Uz smještaj u hotelu moguće je dobiti i vlastitog

poruka: 11
|
čitano: 3.626
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uz smještaj u hotelu moguće je dobiti i vlastitog ".
6 godina
protjeran
offline
Uz smještaj u hotelu moguće je dobiti i vlastitog

Nije to uopće bizarno. I za vjenčanje možeš unajmiti usluge fotografa i video snimatelja (pa snimke ispadnu grozne), pa zašto ne bi instagramaša? Netko je našao tržišnu nišu i to vješto iskoristio za zaradu. Ocjena 5+.

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uz smještaj u hotelu moguće je dobiti i vlasti

Snimke ti ispadnu grozne, kad si platio "fotografa" i "snimatelja" s placa s opremom s Hrelića jer si bio škrt platiti pravog snimatelja/fotografa s profi opremom koji košta. A i taj s placa bi snimio bolje nego bilo koji amater.

14 godina
offline
Uz smještaj u hotelu moguće je dobiti i vlastitog

Cringe to the max

Petric u ekstazi

 
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Uz smještaj u hotelu moguće je dobiti i vlasti
Keso kaže...

Snimke ti ispadnu grozne, kad si platio "fotografa" i "snimatelja" s placa s opremom s Hrelića jer si bio škrt platiti pravog snimatelja/fotografa s profi opremom koji košta. A i taj s placa bi snimio bolje nego bilo koji amater.

 ?

 

Ajme meni nije mi dobro,
Ajme meni nije mi dobro,
Ajme meni nije mi dobro,
Ajme meni ovo je san.

 

 

15 godina
offline
Re: Uz smještaj u hotelu moguće je dobiti i vlasti
No comment...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Uz smještaj u hotelu moguće je dobiti i vlastitog

može i profesionalka (koja nema veze s instagramom). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Uz smještaj u hotelu moguće je dobiti i vlastitog

Sve bliže smo black mirror scenarijima.

 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Uz smještaj u hotelu moguće je dobiti i vlasti
Sad je izgleda pravi trenutak za odjavit se sa svih društvenih mreža 😁
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Uz smještaj u hotelu moguće je dobiti i vlasti
Keso kaže...

Snimke ti ispadnu grozne, kad si platio "fotografa" i "snimatelja" s placa s opremom s Hrelića jer si bio škrt platiti pravog snimatelja/fotografa s profi opremom koji košta. A i taj s placa bi snimio bolje nego bilo koji amater.

A neš ti mudrosti...okinut fotografiju. U najgorem slučaju izabereš auto mode i aparat sam odradi većinu posla.

Također ako i okineš totalno smeće od fotki, u lightroomu je dovedeš do savršenstva pogotovo ako slikaš u RAW-u. Danas i malo dijete može dobro fotografirat pored svih dostupnih alata.

12 godina
offline
Re: Uz smještaj u hotelu moguće je dobiti i vlasti
Paćenici, i jedni i drugi. Znate onu "Spolja gladac, iznutra jadac" To najbolje opisuje ove zaljubljenike u se(be)lfije.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uz smještaj u hotelu moguće je dobiti i vlasti
krayz1e kaže...

A neš ti mudrosti...okinut fotografiju...

 

krayz1e kaže...
...

A neš ti mudrosti...okinut fotografiju...

Nešt ti mudrosti, puknut loptu prema mrežici, reci ti Modriću. Neš ti mudrosti, malo rezat skalpelom reci kirurgu srca. Neš ti mudrosti, malo razmazivat boje reci Da Vinci-ju. Neš ti mudrosti par slova poredati, reci Tinu Ujeviću. Neš ti mudrosti, malo se derat ispod volta, reci ti Gibboniju ili Josipi Lisac. Nekome sve pjesme zvuče jednako, ne razlikuje ih. Nekome sve formule iz fizike izgledaju isto - neš ti, par slova i operacija napisati. Razumijem.

Ja ipak vidim razliku između ove slike:

 

https://pbs.twimg.com/profile_images/518994518163869696/UTSibFBY.jpeg

 

i ove:

 
http://webneel.com/daily/sites/default/files/images/daily/06-2013/6-best-portrait-photography.jpg


 

I ne, nije ključna stvar u tome je li slika slikana mobitelom od 500 HRK ili profesionalnim DSLR-om od 50 000 HRK. Nego u onom što naučiš kroz puno vremena, od mnogih majstora fotografije.

Ne, ne može sve photoshop. Da može, ne bi morao izlaziti van i slikati uopće. Ali čikove na slici majstor radije fizički ukloni prije slikanja nego naknadno softverom.
A stav "ja sve znam" dovodi do toga da ne napreduješ, ostaješ na mjestu u vještini, zapravo nazaduješ. Generalno, nije to samo u fotografiji.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice