Unicode objavio listu najpopularnijih emojija

poruka: 9
|
čitano: 3.265
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Unicode objavio listu najpopularnijih emojija".
5 godina
protjeran
offline
Unicode objavio listu najpopularnijih emojija

Koje nakarade od emojia.

Tu je Skype neprikosnoven i za 3 klase iznad. Njihovi su emotikoni umjetnička djela

Pis on ju, tu :P
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Unicode objavio listu najpopularnijih emojija
Pokušavam shvatiti što bih zaključio o ovom istraživanju osim da se ljudi cereče u komunikaciji.
Bezveze.

:-D
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Unicode objavio listu najpopularnijih emojija

istraživanje pokazuje ono što je ionako poznato: većina ljudi su idioti (prdon: umno pojednostavljene osobe). ove sličice služe "dočaravanju načina na koji je nešto napisano" (onako flah, crno na bijelom, bezlično) odn. emotivnoj komponenti unesenoj u pisanu riječ. sve u svrhu boljeg uzajamnog razumijevanja pisca/pisice i štioca/štiljice. ako većina ima samo dvije emocije koje tako može izraziti, moj pas ih ima najmanje 1800% više od njih. nota bene, i bugovi e-moji služe jednakoj svrsi pa se ne ubi narod nešto ih koristiti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Unicode objavio listu najpopularnijih emojija

Moja faca kad ubacim ovaj emoji 😂 

 

 

😐

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Unicode objavio listu najpopularnijih emojija
Odgovorio bi ti sa prikladnim emojijem Ajare, ali mobilni web ih nema kao i jedno 80% funkcionalnosti.
6 godina
offline
Re: Unicode objavio listu najpopularnijih emojija
kad je kerum stavio fetu pršuta na čelo...jel postoji takav emoji
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Unicode objavio listu najpopularnijih emojija
Jel samo meni totalno apsurdno istrazivati ovakva sr.anja? Kog boli k koji se emoji koristi najvise?
Danas djeca od 17 godina neznaju 2 jaja ispec al bitno da znaju sve moguce emojie..wtf
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Unicode objavio listu najpopularnijih emojija

Ovo nisu istraživanja nego objava podataka koje već imaju. To je kao da Facebook objavi koja je država najgluplja po komentarima korisnika (hrvatska)

Crypto nova poljoprivreda
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Unicode objavio listu najpopularnijih emojija
Sad će neko uraditi doktorsku disertaciju na ovu temu te dobiti titulu dr. jednaku kao i dr iz neke "prave naučne" oblasti.
:(
morrisoN
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice