Upravo je predstavljen Honor 8X sa zaista velikim

poruka: 13
|
čitano: 5.447
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Upravo je predstavljen Honor 8X sa zaista velikim ".
11 godina
offline
Upravo je predstavljen Honor 8X sa zaista velikim

Da posvetim jedan komentar još jednom generičkom mobu.

 

Ne sviđa mi se ime! 

 

 

Kupio bi samo da se zove H O R O R 8X.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Upravo je predstavljen Honor 8X sa zaista velikim

Na stranu svega što krasi kroz HW i SW, ali izgled stražnje strane je moje skromno subjektivno razmišljanje iznimno odlično 

ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Upravo je predstavljen Honor 8X sa zaista velikim

Ma hebes sve te glomazne telefone, moras torbu nosit da mozes imati mobitel

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Upravo je predstavljen Honor 8X sa zaista veli
To je namjenjeno za Australiju...Klokani nemaju s tim problema
7 godina
offline
Upravo je predstavljen Honor 8X sa zaista velikim

Znam da oftopičarim ali jednostavno moram. 
Imate li uopće nekoga da pregleda tekst prije objavljivanja? 
Ovaj tekst je prepun pravopisnih grešaka, i ne samo njih , nego i čudno sklopljenih rečenica da sam se u par navrata vraćao po nekoliko puta pročitati rečenicu kako bi shvatio šta je pisac htio reći.. I opet mi je par rečenica ostala misterija.
De malo sredite ovo. Vas se ipak doživljava kao jedan od kvalitetnijih i profesionalnijih medija u RH i okolini. 
Ovo je bilo bez zle namjere pa neka to uđe u zapisnik  

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Upravo je predstavljen Honor 8X sa zaista velikim

To 

Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
 
9 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Upravo je predstavljen Honor 8X sa zaista veli
Neuk kaže...

Znam da oftopičarim ali jednostavno moram. 
Imate li uopće nekoga da pregleda tekst prije objavljivanja? 
Ovaj tekst je prepun pravopisnih grešaka, i ne samo njih , nego i čudno sklopljenih rečenica da sam se u par navrata vraćao po nekoliko puta pročitati rečenicu kako bi shvatio šta je pisac htio reći.. I opet mi je par rečenica ostala misterija.
De malo sredite ovo. Vas se ipak doživljava kao jedan od kvalitetnijih i profesionalnijih medija u RH i okolini. 
Ovo je bilo bez zle namjere pa neka to uđe u zapisnik  

 To nije nuzno Bugova krivica, vec Google translate i dalje ne moze da dostavi bolji rezultat. 

7 godina
offline
Re: Upravo je predstavljen Honor 8X sa zaista veli
@O_O_O
Znači krivit ćemo umjetnu inteligenciju kao i obično... :D klasika

Ako je imalo inteligentna ta umjetna telegencija, trebala bi se malo naći uvrijeđenom...
15 godina
offline
Upravo je predstavljen Honor 8X sa zaista velikim

Čini se glomaznim ali je samo 2mm veći od npr iPhona 8 Plus.

160.4 x 76.6 x 7.8 mm Honor 8x

158.4 x 78.1 x 7.5 mm iPhone 8 plus

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Upravo je predstavljen Honor 8X sa zaista velikim

Pa i iPhone plus je prevelik, daj, il8 imas normalan telefon, ili posteni tablet pa citas ili gledas normalno, a ne natežeš oči

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Upravo je predstavljen Honor 8X sa zaista velikim

Ja sad polako gledam novi mob, moj Redmi 3s je prešao 2 godine i još uvijek fercerca dobro ali je od početka imao par sitnih ali izrazito iritantnih bugova. S obzirom da su doslovce svi proizvođači otišli u penis sa tim ogromnim mobitelima sve mi se čini da ću ga zadržati još neko vrijeme.

 

 

Ko mi kriv kad nemam ruku ko zidar.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Upravo je predstavljen Honor 8X sa zaista veli
peroko kaže...

Ja sad polako gledam novi mob, moj Redmi 3s je prešao 2 godine i još uvijek fercerca dobro ali je od početka imao par sitnih ali izrazito iritantnih bugova. S obzirom da su doslovce svi proizvođači otišli u penis sa tim ogromnim mobitelima sve mi se čini da ću ga zadržati još neko vrijeme.

 

 

Ko mi kriv kad nemam ruku ko zidar.

 Pixel 3

XZ2 Compact

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10
14 godina
offline
Re: Upravo je predstavljen Honor 8X sa zaista veli
peroko kaže...

Ja sad polako gledam novi mob, moj Redmi 3s je prešao 2 godine i još uvijek fercerca dobro ali je od početka imao par sitnih ali izrazito iritantnih bugova. S obzirom da su doslovce svi proizvođači otišli u penis sa tim ogromnim mobitelima sve mi se čini da ću ga zadržati još neko vrijeme.

 

 

Ko mi kriv kad nemam ruku ko zidar.

 Ja imam malu ruku, pa mi svejedno ne smetaju veliki mobiteli. Moj redmi 5+ ima ekran 6", ali nemam nikakvih problema s nošenjem i uporabom istoga. Čak bih rado uzeo Mi Max 3, ali moja ministrica financija misli da mi nije potreban Ovaj Horror 8x mi se isto tako čini prilično zgodnim modelom.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.10.2018 11:50 (učo).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice