Uslijed pada vrijednosti bitcoina svijet ostao bez

poruka: 16
|
čitano: 9.440
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uslijed pada vrijednosti bitcoina svijet ostao bez".
6 godina
offline
Uslijed pada vrijednosti bitcoina svijet ostao bez

Nije svijet ostao...nego se nebeski otac smilovao nama ostalima koji smo bili zavidni i puni jala...spustio vrijednost da možemo ući i onda svi budemo milijunaši..dogodine u ovo vrijeme...svi koji uđu su milijunaši...stoga braćo i sestre pitanje glasi:TKO ŽELI BITI MILIJUNAŠ...ja sam već sve stavio na hipoteku i kupujem...samo kupujem

 

Ovim putem zahvaljujem svim dobrim ljudima koji su nesebično odlučili da BTC opet bude ispod 20000$..i tako svima s obzirom na rekordne vrućine omogućili kuće s bazenom

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.7.2022 15:49 (HCMAA).
Moj PC  
27 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Uslijed pada vrijednosti bitcoina svijet ostao
Ja sam jedva cekao i da bar hoce jos pasti dolje pa da se nakrkam altcoinova
be Cool
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Uslijed pada vrijednosti bitcoina svijet ostao bez

Koji bulšit, a koliko je prije tih "bitkoin" milijunaša bilo zapravo vec milijunaš, vjerujem sve do jednog

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.7.2022 16:36 (Boris grozni).
Moj PC  
3 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Uslijed pada vrijednosti bitcoina svijet ostao
Navodno imamo jednog na forumu. Mzopg il tak nešto 😁
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Uslijed pada vrijednosti bitcoina svijet ostao bez

pih! kad bi mi bilo stalo do materijalnih zala i dobara, učlanio bih se u. radije bih bio 35-40 godina mlađi ali s ovim iskustvom i spoznajama. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Uslijed pada vrijednosti bitcoina svijet ostao
silvio3105 kaže...
Navodno imamo jednog na forumu....

 koga jednog? milijunaša ili bivšeg milijunaša? 

6 godina
offline
Re: Uslijed pada vrijednosti bitcoina svijet ostao

Kakva si ti sirotinja kad samo jednu hipoteku možeš dobit. Naravno, znam što je sarkazam, opustite se kolege trolovi.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
16 godina
offline
Re: Uslijed pada vrijednosti bitcoina svijet ostao
Kako je Parmenid svojedobno reka kad su ga pitali o Kriptu:

Ex nihilo nihil fit.
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Uslijed pada vrijednosti bitcoina svijet ostao bez

Sunovrat kripto valuta će značiti manja potražnja a s time i manje cijene grafičkih kartica. 

Do You Feel Lucky...Punk ?!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Uslijed pada vrijednosti bitcoina svijet ostao
HCMAA:

Volio bih znati kako si zaradio na padu cijene, nisi valjda običan crypto nevjernik?
Ja rekoh
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Uslijed pada vrijednosti bitcoina svijet ostao
Nezz, neko ko je imao milijune kuna preko Revolta bez problema
5 godina
online
Uslijed pada vrijednosti bitcoina svijet ostao bez

Podaci koje je prikupio BitInfoCharts, a analizirao CoinTelegraph, pokazuju kako je pao i broj milijunaša (gledano u dolarima)

 

Ma joj propaganda i hejteri sve mjere u dolarima, pravi bitkoinaši gledaju koliko imaju u BTC, a to je 0.000124234 i to se nije promijenilo. S time mogu kupiti kiflu, jucer sam mogao auto, ali nema veze jer "ni dolar nema intrinzičnu vrijednost" LOLOLO

 

Pametnome dosta !!1

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Uslijed pada vrijednosti bitcoina svijet ostao bez

Ljudska rasa zaslužuje reset asteroidom!
Čast izuzecima, no malo ih (vas/nas) je.

S jedne strane bombardiranje eko spikama, reciklaža, smanjimo karbon futprint.

S druge strane rokaj energijom po majningu, SUV vozila, otrovne litij ion baterije, krakovi vjetro elektrana koji se ne mogu reciklirati već ih zakapaju...

Nedavno čitam da milijuni idu za postrojenja za lov Co2, koja imaju 0,00000.. učinkovitost...
A ništa npr. sađenje stabala, konoplje, zabrana izbacivanja X odela mobitela godišnje...

Idiocracy na najjače!

 

 

Moj PC  
12 1 hvala 0
10 godina
offline
Uslijed pada vrijednosti bitcoina svijet ostao bez

Meni isto ide na zivce kad neki average joe zaradi, drago mi je sto su se vratili oni dobri dani kad su samo određeni bili bogataši i kad je vracena dobra stara ekstremna razlika između siromasnih i bogatih... Ja? Pa da bio sam siromašan, al mi je draže kad su i drugi ko ja siromašni jer onda se mogu smijat onima koji su probali... A cuj budale "probali" nema toooog kruva bez motike... Jel naš ti da je rokfeler išo from rags to riches skupljajuci boce kole po plaži?????


NEma kruva bez motike bratići, ako je još netko spušio na ovom neka mi javi da otvorim još jednu bocu šampanjca sa ostalim bugovcima!... ? Da, kako si znao da sam liberalne politicke ispovjesti? Kako mislis da si kontradiktiram? Ne kuzim? Pa i "retro indie igra" QA tester je isto motika u neku ruku, ne kuzim?

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.7.2022 21:44 (D3lBoy).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Uslijed pada vrijednosti bitcoina svijet ostao bez

otvor', ženo, kapiju

man' se očenaša,

eo bivših

kriptomilijunaša.

ijuju.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.7.2022 10:33 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Uslijed pada vrijednosti bitcoina svijet ostao
ja zatvaram kapiju,

skrivam zlato naše,

jebeš tebe

i tvoje kriptaše
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.7.2022 8:48 (Hexfire).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice