".
13 godina
offline
Umjesto Notea10, 45-vatno punjenje dobit će Galaxy

ili se boje eksplozije baterije kod brzog punjenja ipak je to Note...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Umjesto Notea10, 45-vatno punjenje dobit će Galaxy

Kad god bi brzo punio bateriju ona bi kraće trajala tako da ne hvala brzom punjenju, prva opcija koju sam gasio na S9 sad na S10.

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Umjesto Notea10, 45-vatno punjenje dobit će Ga
Bitno da su stavili rupu na sredinu ekrana, cijela poanta rupe je da je s lijeve ili desne strane da što manje bude u fokusu kad gledamo u ekran.
Onda maknu headphone Jack iz jednog od fizički najvećih telefona.

Pomaknu stražnje kamere na stranu potpuno nepotrebno, a navodno je dizajn simetričan. I uz sve to nema ništa bitno novo u sebi.

Ovo djeluje kao jedan od najdosadnijih Note modela do sad...
It s just cornflakes...
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Umjesto Notea10, 45-vatno punjenje dobit će Ga
Teoretski kraće traje praktično ćeš prije promijeniti mob.... Ja na Mate 9 pro već 2 godine koristim brzo punjenje i baterija drži kao prvi dan
14 godina
neaktivan
offline
Re: Umjesto Notea10, 45-vatno punjenje dobit će Ga
Posmatrač kaže...
Teoretski kraće traje praktično ćeš prije promijeniti mob.... Ja na Mate 9 pro već 2 godine koristim brzo punjenje i baterija drži kao prvi dan

 Ne mislim u smislu da će se pokvarit nakon godinu dana, nego kad sporije punim u pravilu mi baterija duže izdrži bez punjača.

5 godina
offline
Re: Umjesto Notea10, 45-vatno punjenje dobit će Ga
PlayMaker10 kaže...
Posmatrač kaže...
Teoretski kraće traje praktično ćeš prije promijeniti mob.... Ja na Mate 9 pro već 2 godine koristim brzo punjenje i baterija drži kao prvi dan

 Ne mislim u smislu da će se pokvarit nakon godinu dana, nego kad sporije punim u pravilu mi baterija duže izdrži bez punjača.

 A to sto ces time dobiti izgubices na vremenu koje ce telefon provesti na punjacu pa na kraju opet ne dobijas usage time... Na mom Mte9 pro koji ima 30W punjenje to traje jako kratko pogotovo do 60%. Napuni se za 20 tak minuta  do 50 % ili tako nesto.... Imati brzo punjenje i ne koristita ga je gubljenje vremena....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice